Vzpomínky na hvězdný prach

Stardust Memories

Komedie / Drama

USA, 1980, 91 min

Oci Charlotte Rampling.(19.2.2008)

Scény různých úprků před novináři, před fanynkami, před vlastní slávou a celkové vyznění filmu "svět nerozumí mně a já nerozumím jemu", to je to, co se mi na tomhle snímku obzvláště líbilo.(29.10.2005)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $10,389,003Tržby Celosvetovo $-(18.3.2010)

Příliš sebestředná a nedotažená pocta Felliniho klasice 8 1/2.(24.10.2005)

Trosku slabsi Allen. Problem je, ze to je cely takovy silene zmateny, jak kdyby Allen nevedel poradne o cem vypravet. Seka tam jednu scenu za druhou, kolikrat to na sebe ani nenavazuje a fakt sem mel problem se orientovat, jesli zrovna sleduju normalni zivot hlavni postavy a nebo sceny z natacenyho filmu. Do toho sem tam nejaka vtipna scena, vetsinou zabery z natocenejch filmu, nejaka ta romantika a perfektne natoceny zabery patrne z premier filmu, kde naprosto skvele natocil chaos, jak ho vsichni divaci, novinari atd. otravujou se vsim moznym. Navic je tohle prvni film, kde se objevila Sharon Stone, ale popravde, fakt nevim, kde tu byla. Celkove obcas zabavny, obcas lehce nudny az mimo, ale hlavne naprosto zmateny.(26.1.2009)