poster

U pokladny stál...

 • Československo

  Pri pokladnici stál...

 • anglický

  He Stood at the Till

Komedie

Československo, 1939, 99 min

 • Renton
  *****

  Scénář: Václav Wasserman .. Neobyčejné příhody občana Kryštofa Rozrucha!! Spousta nezapomenutelných gagů a hereckých koncertů. Nejlepší film legendárního komika.(29.3.2005)

 • Sarkastic
  ****

  Zdařila komedie, která stojí na konverzačním humoru a herectví hlavního představitele. Zároveň se však dá film považovat za lehce sžíravou satiru (ikdyž u Balady o deliriu tremens mě až trochu zamrazilo, protože z ní jde dost dobře cítit dobový podtext). "Co tady hledáte? - Tady sem měl doutník. - Tak proč ho tady necháváte vy Kubo! - To nebylo Kubo, to bylo Portoriko!".(30.9.2010)

 • RHK
  ****

  "Má poklona, prosím." Výtečná konverzačka s Kryštofem Rozruchem alias Štófim. "Vono nám to, potvůrka, nějak zhnislo... Budete chtít uspat? Jakej budete chtít spánek, železnej nebo dřevěnej?" Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=u3TdjW4IaUw nebo http://www.youtube.com/watch?v=0ccHeTXbJRM(1.1.2011)

 • B!shop
  *****

  Dost mozna nejlepsi film Vlasty Buriana. Uvod v pojistovne je neskutecnej masakr, v laznich to je taky slusnej naklad, bohuzel zpet v nemocnici na zaverecnejch asi 20 minut tempo nepatrne polevi. Krome neustale hlaskujiciho Buriana stoji za zminku zlitej Marvan a operovanej Slegl. A moje nejoblibenejsi scena je asi balada o deliriu, Burian by moh hrat i Draculu. Jasnejch 5* dokonala komedie.(27.2.2008)

 • Roman.Ticka
  *****

  Jedna z mých nejoblíbenější a snad i nejlepších komedií zaslouženého improvizionisty Vlasty Buriana. Jaroslav Marvan je mu rovnocenným partnerem, který je minimálně stejně dobrý. Zlatá česká éra pohody a kvality českých zlatých ručiček nejen ve filmařině. Škoda.(17.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace