Špióni jako my

• slovenský

Takí istí špióni ako my

Komedie

USA, 1985, 102 min

Už tu boli aj horšie dvojky, ako Chase/Aykroyd. Bežná záležitosť "firmy" Saturday Night Live, tentokrát sa jej matador Dan Aykroyd zasa raz stretol s kolegom Chevym Chaseom, s ktorým spolupracoval od čias tejto televíznej šou po tom, čo mu zomrel prvý herecký partner (Jamesov brat John Belushi).(1.1.2005)

Čtvrtá hvězdička je z nostalgie. Mě to vážně baví, ale nevidět to v dětství bezpočtukrát, dnes bych asi tak nadšený nebyl. Na druhou stranu - Chevy Chase nepotřebuje nic říkat ani předvádět, je legrační ze své podstaty:), je tu skvělá scénka s opisováním a geniální scénka s operací, bezpočet (celkem nevyužitých) cameí (Gilliam, Raimi, Coen, Harryhousen!!! atp.) a v neposlední řadě atmosféra nefalšované 80´s infantilní zábavy.(14.4.2004)

• Legas

Neberte to jako objektivní hodnocení, ale prostě jsem po půl hodině bez smíchu usnul. Humor se mi zdál docela trapný.(1.5.2006)

Pro mě naprostá nestárnoucí klasika! viděno po dlouhé době 08/2016 a furt sem se bavil :)(9.8.2016)

Skvelá akčná komédia z 80. rokov, z doby, keď sa filmom tohto druhu mimoriadne darilo. Tento film výnimkou určite nieje.(22.11.2010)