Co by bylo kdyby...

(pořad)

Dovedete si představit svět, ve kterém neexistují psi, červená barva, dveře nebo další věci, které bereme jako samozřejmost? Michal Suchánek a Richard Genzer ano. V krátkých scénkách vám ukáží, jak by to vypadalo. (Siri69)

mh.mail

20% - Ze zvědavosti jsem na Playtvákovi shlédl všechny doposud zveřejněné díly a mohu konstatovat, že staré psy novým kouskům nenaučíš. Opět tu máme smršť s frekvencí 1 fór na 100 pokusů. Nosný nápad možná nikoliv nezajímavý, ale zpracování přesně v duchu obou pánů povrchní. Vždy si vyberou jednu věc, která jakoby ve světě chybí, a pak v krátkých skečích rozvíjejí, jak by to v takovém světě vypadalo. Problém je v tom, že kupí za sebe bez ladu a skladu téměř vše, co jim přišlo na mysl, takže nějaké zajímavé konfrontace se nedočkáme. Např. v díle, ve kterém chybí červená, se ve většině případů zamění za hnědou, takže na fotbale dá rozhodčí hnědou kartu, můžeme navštívit zámek Hnědá Lhota apod. V díle, ve kterém chybí voda, je zas povětšinou nahrazena hlínou. A takhle je to ve všech dílech. Nicméně, jak už jsem psal, vtip se občas urodí. Nechci spoilovat, ale mě celkem dostala poslední scéna v díle, kde chybějí hřebíky, začíná stojícími římskými vojáky. ()