Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  Jestli chce někdo vědět, jak má vypadat pořádně nabušená akční pecka, tak ať se podívá na tenhle Bayovův kousek, který je jednoznačně jedním z nej v 90. letech. Nicolas Cage v roli uťápnuté a z akce vystrašené laboratorní krysy se pomalu mění v hrdinu a naprosto vynikající Sean Connery je stejně jako záporák Ed Harris třešničkou na dortu. Film má švih, spád, akční scény fungují výborně a naprosto skvělá muzika dotváří tohle vše do uceleného celku. Díky tomuhle filmu mě začalo bavit navštěvovat kino a stále čekám, kdy Michael tenhle svůj majstrštyk konečně překoná, možná marně, ale já si počkám. :)(14.6.2006)

 • Tosim
  *****

  Nejvíc mě zaujala postava, kterou hrál Ed Harris, neboť se po celou dobu proměňovala (asi jako akce :-) Jinak v podstatě všechno bez chybičky + Nicholas Cage se stíhačkami nad hlavou a se světlicemi v rukou = paráda. Odpověď na kvízovou otázku: no, pokud se potká třeba s takovou tramvají ;-)(4.8.2003)

 • kOCOUR
  *****

  Absolutní trefa do černého po všech stránkách a pro mě osobně nejlepší akční snímek všech dob, který ani po desatém zhlédnutí neztrácí absolutně nic na kvalitě. Výborné ústřední herecké trio v čele s neúnavným Seanem Connerym, dechberoucí akční scény se skvělými nápady, kterým vévodí půlhodinová automobilovýá honička v ulicích San Franciska a náležitě mrazivé finále. Takhle to má vypadat páni režiséři...(17.8.2002)

 • KarelR
  *****

  Nejlepší akční film všech dob. Tečka.(21.4.2013)

 • Djkoma
  *****

  Akce Akce Akce od režiséra na hity.Namět, režie,scénář,hudba.... co je na tom filmu špatného?Nic. Pro mě jeden z 5 nejlepších akčních filmů desetiletí. Moje první originální kazeta, které si vážím a už radějí nepůjčuji. Až na jednu malou chybičku při honičče autem naprosto skvělá jízda bez chviličky zaváhání.(3.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace