Zde Harold

Gunnar Vikene

Gunnar Vikene

Simon Pramsten
  • lenuse

Pád nebes je můj oblíbený film. Takže jsem byla na nový film Gunnara Vikene zvědavá. Zklamání. Bohužel.(13.12.2015)

Na prvé pozretie je to zaujímavý severský počin, kde čakáte čo sa stane. Občas sa však nedá nezasmiať. Hlavne po tom kúpeli... Neviem si, ale predstaviť, že by som si Her er Harold pozrel 2x. To by išlo hodnotenie možno i nižšie.(24.1.2016)

• Flego

Tentokrát to severanom nevyšlo. Jednoduchý príbeh sa vlečie, chýba mu spád a humor je pre mňa zrejme príliš sofistikovaný. A priznávam, že mi unikol zmysel zapojenia do tohto projektu svetoznámu firmu. Ak to mala byť reklama, bola veľmi chabá...(14.2.2016)

Velmi jsem se pobavila. Což jsem osobně očekávala jen po přečtení obsahu. A opravdu, film mě nezklamal svým černým humorem a opravdu vtipnými scénkami z únosu. Spokojenost :)(26.1.2016)

Zkousnutelná norská komedie jako lehký zákusek aneb jak přirozeně brát těžký osud, když už je tady.(5.2.2016)