Špióni jako my

• slovenský

Takí istí špióni ako my

Komedie

USA, 1985, 102 min

Hlavně výborná píseň: Bar-Kays: Soul finger = http://www.youtube.com/watch?v=4WXg3lCQCUQ&feature=related(25.5.2011)

Jakkoliv mám Chase a Aykroyda rád, tohle bylo přece jenom slabší. Tempo je pomalé, fórků a hlášek pomálu. Začátek je nadějný, ale pak film začne spomalovat, aby se někde za půlkou zase vynořil (vysvobození Chase, skvělá scéna) a pak opět klesl. Sálají z toho skvělé osmdesátky, ale i tak jsem se u toho bohužel docela nudil. Možná jsem neměl tu správnou náladu. -"Every minute you don't tell us why you are here, I cut off a finger." -"Mine or yours?" -"Yours." -"Damn!"(18.10.2008)

Pěkná komedie z konce studené války. Emmett (Chavy Chase)a Austin (Dan Aykroyd) jsou v mnoha ohledech sympatičtější a zabavější než agent 007 James Bond. I příslušnicí sovětského raketového vojska jsou sympatičtí a třeba jedna z nich je i až andělský pěkná ( Vanessa Angel). Jen ze slov generála Slineho jde i více po 20 letech trochu mraz po zádech. Protiraketový štít je taky originalně zobrazený!;-)(17.4.2010)

Sice nemám rád americké komedie a ani Chevy Chase, ale pro tento film mám jakýsi nostalgický pardon. Je to sice blbost, ale když jsem kdysi na videu viděl SS 20 a porážku trapného Sojuzu, musel jsem se zamilovat:-)(8.2.2012)

Typická lehká komedie s Chasem a Aykroydem v hl. roli...(23.10.2008)