Pošli to dál

• slovenský

Pošli to ďalej

Drama / Romantický

USA, 2000, 123 min

8 / 10 Podľa mňa ide o neskutočne pôsobivý film, ktorý ale môže odradiť príliš sentimentálnym koncom - mne osobne príliš nevadil, no v rámci udržania si súdnosti si ho mohlo tvorcovia s kľudom odpustiť. Ó, a takmer by som zabudol na veľmi dobré herecké výkony hlavných protagonistov: Kevina Spaceyho, Helen Hunt a Haley Joel Osmenta. PS: Možno teraz stratím niečo z vážnosti, no celkom mi tam zapasoval aj Jon Bon Jovi - možno by spravil svetu službu, keby konečne prestal spievať a začal radšej účinkovať v lacných béčkových hororoch ako obeť č.3 ;-)(23.8.2005)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +herci, námět -mohlo to být i lepší/// Tak tenhle film mě svým námětem hned od začátku zaujal. Bohužel však jeho potencíál nebyl využit naplno a děj se více soustředil na romantickou línii než by bylo zdrávo. A je taky dobré podotknout, že slzopudný závěr mě nijak moc nedostal, přišlo mi to totiž hodně vyumělkovaný. Z jiné stránky filmu: Haley Joel Osment znova výborně zahrál a opět mě velice ohromil. Těším se na jeho nové filmy. Tenhle je zajímavej./// Celkem 65%///(8.12.2007)

I přes účast mých oblíbených KevSpa a HelHun pouze lehký nadprůměr.(19.5.2003)

Asi každý se mnou bude souhlasit, když řeknu, že nápad POŠLI TO DÁL je perfektní. Jestli v životě fungule, nebo ne - to už je další věc, ale jako základní kámen pro natočení filmu mi připadá výběr této myšlenky celkem trefný. Když se k tomu přidá skvělý výkon herce Kevina Spaceyho - zprvu přísného učitele, který nedá dopustit na svůj stereotypní život, ovšem pomocí svého žáka a jeho krásné matky zjistí, že dosud to byl "život na prd" - tak se z toho klube slušný filmový výtvor. Avšak tady s chválou končím a je čas malinko zkritizovat závěr filmu, který podle mě šel vymyslet o něco lépe. Zdálo se mi až příliš smutné a kruté, že to nakonec odnesl malý Trevor. Vzhledem k tomu jak se děj doposud vyvíjel bych spíše uvítal šťastný konec.(24.7.2007)

• Gimp

Tenhle komentář má být dobrým skutkem (a varováním) pro alespoň tři lidi, když se budete řídit mou radou, svět bude lepší (nebo alespoň nezabijete dvě hodiny svého života). Tak tedy, nedívejte se na tenhle film, je to nádoba s klišé, která ať už protřepaná nebo míchaná nedají dohromady dobrý film ani kdyby tam hrálo dvakrát tolik dobrých herců a hudba hrála ještě líbezněji. Impotetní scénář s režií vše spolehlivě zadupou do podprůměru. NEVER MORE(26.4.2005)