První série se povedla, zajímavý námět na cestování zpět v čase. Jenom bych uvítal méně romantické linky i když pohled na Sarah Gadon je parádní a více se zaměřit na samotné dění kolem atentátu. Kdo očekává řešení konspiračních teorií a možné jejich vysvětlení bude zklamán, bohužel jsem také více očekával podobnou dějovou linku jako v JFK od Olivera Stonea. První série 75%.(18.8.2016)

Dobrá televizní limonáda v cool retro obalu. V praxi to znamená, že uvidíte minisérii o peripetiích s časovou anomálií, která mrská vyšinuté jedince do stále stejného dne a oni se pokoušejí změnit histórii a pořád jim nedochází, že jen pouhé uprdnutí může mít fatální následky, takže po návratu nemohou nikdy přijít na to, co bylo tím spouštěčem následných změn. A tak to máte se vším. Ale je to pěkný, poctivě vyrobený, vyplatí se pokukat.(7.9.2016)

Dozvěděl jsem se o tomhle veledíle úplnou náhodou. Teď , když už to mám celé za sebou, jsem za to neskutečně rád, jelikož nepopsatelných 8 hodin jsem byl naprosto v jiném světě(čase) a užíval si tam každou sekundu. Dobové zpracování na jedničku s *, neskutečný výkon Franca , který byl famózní a v neposlední řádě, skvělá předloha( kterou si musím ještě přečíst) a k ní i scénář. Všechno do sebe krásně zapadlo a bylo to napínavé až do úplného konce, který mě ještě stihl rozebrat na milión malinkatých kousíčků ( ano jsem cíťa). We did not ask for this room or this music....(24.4.2016)

Sem naprosto nadšenej timhle 8 dílným seriálem. James Franco je doslova strhující, výprava jak-by smet!! A Sadie :) krasná Sadie! Konec byl tak smutnej ! 90%(18.5.2016)

Kombinace cestování v čase se špionážním thrillerem a trochou romantiky a kombinace vydařená. Sice jsem měl občas pocit, že filmaři se snaží až příliš držet psaného textu, což se jim ne vždy dařilo přenést na obrazovku, ale těch pár hluchých míst se dalo v pohodě přehlédnout. Na jedničku vyšel i casting, kdy Francovi sedla role cestovatele a samozvaného zachránce prezidenta Kennedyho jak p*del na hrnec a zdatně mu sekundovala kouzelná Sarah Gadon. Vše pak korunovalo výborné finále, kterým mě King víc než potěšil, ačkoliv věřím, že řadě Američanů mohlo hnout žlučí. Jeden z nejlépe zfilmovaných resp. zeseriálovaných Kingů. 85%(6.4.2016)