• Wacoslav1

nebyt tech poslednich 10 minut prolozenych solidnimy triky tak to je DRTIVY ODPAD!!!!!(4.7.2012)

Prvú polku filmu nemôžem neporovnať z Armageddonom ktorý Deep Impact predbehol snáď vo všetkých smeroch ale druhá časť filmu je už niečo iné. Možno táto druhá časť chýbala Armageddonu aby sa stal suverejne a bezkonkurenčne najlepším katastrofickým filmov všetkých čias Ale musím dodať že predstavenie to bolo naozaj strhujúce aj keď nie ako Armageddon ale na druhú stranu som aj tak veľmi spokojný.(5.2.2011)

kdyby milánkové vymazali keci o bohu a vyškrtli tu trapnou dementní dvojici Leo a Sára, bylo by to mnohem lepší. Vůbec toto duo se chová jako mozku zbavené...ve výsledku si z toho odnáším pár oblíbených scén a takový divný pocit na patře, když vidím celkem solidní apokalyptický počin(23.5.2016)

• tron

„Veriť v niečo. Dúfať v niečo. A pre túto vieru žiť.“ Nemám tento film rád. Nie, vôbec ho nemám rád. V čase uvedenia do kín sa nejednalo len o jeden z prvých filmov Spielbergom čerstvo založeného štúdia DreamWorks, ale tiež o „civilnejšiu“ konkurenciu príbehovo úplne rovnakému ARMAGEDDONU z produkcie, čo hovorí za všetko, Jerryho Bruckheimera. Je pravda, že ARMAGEDDON bol o čosi (dosť?) hlúpejší, ale aspoň sa na nič nehral a bola s ním sranda. Naopak, DRVIVÝ DOPAD (zrejme už do smrti nudnej Mimi Lederovej, ktorá podobne "civilne“ na škodu veci, diváka a filmu poňala už MIEROTVORCU), sa hrá na ťažkú drámu. Snaží sa precítene pýtať, ako by sa ľudstvo začalo správať, keby zistilo, že onedlho vyhynie. Výsledkom je napriek na pohľad zdatnému hereckému obsadeniu (Freeman, Duvall) bieda, ani dráma, ani sci-fi, tobôž nie AKČNÉ sci-fi.(3.1.2009)

Klasicky hollywoodský konec amerického světa, kde Frodo na motorce ujíždí přílivové vlně.. Smutnou skutečností je, že celý film jen vlastně čekáte, kdy sebou ta vlasatice praští do moře a slzy zjihlosti se smísí se slanou vodou. Je mi líto, ale s Armageddonem to házím do jednoho pytle, který patří schovat do sklepa či na půdu (podle toho, kam chodíte méně). Jak se tak dívám, pro některé je největší science fiction obsazení M.Freemana do role amerického prezidenta a ejhle - než bys párkrát řekl "borůvkový koláč“ - je tu Barack! Snad to není znamení nějakého blížícího se Wolf-Biedermana..(23.9.2008)