Řekl bych dokonalé ! Jdu si sehnat knížku .(13.4.2016)

Úžasný seriál. Konec ve mně zanechává spoustu otázek, což je mi nepohodlné, a možná bych ho i rád viděl jiný. To však tvůrci seriálu změnit nemohli. Brilantní Franco.(4.4.2016)

• DwayneJohnson

Vzdávám po třech dílech, hodnotit raději nebudu, protože bych šel asi hodně nízko, ale těch pár vět napsat musím, snad, aby se mi lépe spalo. Blbější seriál už jsem dlouho neviděl, i když je možné za A: že jsem ho nepochopil, nebo za B: ono se to rozjede v dalších dílech. Fakt velká škoda, že se to nikdy nedozvím.(4.6.2016)

Seriálovej skvost a troufám si tvrdit, že nejlepší novinka roku 2016 (a to jsme teprve na začátku) s finále takovým, který bez jakýchkoli koulervoucích scén a tlačení na pilu člověka neuvěřitelně nadchne a téměř rozbrečí jen díky skvěle vypointovaným dějovým linkám a provedení, který prostě chytne za srdce. Nevím, jak jinak to popsat. Ti, co hodnotí nízce, jsou bezcitní! A Sadie je snad první ženská postava, u který naprosto chápu to, že jí je někdo tak posedlej, protože... kdo by nebyl.(19.4.2016)

Tohle není jeden z těch mála případů, kdy je film/seriál lepší než kniha. Ze začátku jede všechno podle předlohy, a čtenář ve mně si liboval. Postupem času se začalo objevovat stále více a více změn, z kterých jsem nebyl šťastný, neboť mi připadaly nesmyslné a hloupé. Příkladem je jedna konkrétní postava, která dostala opravdu hodně prostoru nad rámec předlohy. V závěru se ovšem ukázalo, že tam byla jen proto, aby se měl Jake s kým bavit, a aby seriál mohl být natáhnutý asi o dva díly. Jinak neměla pro závěr žádný význam. Kromě toho jsem ale více méně spokojený. Atmosféra je výborná, Franco baví, Sadie je půvabná, jak má být a vše bez nějakých větších zádrhelů dospěje až do uspokojivého konce. Solidně natočená kingovka, která patří k tomu lepšímu, co podle Kinga natočeno bylo. Kniha je ale kniha. Apropo, mrzí mě, že vynechali Derry…(8.4.2016)

• - Majitel nočního klubu, který se Jakeovi Eppingovi (James Franco) a Billovi Turcottemu (George MacKay) ve 3. epizodě 1. série "Other Voices, Other Rooms" představí jako Jack Ruby, byl ve skutečnosti odsouzen k trestu smrti za vraždu Lee Harveyho Oswalda, hlavního podezřelého z Kennedyho vraždy. (FTP)

• - V úvodu závěrečné epizody 1. série "The Day in Question", ve scéně, kdy Jake (James Franco) a Sadie (Sarah Gadon) běží po Dealey Plaza, jsou na place i herci, kteří představují osoby, které ve v roce 1963 opravdu účastnily události. Můžeme tak zde vidět například Abrahama Zaprudera, jenž vešel ve známost tím, že celý atentát natočil na svou kameru. (Tristaver)

• - Jake Amberson (James Franco) v tomto díle zmiňuje, že mu FBI přidělila novou identitu potom, co zradil organizaci Mafia. Přitom zmíní mafiány Michaela a Freda, čímž odkazuje na velkofilm Kmotr. (ELBobes)