UFC 190: Rousey vs. Correia

(pořad)
  • Brazílie UFC 190 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
Brazílie, 2015

Show se uskutečnila 1. srpna 2015 v HSBC Arena (Rio de Janiero, Brazílie). Na hlavní kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Cláudia Gadelha vs. Jessica Aguilar (Vítězka bude mít zápas o UFC Women's Strawweight Championship)
2) Antônio Silva vs. Soa Palelei
3) Antônio Rodrigo Nogueira vs. Stefan Struve
4) Dileno Lopes vs. Reginaldo Vieira (The Ultimate Fighter: Brazil 4 Bantamweight Final)
5) Fernando Bruno vs. Glaico França (The Ultimate Fighter: Brazil 4 Lightweight Final)
6) Antônio Rogério Nogueira vs. Maurício Rua
7) Ronda Rousey (c) vs. Bethe Correia (UFC Women's Bantamweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(1) Gadelha vs. (15) Aguilar 4* Pěkný, celkem i krvavý ženský zápas, kterému chybí jen zakončení před limitem. .......... (12) Silva vs. Palelei 4,5* No po prvním kole celkem nečekanej finiš. Pěkný TKO. ............... (15) Struve vs. Nogueira 4* Opět pěkný strikový zápas, ve kterém chybělo jen zakončení před limitem. ........... Vieira vs. Lopez 5* Tohle je za plnej počet i když to neni ukončený před limitem. Svižná podívaná plný zápalu, skvělých pokusů o gilotýnu a i hodně krvavá. .......... Franca vs. Bruno 4* Pěkný zápas ukončený submisí. ............ (8) Rua vs. (11) Nogueira 5* Skvělý zápas. I když nebyl ukončený před limitem tak bylo na co se koukat. Pěkné otočení a zasloužená výhra. .......... (c) Rousey vs. (5) Correia 5* To je prostě masakr, opět hodně rychlé KO a totální převálcování poražené. Těžko říct, kdo naší anakondu porazí. V této kategorii mě vůbec nikdo nenapadá ................ Skvělý event s legendami sportu, který se povedl i co se týče kvality zápasů. Za mě 85% :) ()

dEstr0y3r

spoilers: Respekt legendám toho sportu (Shogun, Big Nog, lil Nog), ale opravdu by bylo dobré zvážit odchod do "penze". Hlavní zápas směšný, opravdu nevím, jak budou do budoucna hypovat její zápasy a kdo hodlá platit 60 dolarů za půl minutový zápas. Naprosto nejhorší divize v UFC, Ronda je solidní fighter, ale její konkurence je absolutně nulová. Konec výmluv, domluvte konečně zápas proti Cris Cyborg ve 140 lbs catchweight, jediný zápas, který má smysl. ()