Mizerové

Bad Boys

Ničomníci

Akční / Krimi / Thriller / Komedie / Drama

USA, 1995, 118 min

Perfektní zábava. Will Smith a Martin Lawrence si evidentně padli do oka, prostě jim to spolu "jede". Přestřelky, krásné ženy, humor a jedna z nejlepších automobilových honiček, co jsem kdy viděl - AC Cobra vs. naprosto úžasné černé Porsche 911 Turbo !(12.3.2003)

• Morien

Blbost na entou, škoda že hlavní hrdinové neměli opravdové hlášky, na kterých by předváděli své charisma, nýbrž jen ty tupé náhražky v podobně pospubertálních výplodů mistra výbuchů. Hraj si na svým písečku, pacholku. Když tak přemýšlím, jestli je horší trojhodinová rozvleklá historická sonda plná kecání nebo tahle überkůl slátanina, tak hlasuju jasně pro ty tři hodiny nudy než se nechat rozčilovat tímhle. U tohohle filmu ani nemůžu spokojeně dřímat a nevnímat, hladina adrenalinu se mi totiž neustále zvyšuje při pomyšlení, že ten pan "tvůrce" si snad myslí, že lidé se na tohle budou koukat, a další druhá věc, totiž že se na to koukají.(18.6.2008)

• Lima

Zatímco SKÁLA byla mohutná adrenalinová jízda, tady se spíše mohutně žvaní. Kdyby to alespoň bylo vtipné, jenže dialogy moc zdařilé nejsou a Martin Lawrence se spíš hodí do svých fekálních komedií.(4.7.2002)

Bay akci rád a stejně tak i jeho diváci. Mizerové mě při prvním sledování docela překvapili. Čekal jsem něco podobného jako Policajt z Beverly Hills, sem tam nějaká akce a sem tam nějaká hláška. Ale ono omyl. Akce furt a hlášky jakbysmet. Dvojici Smith & Lawrence jsem nikterak nevyhledával, ale tady se doplňují naprosto ukázkově. Scény, kde bych humor čekal stejně asi jako potápěče v lednici jím přímo čiší. Svižné tempo příběhu doplňuje dobrá muzika a finále samo o sobě stojí za víceré shlédnutí. Proč dávám 4? Protože já mám adrenalin dobře mířenej do žil a ne do ksichtu jako někde rád. Protože mám rád hláškovací filmy a nekompromisní humor. A protože jsem Mizery nesrovnával se Skálou. Kdybych tam učinil, dostal by film o jednu star míň.(8.11.2004)

• sepp

Zajimalo by me, jestli scenarista vystudoval nejakou filmovou sklou. Dle meho nazoru spise chodil na vyssi divci, jelikoz tupost tohoto snimku nezna mezi. O hereckych vykonech nelze ani mluvit, zadne tu nejsou...(4.9.2003)

• Will Smith