poster

Sladký ničema

 • USA

  Sweet and Lowdown

 • Slovensko

  Sladký ničomník

Komedie / Drama / Hudební

USA, 1999, 95 min

 • viperblade
  ***

  Woody se vyznává ze své lásky k jazzu, což by bylo fajn, kdyby ovšem pamatoval i na své diváky, kteří se v něm nevyznají tak dobře, jak on sám. Sweet and Lowdown pro mě není zklamání, protože jsem od tohoto filmu nic nečekal, je to jen zkrátka průměrný film o jednom zvláštním týpkovi, který si neváží prakticky ničeho, co má. Plusové body u mě snímek získal za Umu Thurman a Samanthu Morton, která byla opravdu rozkošná. Sean Penn mě nějak nenadchl a samotný Woody taky ne. Zkrátka a dobře, Allen má tuny filmů, ve kterých je mnohem lepší. Ať už před kamerou nebo za ní. 50 % s tím, že někdy v daleké budoucnosti tomuto filmu dám druhou šanci, jestli jsem náhodou něco nepřehlédl (nebo možná jen proto, abych viděl rozkošnou Samanthu? Kdo ví…)(5.1.2013)

 • playboxguest
  ****

  Naprosto skvělý výkon Samanthy Morton, bez ní by film silně tratil.(8.9.2010)

 • Javert
  ****

  Velká poklona Django Reinhardtovi a jazzu vůbec. A Seana mám snad čím dál raději ... i zde je jeho výkon bravúrní, bez jediné chybičky.(14.7.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace