• AGAMENON
  *****

  Nezapomenutelná veselohra s opět dokonalým Vlastou Burianem a nádhernými hláškami.(9.5.2003)

 • ClintEastwood
  *****

  Ducháček je doslova napěchován krásným humorem a některé scény již dávno patří do zlatého fondu naší kinematografie. Úsměvné jsou také tradiční Burianovi přeřeky (stará existence, bukvete atd.). No prostě herecký koncert a třetí nejlepší Burianův snímek.(12.4.2014)

 • genetique
  ****

  Škoda, že nápad nebol vyžmýkaný na upútanie pozornosti a hlavne pobavenie diváka viac razantnejšie. Nápaditý scenár, Buriana chváliť nemusím a konečne sa nespievalo. 75%.(18.9.2006)

 • petaspur
  ****

  JUDr. Faukner svou zamilovaností zruinoval sám sebe a jedině loajální vedoucí jeho advokátní kanceláře Jan Damián Ducháček po lehce diktátorské prosbě (Faukner: "Ducháčku! Za půl hodiny bude ten obnos ležet na tomto stole" Ducháček: "A kdo ho tam dá?") může vše zachránit. S řádně prořízlou ústní dutinou hlavního představitele jistě nebude těžké peníze sehnat ("Já jsem vás chtěl moc prosit, jestli byste nám něco na náš parmární účet nedal... Nedal. Že jsem uhod.")(23.12.2008)

 • lamps
  *****

  Burian je bůh a Ducháček je jeho velkým hereckým koncertem. Všechny dialogy jsou mu ušité přesně na míru a on je na oplátku podává s takovým zanícením, že ani po desáté projekci neztrácí své kouzlo.(7.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace