Špióni jako my

• Austrálie

• Kanada

Komedie

USA, 1985, 102 min

Mily, jen se na to budu muset podivat znova kvuli ty neuveritelny smrsti camei. Takovej seznam se vazne nevidi casto(13.9.2008)

Bod navíc za Chevy Chase za mlada.(4.6.2015)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $60,088,980Tržby Celosvetovo $67,800,000(16.3.2010)

Tak jsem si po pár dlouhých letech zopakoval i tuhle komedii a matně jsem si pamatoval, že to bylo dobrý a ono docela bylo. Ten konec byl teda slabší, chtěl jsem dát předtím 4 hvězdičky, kdyby tam bylo více vtipných situací a ještě se tam něco pořešilo, aby to bylo zajimavější, ale i tak tahle starší komedie nezapadne.(15.3.2013)

Po rokoch mi to uz neprislo take genialne ako kedysi, ale stale je to solidny nadpriemer. 7/10.(7.4.2010)

• - Dan Aykroyd řekně ruskému agentovi: "Chem men'she znaesh', tem lushche." Význam věty v překladu je: „Čím méně víš, tím lépe“. (HellFire)

• - Titulní píseň se stejnojmenným názvem složil a nazpíval Paul McCartney. (kosticka7)

• - Chevy Chase vzal roli ve filmu, která byla původně určena pro Joe Piscopa. (Elwanelyn)