Špióni jako my

• Austrálie

• Kanada

Komedie

USA, 1985, 102 min

Slušná komedie, která má několik skvělých míst a několik naopak hluchých.Také potěší camea slavných režisérů.(7.1.2007)

• Bachy

Naprosto průměrná komedie s pořádně šíleným příběhem, kde by se ty scény, kdy se zasmějete daly spočítat na dvou prstech. Začínám zjišťovat, že mám lehce jiný vkus než uživatelé csfd. Ne, že by byl film špatný, ale vždycky jsem průměr bral kolem 60ti% a od komedie, která má 74%, což tu moc filmů tohoto žánru nemá, bych čekal prostě víc zábavy. Alespoň, že obě ženské postavy mají něco do sebe a u poslední scény se i malý úsměv ukáže.(12.10.2008)

Výborná špionská komedie, které by prospělo víc absurdních momentů - jako byla například zkouška pasivní odolnosti při pádu letadla:) Chevy Chase byl vždycky můj favorit, Dan Aykroyd mu zdatně sekunduje. Asi na minutku se zde v roli doktora objevuje Terry Gilliam. Celkově mě překvapuje, kolik známých osobností filmu se zde údajně objevuje, kromě Gilliama jsem nikoho dalšího nepostřehl.(18.9.2010)

• Alementina

Verim, ze v 80tých letech to musel být hit, ale ted me to spis hodne nebavilo jak trapné mi to přišlo....(14.9.2012)

• Legas

Neberte to jako objektivní hodnocení, ale prostě jsem po půl hodině bez smíchu usnul. Humor se mi zdál docela trapný.(1.5.2006)

• - Film byl inspirován slavnými road movies Boba Hopa a Binga Crosbyho, což vysvětluje cameo Boba Hopa. Těchto necelých 30 vteřin je posledním momentem, kdy se Hope objevil na filmovém plátně. (HellFire)

• - Vanessa Angel a její filmový debut. (Elwanelyn)

• - Chevy Chase vzal roli ve filmu, která byla původně určena pro Joe Piscopa. (Elwanelyn)