Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

golfista

Rozjezd Michaelea Baye je opravdu pouze rozjezdem. Tak na dvojku. Je úžasné, že hned v dalším filmu dokázal přeřadit na pětku. Slabý scénář, mnohdy slaboduché dialogy a i na akční film trošku příliš nelogičností. Ale akční kousky zvládnul opravdu velice slušně a Téa - té to opravdu moc slušelo :-) ()

Cival

Skvělí Smith a Lawrence, sexy Téa Leoni a odpudivý záporák Karyo ve vynikající akční komedii. Špičkový debut Michaela Baye, jemuž svědčí nováčkovská dravost. ()

KevSpa

Filmový debut Michaela Baye se skutečně povedl. Úderné dialogy a samozřejmě videoklipové akční scény, tak jak je umí jen on. Skvělý a nezapomenutelný rozjezd. Kdo by se nadál, že hned ve svém druhém filmu Skála dosáhne akčního vrcholu. ()

Lima

Zatímco SKÁLA byla mohutná adrenalinová jízda, tady se spíše mohutně žvaní. Kdyby to alespoň bylo vtipné, jenže dialogy moc zdařilé nejsou a Martin Lawrence se spíš hodí do svých fekálních komedií. ()

Gemini

Mám jen jednu otázku: Whatcha Gonna Do s tímhle kouskem? Ano, ano, ano, je to popcornová záležitost, ale děj plyne pohodovým tempem, hrdinové jsou sympatičtí, padouši odporní a dívky krásné...prostě skvělá zábava, tak jak ji v méně patriotických okamžicích rozpoložení své popkulturní, leč stále celkem tvůrčí mysli Michael Bay umí. A ještě jedna věc - naprosto úžasná AC Cobra versus Porsche 911Turbo (když to říká Tyler tak to musí být pravda, aspoň co se Porscháků týká:)), za to je ta čtvrtá hvězda!!! A na závěr WARNING (to nemá nic společného s Warner Brothers;)): po našich luzích a hájích kolují nejméně DVĚ dabingové verze - z nichž, jak už to tak bývá, jedna je skvělá (tu jsem viděl dřív, a tu jsem také bral v potaz při psaní komentáře, Bad Boys se v téhle podobě vyskytovali na videu a HBO) a druhá příšerná (jako obvykle TV N@va a všechna vysílání Mizerů po tom). ()

Matty

Sprostá černošská ukecaná akce v podání "pana Hitometa" vaše mozkové závity nezavaří, ale pobaví dobře. 70% Zajímavé komentáře: Gemini, DaViD´82, Vronsky ()

J*A*S*M

Filmy Michaela Baye nemám všeobecně vůbec rád (s čestnou výjimkou Skály), na Mizery jsem se kouknul vyloženě jenom proto, že jsem zrovna neměl do čeho píchnout a nechtělo se mi myslet. Přinejlepším jsem čekal, že se u té megalomanské akce nebudu nudit a v patosu se neutopím. A světe div se, ono v Mizerech akce a patosu příliš není. Celkově jsou pro mne tedy schůdnějším filmem než Transformers či Pearl Harbor, ale radostí z nich do stropu stejně neskáču. ()

Radyo

Dobrý start Michaela Baye, který pak byl potvrzen skvělou Skálou a nepotvrzen slabším Armageddonem a podprůměrným Pearl Harbourem. Doufám, že Bad Boys 2 dosáhnou aspoň zčásti kvalit jedničky. Will Smith a Martin Lawrence jsou opravdu úžasní poldové. ()

Malarkey

Dva nezapomenutelní černí kluci v Bayově provedení, kteří v tomhle a i v pokračování byli suproví. Mám tenhle film rád, je to takový ten klasický akčňák a je v něm taková ta klasická drsňácká mluva, která je zabarvená vtipnými scénami a fakt je, že kdykoliv můžu tak se na tenhle film podívám. Baví mě, a to je hlavní, zase od Baye je to jeden z mála. ()

gouryella

Film diky kteremu se vyrazne prosadil Will Smith je ovsem pouze lepsim prumerem v ramci zanru. Jiz nekolikrat videny pribeh dvou policajtu. ()

Renton

Scénář: Michael Barrie, Jim Mulholland, Doug Richardson .. Michael Bay opravdu nepřišel léčit, ale bavit. Jeho rozjezd byl dobrý, ale na nejvyšší rychlostní stupně (rozuměj totální akční nářez) dosáhl až v následujících dvou filmech. Detektivka z Miami nepostrádá spoustu humoru, cool dvojici či zajímavé akční sekvence, ale něco tomu tady prostě ještě chybí. ()

woody

Lawrence(ano ten Lawrence co natočil Agenta v sukni)si tady naštěstí ještě neudělal svou image takže se na to dá koukat.Bay udělal slušnou akční buddy-movies s několika skvělíma hláškama na kterou se dá koukat. ()

DaViD´82

Pragmaticky vzato nejsou první Mizerové nikterak výjimečným snímkem. Bezesporu existují nabitější, lépe napsané i natočené akční snímky; jenže málokterý z nich se může pochlubit tak pohodovou atmosférou. Režijně ani tempem to sice ještě není Bayův (nad)standard, ale možná právě tím jsou první Mizerové tak moc sympatičtí. Nejsou totiž přeplácaní jako pozdější snímky. Nesporně mají své mouchy, ale celkově jsou prostě esencí pojmu "cool". ()

TheMaker

:::::::::::::::: Už u prvního filmu Mikea Baye si můžete všimnout, že je prostě Génius. Michael má svůj styl, svou image. Do všech svých filmů zakomponoval něco, co nikde jinde neuvidíte a nebo uvidíte, ale jen proto, že se začli všichni hned po něm opičit. Hodně je mu vytýkáno, že scénáře jsou hrozné a klipovitý střih, ale jak sám Mike jednou prohlásil: "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi". A vo tom to celé je, takže rádoby kritici jděte do prdele . . . ::::::::::::::::: ()

Nathalie

Transformers jsou dílem Baye-dítěte. Skála je majstrštyk Baye-chlapáka. A Mizerové jsou dílem Michaela Baye-pubertálního trdla. Vidět tuhle tupou zátoku sviní jako prvního Baye, asi bych mu dala jednou provždy bye. Naštěstí vyrostl, zinfantilněl a vykoumal, že drobnost jménem scénář se i v nanopauze mezi výbuchy šikne. P.S. Jak tak koukám na ostatní hodnocení, ten mimoň není Pán kožichů, ale má nezdárná maličkost. Cítím se mizerně. Bad girl:) Mi-0-ve !!! ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)