Pošli to dál

• slovenský

Pošli to ďalej

Drama / Romantický

USA, 2000, 123 min

Když jsem si chtěla pustit tenhle film, nečekala jsem od toho nic velkého. Ale tenhle film je DOKONALÝ po všech směrech.... Byl to dojemný zážitek, plný rodinného prostředí, rad ze života, romantiky, ale i vtipných až komických momentů. Celý film rozhodně udržovali tři pilíře - talent malého Osmenta, před kterým smekám, šarm Helen Hunt, která mě tady utvrdila, jak přirozeně a kvalitně dokáže odehrát tak silnou roli a v neposlední řadě herecký koncert Kevina Spaceyho. Nevím co víc bych dodala, k něčemu tak pravdivému a přirozenému, celý film jsem hltala a můj pocit z něj se zvyšoval, až chytl obrovský spád a neuvěřitelný konec. V jednu chvíli si myslíte, že je vše perfektní, že vše dopadlo, tak jak mělo a během minuty, když seberete odvahu vám to zničí život. Nemyslím si, že by to bylo přehnané a všechny ty pocity a emoce, které předváděli všichni tři herci, prostě byly tak přirozené a dojemné zároveň, že jsem nevěděla, zda se smát nebo brečet. A musím říct, že tak obrovské dojetí jsem dlouho nezažila a neprožívala film jako tento. Hrozně mě překvapil a potěšil a taky je nutno podotknout, že jsem ho dřív ani neznala, tedy nebyl pro mě nijak profláklý a přitom je tu hvězdné obsazení a perfektní obsah, který byl promyšlený natolik, že prostě ten konec každému musel vyrazit dech. A pětihvězdičkový film tohle přece musí udělat, ohromit ! A já s klidem můžu říci, že si ho určitě pustím ještě někdy znovu, protože to byla emocionální bomba !(11.9.2009)

I přes účast mých oblíbených KevSpa a HelHun pouze lehký nadprůměr.(19.5.2003)

Je to sice doják pro masy, ale se skvělými Helen a Kevinem a navíc, jak už napsal Radyo, porušující jedno obrovské hollywoodské klišé (skutečně snad poprvé, kdy jsem něco podobného v americkém filmu viděla). Takže ode mě poctivých 80%.(7.7.2006)

Nějak tu ústřední myšlenku prostě nežeru - přes oblíbenou hollywoodskou nálepku "podle skutečné události" tomu jednoduše nevěřím... Strašlivě naivní a prvoplánově dojemné. Podívat se na film dalo, možná bych byla ochotná to absolvovat i znovu, ale jednou docela stačilo. 60%(9.2.2009)

Silný námět, slabé zpracování, vynikající Haley Joel.(24.5.2008)