Mizerové

Bad Boys

Ničomníci

Akční / Krimi / Thriller / Komedie / Drama

USA, 1995, 118 min

Kde jsou ty časy, kdy byl Michael Bay nadějný a začínající filmař. Od té doby, co je z něj režisérská špička, už mě jeho filmy neumějí zaujmout zdaleka tolik jako jeho příjemně cool debut. Mizerové jsou vážně pecka.(7.7.2011)

Tomu se říká dobré spojení akce a humoru!!! Kdo tvrdí, že v tomto filmu o nic nejde, nemá pravdu. A ty hlášky jsou super: Teď ustup, polož tu zbraň a dej mi balíček peprmintových žvýkaček... a želé!! nebo Jestli mě zabijou, tak si mě nepřej!!!!(29.9.2007)

Perfektní zábava. Will Smith a Martin Lawrence si evidentně padli do oka, prostě jim to spolu "jede". Přestřelky, krásné ženy, humor a jedna z nejlepších automobilových honiček, co jsem kdy viděl - AC Cobra vs. naprosto úžasné černé Porsche 911 Turbo !(12.3.2003)

• golfista

Rozjezd Michaelea Baye je opravdu pouze rozjezdem. Tak na dvojku. Je úžasné, že hned v dalším filmu dokázal přeřadit na pětku. Slabý scénář, mnohdy slaboduché dialogy a i na akční film trošku příliš nelogičností. Ale akční kousky zvládnul opravdu velice slušně a Téa - té to opravdu moc slušelo :-)(8.3.2003)

:::::::::::::::: Už u prvního filmu Mikea Baye si můžete všimnout, že je prostě Génius. Michael má svůj styl, svou image. Do všech svých filmů zakomponoval něco, co nikde jinde neuvidíte a nebo uvidíte, ale jen proto, že se začli všichni hned po něm opičit. Hodně je mu vytýkáno, že scénáře jsou hrozné a klipovitý střih, ale jak sám Mike jednou prohlásil: "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi". A vo tom to celé je, takže rádoby kritici jděte do prdele . . . :::::::::::::::::(7.7.2008)

• Will Smith