Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *****

  Příběh se - jako ostatně často u Buriana - rozpadá na sled více či méně humorných scének proložených písničkami. Vypořádání se s věřiteli je vtipné, podobně jako posléze záměny v královském paláci včetně královny. Ze všech burianovek ale tahle drží celou dobu nějaký styl, a to i díky postavě Sherlocka v podání Martina Friče. Pravda, Sherlock zde vlastně nic nededukuje, a má jen jednu akční scénu, ale bohatě stačí, jak působí jako vážná protiváha ukecanému Lelíčkovi.(20.1.2016)

 • rt12
  *****

  Kromě afektovaný Baarový nemá film chybu.(28.5.2014)

 • liquido26
  ****

  Není to taková pecka jako třeba Přednosta stanice, ale jinak se jedná o velcie zdařilou komedii.(26.12.2009)

 • petaspur
  ****

  Portorický král Fernando XXIII. má příliš velkou spotřebu svých dvojníků a tak je potřeba, aby ten další chvíli vydržel. Holmesem objevený Lelíček je se svým novým povoláním značně spokojený, pohodlně se usadí na trůnu a nehodlá si takové posezeníčko odpírat jenom kvůli takové drobnosti, jakou je úmrtí dublovaného objektu.(23.12.2008)

 • cheyene
  ****

  Vynikající komedie, v níž opět dominuje Vlasta Burian. Námět je sám o sobě chytlavý a přináší celou řadu vtipných situací. Nezapomenutelné je (mimo jiné) setkání s Sherlockem Holmesem.(15.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace