Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohson

  Vzdávám po třech dílech, hodnotit raději nebudu, protože bych šel asi hodně nízko, ale těch pár vět napsat musím, snad, aby se mi lépe spalo. Blbější seriál už jsem dlouho neviděl, i když je možné za A: že jsem ho nepochopil, nebo za B: ono se to rozjede v dalších dílech. Fakt velká škoda, že se to nikdy nedozvím.(4.6.2016)

 • 2-Xtreme
  ****

  E01 - 80%(20.2.2016)

 • niethustra
  odpad!

  Něco takhle blbýho už jsem dlouho neviděl. Aha! Vono to je podle Kinga...(7.4.2016)

 • Katarine
  ***

  Za mě obrovská škoda. Pilot úžasně navnadil, pak se přešlo k romantice, čímž zmizela veškerá temná a mysteriózní atmosféra. A zvláštní je, že někdy fungoval butterfly efect dokonale, jindy vlastně vůbec. Asi někdy fakt až moc přemýšlím. Každopádně skvělé herecké obsazení, postavy byly dobře napsané i zahrané, jen mi připadá, že příběhový potenciál nebyl tak úplně naplněn.(15.6.2016)

 • ivan_drago
  ****

  Převedení jedné z nejpovedenějších knih Skinga na placato.... je to sice trošku vykuchané a návrat do post apo nepůsobí tak šokujícně jako v knize, nicméně Franco je výborný, to jak do minulosti nezapadá se mu taky povedlo ztvárnit... Lehce do ztracena vyznívá postava Sadie, která tedy v knize splňuje mnohem větší funkci než jako doprovod... a teď mi omluvte, musím si vrátit kolíček na správné místo...(12.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace