Dangsineul joomoonhabnida

• Jižní Korea 당신을 주문합니다 (více)
Jižní Korea, 2015, 5 h 51 min (Minutáž: 17–25 min)

Epizody(16)

Yeo Gook Dae (Yunho Jung) je talentovaný šéfkuchár, ktorý má zlomené srdce kvôli rozvodu. Jeho emocionálna bolesť sa skrýva za jeho drzým prístupom a nadšením pre varenie. Jeho srdce sa neskôr uzdraví, keď sa znova zamiluje. 28-ročná Park Song Ah je po odchode zo zamestnania doma. Na želanie svojho brata ide pre donášku obeda a stretne troch atraktívnych mužov. Pekné a chutné jedlo, ktoré pripravujú, sa jej dotkne a jeden z nich ukradne jej srdce. Roztomilý vtipný príbeh o dvojici, ktorá sa neustále háda, no ich vzťah postupne prerastie do čistej nevinnej lásky. (EsterH)

EsterH

Kórejci milujú osudové lásky a dobré jedlo, radosť pozerať na krásne jedlo a ako si ho hlavná hrdinka vedela vychutnať. Šikovná dĺžka 16 dielov okolo 22 minút.. ()

Denila

Nádherně mi zde vyhovovaly cca 20 minutové díly, plynuly rychle a celé drama bylo rázem fuč. Hlavně mě zde zaujala hlavní hrdinka Ga-eun Kim a to jak si dokázala užít každé sousto. Připomnělo mi to roli Bo-ah Jo v seriálu The Idle Mermaid, která mě zaujala stejnou rolí... že by další oblíbenkyně hned po tom, co ji vidím roztomile jíst? ... Milým překvapením byla i dějová linka, která nabídla mnoho a to vše s klidem, žádný spěch ani naléhání. Dočkali jste se toho tak akorát v rámci zkrácených dílů. Oddechová záležitost, která potěší srdce i oči a podráždí chuťové buňky. ()