Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Slabota, nebudu dávat tři hvězdičky z nostalgie. Tento film si to nezaslouží, Burian ztvárnil lepší ulohy než dlužníka Lelíčka.(4.7.2010)

 • Karlos80
  ***

  Vlasta Burian ve své již druhé filmové dvojroli (předtím němý film "Milenky starého kriminálníka"), jeho partnerkou mu zde byla mladá a krásná Lída Baarová, která si zahrála rovněž dvojroli. Dnes už nic nového, ale ve své době to muselo být něco fantastického. V této komedii mě ale víc než svérázný Lelíček, překvapil suverénní Mac Frič v roli Sherlocka Houmese, s jeho rychlokursy angličtiny a francouzštiny. Sám Burian, pak určitě překvapil do této chvíle svými milostnými výstupy, ačkoli byl jako herec i jako člověk velmi cudný až antieroticky zaměřený. Není to úplně to "NEJ" z jeho "RANNÉHO" filmového období (i z jeho pozdější tvorby), ale díky některým jeho zdařilým kreacím včetně těch převlekovým, uchu lahodícímu hudebnímu motivu, a nezapomenutelným humorným scénám, stojí tento film za skouknutí, i když ho zná člověk jako většinu Burianovek už pomalu nazpamět.(10.5.2006)

 • sepp
  ****

  Nadherna zabava s jako vzdy perfektnim Burianem. Nejlepsi scena je, jak se nechava fotit na znamky...(7.9.2003)

 • Boss321
  ***

  U scény s "rychlokurzem" angličtiny a francouzštiny jsem málem umřel smíchy, ale jinak mě film nějak extra neoslovil.......(20.12.2007)

 • Tommassi3
  ****

  "A co je zas tohle za bábu ??" - "To je Váš předek, Isabella Hrozná !!" - "No, ještě že je jí jen kousek, protože celá by teprve byla hrozná.." ;)(26.12.2014)

 • - Filmový kuriér uviedol, že zmeny scenáristu a režiséra prišli spoločnosť Elektafilm na štvrť milióna korún. (Raccoon.city)

 • - Sherlok Holmes (Martin Frič) číta noviny a telegram po anglicky, avšak sú písané po česky. (Raccoon.city)

 • - Úvodná scéna, kde Sherlock Holmes (Martin Frič) hovorí po anglicky, nebola ešte v 90. rokoch súčasťou kópie filmu. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace