Poté, co milionář Jason Stevens (Logan Bartholomew) přežil mnohé tragédie a ohrožení vlastní rodiny, musí pomoci svému mladému příteli Hawthornovi (Doug Jones), aby i on dokázal překonat podobné nástrahy a zvládl nelehkou cestu životem. Jeho mise zanechá zajímavý vzkaz. Pokud se naučíme něco nového, změní nám to život. Pokud budeme učit druhé, změníme život někomu jinému. A když naučíme lidi, aby učili jiné, změníme celý svět ... Mladý Hawthorne se právě seznámil s poslední vůlí své nedávno zesnulé babičky, ve které mu přenechává obrovskou část dědictví. Má to však háček. Mladý lehkovážný muž musí nejprve dokázat, že je dědictví hoden a dokáže se o velký majetek zodpovědně postarat. Hawthorna však ještě čeká jeden velký úkol - nejdříve se bude muset vyrovnat se svou minulostí větroplacha a přesvědčit se, že přijmout životní výzvy a chlapsky čelit problémům je jedinou cestou ke skutečné svobodě. (TV JOJ)

ARI50

Chceš prachy tak budeš i po smrti dělat co nechceš. Hrozní herci, příběh peněz nuda dost špatný film. ()

viax

Znám mnohem horší týpky, kteří se vyhýbají práci a zodpovědnosti, navíc ani nemají svěřenecký fond jakékoliv velikosti. Naučit se pracovat se za měsíc nedá, ten zvyk zakořeňuje poměrně dlouho. Potřeba se učit a vzdělávat jiné je také běh na delší trať. Soudím, že ani těmito zkouškami se nedá s určitostí zajistit, že se dědictví nic nestane a odkaz nebude porušen, zničen, zapomenut. Nicméně snaha se cení. Raquel to tady parádně sluší. ()