85-90% ... Knihu som zatiaľ nečítal, no seriál to bol veľmi slušný, napínavý a zaujímavý. Možno od posledných dvoch epizód som čakal viac, ale inak super. Aj hudobne, aj herecky, vizuálne či scenáristicky.(15.4.2016)

Teda musím říct, že sem to nečekal až takhle dobré. Velice zdařile se tvůrcům povedlo zfilmovat Kinga. Franco tomu hodně přidal, zahrál to moc dobře. I když knížce se to samozřejmě nemůže rovnat, takže 4 hvězdy.(8.4.2016)

TŘETÍ ČÁST konečně naplno nakopává thrillerový potenciál, televizní kingovky jsou super. Franco je borec! Teď ještě vypilovat premisu efektu motýlích křídel, a na konci sezóny snad budu chrochtat blahem. Povinnost pro fanoušky LOST a Day Break!(6.3.2016)

Až nečekaně zábavná a solidní podívaná. Franco úžasný, retro look načančaný, dialogy kvalitní a tempo velmi příjemné. Má to styl a říz a to se počítá. Chvála za druhý díl, který vytváří až hororovou atmosféru alá 3:15 zemřeš. ( If you change the past, The Past will fuck wih you !! ). Dost možná nejlepší Time travel věc. 80%(8.3.2016)

• niethustra

Něco takhle blbýho už jsem dlouho neviděl. Aha! Vono to je podle Kinga...(7.4.2016)