Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -Dawe-
  *****

  Konečně něco o Kennedym, co mě opravdu baví...(11.3.2016)

 • koxin
  *****

  Úžasný seriál. Konec ve mně zanechává spoustu otázek, což je mi nepohodlné, a možná bych ho i rád viděl jiný. To však tvůrci seriálu změnit nemohli. Brilantní Franco.(4.4.2016)

 • Slasher
  ****

  Franco se vrací v čase, aby předešel atentátu na Kennedyho a dopadlo to asi ještě lépe než jsem čekal. Postav je tak akorát, jsou dobře obsazeny (Sadie kouzelná) a James sympaticky potvrzuje post jednoho z momentálně nejzajímavějších herců (a rovnou největšího workoholika), přičemž tady uplatňuje to svoje "deanovský" charisma. Šedesátkový retro celý týhle show je vypiplaný a moc krásný, opravdu vás to vtáhne do té doby a dělá 50% úspěchu. Nečekejte sice nějaký přehnaně politicko-historicko-konspirační tón nebo jinou hloubku, dočkáte se ale kvalitativně vyrovnané, místy sakra napínavé směsky thrilleru, romantiky a záhadna, samozřejmě s překvápkem na konci. Předlohu od Kinga neznám, ale jeho rukopis je tu znát a jedině k dobru. Takže, neposadil jsem se na prdel, ale všeho všudy hodně příjemná série!(4.4.2016)

 • Helo
  *****

  Seriálovej skvost a troufám si tvrdit, že nejlepší novinka roku 2016 (a to jsme teprve na začátku) s finále takovým, který bez jakýchkoli koulervoucích scén a tlačení na pilu člověka neuvěřitelně nadchne a téměř rozbrečí jen díky skvěle vypointovaným dějovým linkám a provedení, který prostě chytne za srdce. Nevím, jak jinak to popsat. Ti, co hodnotí nízce, jsou bezcitní! A Sadie je snad první ženská postava, u který naprosto chápu to, že jí je někdo tak posedlej, protože... kdo by nebyl.(19.4.2016)

 • M.i.k.e
  ****

  po 6 dílu...možná sem čekal trošku víc,ale nemůžu říct,že by to byl nezajímavý kousek.King sice nepatří mezi moje oblíbence,ale z toho co jsem zatím viděl mám mnohem radši tyhle jeho mysteriózní věci než horory.Francova účast je fajn,stejně jako celá ta retro atmosféra 60.let.jsem zvědav co přinesou poslední 2 díly...80%(28.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace