Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  ***

  Nebýt koňské dávky budovatelského kapitalismu v závěru a celopološného UScentrismu, byl by to to docela fajnový katastrofický biják s lehce nadprůměrnými efekty a poměrně slušnými herci. Takhle je to typický průměr, který nenudí, ale ani nepřekvapí. Mimochodem, proč je pro Američany symbolem zkázy pár pitomých mrakodrapů a jedna zelená socha? Že by proto, že při cifře stáří evropských památek je jejich fantazie vystavena drtivému dopadu? ;o)))(17.3.2004)

 • Gemini
  ***

  Proč skoro všechny kataklyzmatické filmy vyzní poněkud trapně? Na bombastického (a zhruba stejně "kvalitního") následníka Dne Nezávislosti - Armageddon - sice hned tak něco mít nebude, ale kdyby tenhle film neměl Morgana Freemana (mimochodem - černý prezident USA, nevybavuju si, že by se film odehrával v roce 2050 :)) a Roberta Duvalla, nebylo by moc o co stát. Nevíte jak to, že Elijah Wood už nejmíň pět let vypadá úplně stejně? Ale co, taková Alicia Silverstone je stejná nejmíň deset let (ale ona je moc hezká kočička a Wood je šašek;)). Armageddonu jsem dal 50% a Deep Impact je přece jenom lepší. 60%(31.1.2003)

 • Boss321
  ***

  Slušný katastrofický film, který mi svým příběh trochu připomíná Armageddon, ale zpracování je odlišné.(1.12.2007)

 • Dever
  ****

  Prvú polku filmu nemôžem neporovnať z Armageddonom ktorý Deep Impact predbehol snáď vo všetkých smeroch ale druhá časť filmu je už niečo iné. Možno táto druhá časť chýbala Armageddonu aby sa stal suverejne a bezkonkurenčne najlepším katastrofickým filmov všetkých čias Ale musím dodať že predstavenie to bolo naozaj strhujúce aj keď nie ako Armageddon ale na druhú stranu som aj tak veľmi spokojný.(5.2.2011)

 • Radyo
  ***

  Světe div se, ale mi se tohle líbilo snad i více, než Armageddon. No jo, nemůžu si pomoct, ale je to tak. Zatímco Armageddon mi připadal daleko čitelnější, tady mě párkrát i dostali, když nechali umřít někoho nečekaného. A vůbec má v tomhle filmu apokalypsa skutečně drtivější dopad na lidskou civilizaci. Na druhou stranu se mi zdá, že ten film na svou délku mohl ukázat ještě o kousíček více.(31.7.2002)

 • - Jenny Lerner (Téa Leoni) měla být původně zpravodajkou stanice CNN. Tato společnost to však odmítla jako nevhodné. (Terva)

 • - Scéna, kdy Jenny Lerner (Téa Leoni) poprvé potká prezidenta, se natáčela na stejném místě, kde byl zavražděn Robert F. Kennedy. (Partina)

 • - Joshua Colwell, který hraje jednoho ze členů NASA, zároveň dohlížel na vědeckou přesnost filmu. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace