Pošli to dál

• slovenský

Pošli to ďalej

Drama / Romantický

USA, 2000, 123 min

Naprostý souhlas s komentářem StarsFan. Jsem nadšená myšlenkou, hlavními herci, roztomilým Osmentem, skvělým Spaceym. V dalších liniích příběhu i jeho závěru se ovšem snímek stává obyčejnou vyděračskou sentimentální podívanou bez většího smyslu.(11.6.2016)

Dobrý film, kde skvelí herci zčasti zakryjú scenáristickú pílu na city. Ale kus prvoplánovosti aj tak presiakne na povrch...(29.11.2005)

Bylo by to skoro standartní poloromantické drama, kdyby si tvůrci nedovolili porušit jedno z hollywoodských klišé. Které konkrétně, to tady rozvádět nebudu, kdo viděl, ví o čem je řeč. Malinko tím film dostali do více emocionální roviny, ale po pravdě řečeno, celkové úrovni ani tohle příliš neprospělo. Ale ani neublížilo.(11.11.2002)

Několik let jsem nedokázal uronit ani slzu. Až jsem z toho byl zoufalý. Dokud jem neviděl tady tohle. Ten cukřík na konci neskutečně zapůsobil.(2.8.2011)

V originálním příběhu o lidské solidaritě a síle lidské dobroty, zpracovaném však zcela v Hollywoodském stylu, vypráví malý Haley Joel Osment o tom, že "svět není možná tak úplně na hovno." A vy byste mu možná i uvěřili, nebýt toho po*ratého konce, po kterém tradičně následuje velkolepý doják. Pravda, dojemný konec filmu skutečně je, byť hraje klasickým způsobem na city. Jakkoli je dojemný, je především Hollywoodský. Nebo obráceně? Každý, ať si zvolí dle svého:) A, samozřejmě, že takový film může skončit dvěma způsoby, buď Happyendem, nebo velkou tragédií. Co v Pošli to dál zvítězilo, se dozvíte na konci pořadu:)(14.2.2014)