Kombinace cestování v čase se špionážním thrillerem a trochou romantiky a kombinace vydařená. Sice jsem měl občas pocit, že filmaři se snaží až příliš držet psaného textu, což se jim ne vždy dařilo přenést na obrazovku, ale těch pár hluchých míst se dalo v pohodě přehlédnout. Na jedničku vyšel i casting, kdy Francovi sedla role cestovatele a samozvaného zachránce prezidenta Kennedyho jak p*del na hrnec a zdatně mu sekundovala kouzelná Sarah Gadon. Vše pak korunovalo výborné finále, kterým mě King víc než potěšil, ačkoliv věřím, že řadě Američanů mohlo hnout žlučí. Jeden z nejlépe zfilmovaných resp. zeseriálovaných Kingů. 85%(6.4.2016)

Tři a půl hvězdičky. James Franco, Sarah Gadon, retro atmosféra a první a poslední díl jsou super, jenže mezitím jsem se tu a tam docela nudil. Největší neduh Kingovy předlohy, tedy tu roztahanost během Jakeova učitelování, se sice odstranit podařilo, ovšem nahradil ho jiný - zcela zbytečná postava Billa a velký prostor, který jí scénář věnoval. Jinak mi ale změny oproti knize víceméně nevadily.(18.6.2016)

Až nečekaně zábavná a solidní podívaná. Franco úžasný, retro look načančaný, dialogy kvalitní a tempo velmi příjemné. Má to styl a říz a to se počítá. Chvála za druhý díl, který vytváří až hororovou atmosféru alá 3:15 zemřeš. ( If you change the past, The Past will fuck wih you !! ). Dost možná nejlepší Time travel věc. 80%(8.3.2016)

• niethustra

Něco takhle blbýho už jsem dlouho neviděl. Aha! Vono to je podle Kinga...(7.4.2016)

Kdybych na to měl čas, dám si tuhle pecku na jeden zátah. Skvěle rozehraná špionážní romance s příměsí nenápadného sci-fi odéru, na kterou budu vzpomínat ještě dlouho. A ten závěr, lahůdka!(27.7.2016)

• - V této epizodě se objevil i odkaz na seriál MASH (od r. 1970), když Jake Eppings (James Franco) říká, že sloužil u MASH během války v Koreji. (R.K.)

• - Spoiler: Zatímco v seriálu hraje Bill Turcotte (George MacKay) významnou roli Jakeova (James Franco) parťáka, v předloze umírá již při zabití Franka Dunninga (Josh Duhamel). (Tristaver)

• - Po požáru můžeme na zdi pokoje vidět modré světlo z vozu záchranné služby. V roce 1960 všechny záchranky používaly červené světlo. (R.K.)