Sarah vyrukuje s teorií o Camově otci a Cam reaguje obviněním na její adresu. Alison udělá odvážný krok, kterým si získá pozornost. (Netflix)

helraiser

Díl který se zaměřuje na novinařinu a na to, že to jsou fakt šmejdi a tak divák ani zkrácení novinářské hlavy nelituje. Jinak nápad s rozhovorem s vrahem byl opravdu prvotřídní. Zabiják opět excelentní, což se nedá říci o hlavní hrdince, která je opravdu tragická. Opět spokojenost a už mám tušení kdo je zabiják, uvidíme jestli to trefím. Jinak závěr je vážně slušnej nářez. ()

Trevor

Potom ako je v poli objavené telo manželky Cama ho Sarah konfrotuje s otázkou, či by vrahom nemohol byť jeho otec pastor Alan. Na oplátku Cam označí za možného vraha Sarinho manžela Dylana. Ten vystúpi v televízii spolu s Allison a tá vyzve Kata aby jej poskytol interview. Kat neváha a s Allison sa stretne v opustenej zlievárni...V podstate kombinácia filmov Sedem a Vreskot spracovaná ako seriál s postupným odkrývaním tajomstiev obyvateľov mesta Waterbury ako seriál stojí za pozornosť minimálne fanúšikov slasherov určite. ()