Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  S tímto filmem mám jediný problém. Přepálená stopáž mě v kombinaci se scénami, ve kterých se stále opakují milostné výlevy či pohledy, chvílemi opravdu ubíjela. Jakmile se však objevil Kirk Douglas v nějaké drsné mužské činnosti, tak jsem byl na vrcholu blaha. Stejně tomu bylo i při monumentálních záběrech z bitvy. Slabší Kubrickovo dílo. Po Mechanickém pomeranči jsem totiž pořádně namlsaný.(18.5.2010)

 • kinej
  *****

  Sice to není Kubrickův typický film, apíše film na zakázku a není zde ještě patrný jeho styl, přesto se jedná o úctyhodné dílo. Davové scény jsou působivé i po letech a film určitě ve všech aspektech předčí např. novodobou Tróju.(3.12.2004)

 • Vodnářka
  **

  Strašně nerada dávám Kubrickovi dvě hvězdičky. Snad je to mou averzí k historickým filmům, která den ode dne stoupá, ale ať jsou postavy a vztahy mezi nimi vykresleny sebelíp, tři hodiny dívat se na otroky a Římany kolem nich nezvládám. Snad se na něj podívám s časovým odstupem a řeknu si, jak je to úžasný film a jak je antický Řím zajímavé období. Snad.(10.4.2011)

 • Javert
  *****

  Naprostá legenda mezi historickými filmy! Herecké osazenstvo nemá chybu, stejně tak jako režie! U jiných historických filmů 50. a 60. let mě často nudily sekvence, kde se povídalo a všemožně uvažovalo, a které byly častokrát úplně zbytečné. Díky nim pak stopáž dosáhla závratných délek. Ne tak Spartakus. I přes tři hodiny, které ten film má, se mi ani jednou nechtělo film o kousíček přetočit. Zkrátka další geniální kousek Stanleyho Kubricka!(4.1.2009)

 • ork
  ***

  For ME 79%(4.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace