Pošli to dál

Pošli to ďalej

Drama / Romantický

USA, 2000, 123 min

• DaViD´82

Iritující vypočítavost jdoucí ruku v ruce s prvoplánovou limonádou, které není rovno. Nemají šanci to utáhnout ani herci. I když... vlastně těžko soudit, jelikož až na jednu světlou výjimku stejně nijak extra nehrají.(10.4.2005)

Tenhle film byl zajímavý svým nápadem. Ale byl zajímavý i suprovými hereckými výkony trojice Spacey-Hunt-Osment. Tak vyrovnanou hereckou trojici jsem snad nikdy v žádném filmu neviděl a pokud něco činí tento film zajímavým, tak jsou to právě tito herci, kteří dokázali podat úžasné výkony. Škoda toho závěru, to mi přišlo už jen jako jakési klišé, jak rozbrečet diváky, ale proti gustu... Každopádně o filmu jsem do této doby (prosinec 2007) vůbec nevěděl ani neslyšel a v TV jsem si ho za tuto dobu vůbec nevšimnul. Až nyní jsem ho zaregistroval, když běžel v půl druhé v noci o vánončních svátcích na Markíze. A je to dost zajímavý film. Dávám ale každopádně tři hvězdičky, protože nemám pocit, že by to bylo zase až tak originální, sice je to mírně nadprůměrný film, ale tři hvězdičky naprosto stačí. Ale skládám poklonu všem třem hlavním hereckým představitelům.(27.12.2007)

Nějak tu ústřední myšlenku prostě nežeru - přes oblíbenou hollywoodskou nálepku "podle skutečné události" tomu jednoduše nevěřím... Strašlivě naivní a prvoplánově dojemné. Podívat se na film dalo, možná bych byla ochotná to absolvovat i znovu, ale jednou docela stačilo. 60%(9.2.2009)

I přes účast mých oblíbených KevSpa a HelHun pouze lehký nadprůměr.(19.5.2003)

Bylo by to skoro standartní poloromantické drama, kdyby si tvůrci nedovolili porušit jedno z hollywoodských klišé. Které konkrétně, to tady rozvádět nebudu, kdo viděl, ví o čem je řeč. Malinko tím film dostali do více emocionální roviny, ale po pravdě řečeno, celkové úrovni ani tohle příliš neprospělo. Ale ani neublížilo.(11.11.2002)