Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vodnářka
  **

  Strašně nerada dávám Kubrickovi dvě hvězdičky. Snad je to mou averzí k historickým filmům, která den ode dne stoupá, ale ať jsou postavy a vztahy mezi nimi vykresleny sebelíp, tři hodiny dívat se na otroky a Římany kolem nich nezvládám. Snad se na něj podívám s časovým odstupem a řeknu si, jak je to úžasný film a jak je antický Řím zajímavé období. Snad.(10.4.2011)

 • BioGrower
  *****

  Tak, maestro Kubrick si vyskúšal aj tzv. "sandálový žáner" a... dopadlo to ako drvivá väčšina jeho filmov - znamenito. Historický epos so všetkým, čo k nemu patrí (áno, možno aj s trošičku nevábnou stopážou), navyše jeden z najlepších histórie...(27.5.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Klasický historický velkofilm se skvělými herci, obrovskou výpravou a povedenými akčními scénami. Jen je to bohužel docela utahaný.(8.6.2007)

 • ork
  ***

  For ME 79%(4.4.2008)

 • Tomco
  ****

  kubrick bol totalny perfekcionista, niektore sceny su neskutocne..je az neuveritelne pozorovat, ako sa kirk douglas ponasa so svojim synom.. rovnake gesta, totozne kvalitne herectvo. plne hodnotenie nastrbil zrejme cas, hlavne bojove sceny neposobia v dnesnej dobe dostatocne autenticky, ale aj tak, ide o vskutku vynimocne dielko.(5.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace