Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  *****

  85-90% ... Knihu som zatiaľ nečítal, no seriál to bol veľmi slušný, napínavý a zaujímavý. Možno od posledných dvoch epizód som čakal viac, ale inak super. Aj hudobne, aj herecky, vizuálne či scenáristicky.(15.4.2016)

 • kolda1990
  ****

  Teda musím říct, že sem to nečekal až takhle dobré. Velice zdařile se tvůrcům povedlo zfilmovat Kinga. Franco tomu hodně přidal, zahrál to moc dobře. I když knížce se to samozřejmě nemůže rovnat, takže 4 hvězdy.(8.4.2016)

 • Davies182
  ****

  TŘETÍ ČÁST konečně naplno nakopává thrillerový potenciál, televizní kingovky jsou super. Franco je borec! Teď ještě vypilovat premisu efektu motýlích křídel, a na konci sezóny snad budu chrochtat blahem. Povinnost pro fanoušky LOST a Day Break!(6.3.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Až nečekaně zábavná a solidní podívaná. Franco úžasný, retro look načančaný, dialogy kvalitní a tempo velmi příjemné. Má to styl a říz a to se počítá. Chvála za druhý díl, který vytváří až hororovou atmosféru alá 3:15 zemřeš. ( If you change the past, The Past will fuck wih you !! ). Dost možná nejlepší Time travel věc. 80%(8.3.2016)

 • niethustra
  odpad!

  Něco takhle blbýho už jsem dlouho neviděl. Aha! Vono to je podle Kinga...(7.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace