Patrně nejlépe zahraná dvojrole V.B. v jednom filmu. Poslední třetina filmu o ničem.(7.8.2010)

Nadherna zabava s jako vzdy perfektnim Burianem. Nejlepsi scena je, jak se nechava fotit na znamky...(7.9.2003)

"A co je zas tohle za bábu ??" - "To je Váš předek, Isabella Hrozná !!" - "No, ještě že je jí jen kousek, protože celá by teprve byla hrozná.." ;)(26.12.2014)

Burianův humor funguje velmi dobře, ale tentokrát neměl u sebe nikoho, kdo by mu byl něčím jako stěnou, o kterou by mohl své hlášky odpalovat, takže neměly takový efekt. Martin Frič mi tam docela dost vadil.(16.11.2007)

No celkove se v Burianovo filmografii jedna spis o prumer, protoze film je vtipnej jen misty, ale nektery Burianovo vystupy jsou tak perfektni, ze celej film pozvedaj. Navic si s dvojroli poradil opravdu dobre, takze to na ty 4* nakonec bude.(31.12.2007)

• - Josef Kumok, autor pesničiek použitých vo filme, si zahral malú postavu skladateľa. (Raccoon.city)

• - Lída Baarová (Kráľovná) prežila počas filmovania prvý milostný románik presne na svoje osemnáste narodeniny s režisérom Karlom Lamačom. (Raccoon.city)

• - K tomuto filmu vydala spoločnosť Elektafilm skutočnú známku v hodnote 50, s Lelíčkem na koni. Tá sa skutočne objavila po premiére filmu, a to na pamätnom liste tejto spoločnosti. Známka bola orazítkovaná špeciálnym pečiatkou kráľovstva PORTORICCO. (Raccoon.city)