Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  *****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších životopisných filmů - 100 Greatest Biography Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. Špičková Kubrickova historická válečná romance o vzpouře a hrdinném boji římských otroků za svobodu a právo na život a lásku. Plejáda hvězd: Kirk Douglas jako otrok a vojevůdce Spartacus, Laurence Olivier jako římský vojevůdce Crassus, Peter Ustinov coby obchodník a cvičitel otroků, legendární Charles Laughton jako senátor Gracchus a Tony Curtis jako otrok - umělec Antoninus. K tomu dokonalá režie, výprava plná davových scén a taky láska a smrt. Co si přát více? Trailer: http://www.csfd.cz/film/5408-spartakus/videa/(11.11.2009)

 • Tsunami_X
  ***

  Neskutečně patetický sandálový velkofilm, ve kterém sice nenajdeme žádné božstva či mesiáše, o to více se nám však pokouší přiškrcený Kubrick (či snad producent) valit klíny do hlavy. Přeš veškerou monumentální standardizaci, a že jí je požehnaně, má tenhle otrok alespoň několik světlých a dramatických momentů, které stojí za archivaci. Pokud z hlavy vyženete ubíjející stopáž a velké množství kýčovitých výjevů plných slziček, zůstane vám několik kvalitních a povětšinou i dosti rozmáchlých scén a výteční herečtí představitelé, kteří se s římskou ctností vypořádali na jedničku.(31.5.2005)

 • Chrustyn
  ****

  Klasický historický velkofilm se skvělými herci, obrovskou výpravou a povedenými akčními scénami. Jen je to bohužel docela utahaný.(8.6.2007)

 • POMO
  ****

  Spartacusa akoby Kubrick sfilmoval nie pre potešenie, ale pre štúdio. Vizuálne i herecky špičková profesionálna úroveň v najlepšej tradícii hollywoodskych historických eposov, ale vnútorne mu chýba niečo duchovne zjednocujúce, vizionársky sebaistejšie.(27.9.2010)

 • LiVentura
  *****

  Dobře chycené a zpracované.(19.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace