poster

Sladký ničema

 • USA

  Sweet and Lowdown

 • Slovensko

  Sladký ničomník

Komedie / Drama / Hudební

USA, 1999, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  ****

  Woody Allen a jeho příjemně nostalgická pocta Emmetu Rayovi, který si to přes svoji kleptomanii, nespolehlivost a nezodpovědnost rozhodně zaslouží. I když se jedná v prvé řadě o komedii a míst k zasmání tu je skutečně dost, je Sladký ničema jedním z nejvážnějších Allenových filmů a neodráží jenom Allenův úsměvný "životanázor", jehož je tu ale stále ještě víc než dost.(30.8.2005)

 • Jordan
  *****

  nádherný film, páči sa mi už to samotné spracovanie, akoby fiktívny dokument, a vôbec nie je podstatné, či nejaký Emmet Ray existoval, alebo je to len výplod Woodyho predstavivosti, pretože sledovať príhody a životné cesty takej výstrednej postavičky navyše v podaní skvelého Seana Penn, ktorému čo sa hereckých výkonov na păty šliape úžasná nemá Hattie a v spojení s nádhernou swingovou hudbou je jednoducho nádhera, krásny filmový zážitok(19.9.2005)

 • ripo
  ****

  Sean Penn ma milo prekvapil stvárnením roly nadaného hráča na gitaru. Takisto boli skvelo natočené scény, v ktorých Penn predvádza svoje majstrovstvo v harní na tento hudobný nástroj.(28.6.2003)

 • xxmartinxx
  ***

  Nudné, prázdné, zbytečné, banální, přesto si to pořád drží jistý allenovský standard, až se mi ta krutá slova nechce psát. Ale musím. Jede to ale především na setrvačnost. Ten film je zaujímavý už jen a pouze v porovnání s jinými Allenovými filmy, samostatně už skoro postrádá smysl.(24.8.2012)

 • playboxguest
  ****

  Naprosto skvělý výkon Samanthy Morton, bez ní by film silně tratil.(8.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace