Pošli to dál

• slovenský

Pošli to ďalej

Drama / Romantický

USA, 2000, 123 min

Naprostý souhlas s komentářem StarsFan. Jsem nadšená myšlenkou, hlavními herci, roztomilým Osmentem, skvělým Spaceym. V dalších liniích příběhu i jeho závěru se ovšem snímek stává obyčejnou vyděračskou sentimentální podívanou bez většího smyslu.(11.6.2016)

Strašne sentimentálny a manipulatívny hollywoodsky doják "pre masy", ktorý sa tak trochu škaredí svojou nedôveryhodnosťou (na ktorú si "masy" nepotrpia). Ako emocionálneho diváka ma však napriek tomu dostal.(11.4.2002)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +herci, námět -mohlo to být i lepší/// Tak tenhle film mě svým námětem hned od začátku zaujal. Bohužel však jeho potencíál nebyl využit naplno a děj se více soustředil na romantickou línii než by bylo zdrávo. A je taky dobré podotknout, že slzopudný závěr mě nijak moc nedostal, přišlo mi to totiž hodně vyumělkovaný. Z jiné stránky filmu: Haley Joel Osment znova výborně zahrál a opět mě velice ohromil. Těším se na jeho nové filmy. Tenhle je zajímavej./// Celkem 65%///(8.12.2007)

Kdyby ten film neměl tak děsnej konec (ať mi někdo netvrdí, že na hrob jednoho kluka, i když udělal dobrou věc a dokonce byl v televizi, přijde s kytkou div ne prezident Ameriky), byly by to možná i 4*. Takhle ale jen 3*, a to hlavně za vynikající obsazení.(20.2.2004)

Tento film mě strašně zasáhl, i když jsem se na něj dívala ve škole. Nejspíš proto, že jsme sama měla své nevyřešené problémy, které bych měla jednou provždy zlikvidovat. Nevím jeslti se mi to povedlo, ale vím, že tento film má moc krásnou myšlenku. Nemám ráda Helen Hunt (možná to bylo tím příšerným dabingem), ale Haley je prostě super(27.3.2009)

• - Když bezdomovec Jerry (James Caviezel) sype malému Trevorovi (Haley Joel Osment) křupky do misky, miska je úplně plná. Při dalším záběru je však miska plná pouze z poloviny. (Reesam)

• - Film vznikol podľa rovnomennej knihy od autorky Catherine Ryan Hydeovej. (Paela)

• - Pri natáčaní scény, v ktorej Helen Hunt dáva facku synovi Trevorovi, Haley Joel Osment požiadal herečku, nech ho skutočne udrie, aby to vyzeralo realistickejšie. Avšak režisérka Mimi Leder to odmietla. (jofffo1)