Dee Johnsonová žije pokľudný život s druhým manželom a dvoma synmi z prvého manželstva. Jej minulosť ju však dostihne. Alkohol, závislosť, drogy, krádeže, väzenie, útek... Polícia je jej v pätách. Ostáva jej len bojovať o deti a znovu nájsť cestu k srdcu manžela... (oficiální text distributora)

coly

Film začíná momentem, kdy FBI zatýká Dee Johnsonovou (Pamela Reed) jako uprchlou trestankyni. Poté se přesuneme o několik let zpět. Dee je vdaná a má dva malé syny. Z jejího manžela se postupně vyklube povaleč a násilník, kerý napadá nejen jí, ale i jejich děti. Z toho důvodu je manželovi soudně zakázán kontakt s dětmi ke kterým se nesmí ani přiblížit. Jednoho dne Dee musí něco zařídit a po návratu se dozvídá, že děti unesl se zbraní vruce její ex-manžel. Začíná boj o nalezení dětí, ale policie je laksní a tak najímá soukromého detektiva. Ten jí jen kasíruje a postupně jí připraví o vše. Nyní je Dee ze zoufalství již alkoholička, fetuje a je totálně na dně. Aby vyhověla rostoucím finančním požadavkům, přepadne klenotnictví. Je zatčena a odsouzena k mnoha letům do vězení. Tam se konečně dozvídá, kde jsou její děti, ale to už je pozdě. Jako odsouzené jí totiž soud děti odejme a svěří do péče ex-manžela. Podaří se jí utéct, změní si jméno a začne nový život. Ale její minulost jí nakonec dohoní... Pro mě to byl silný zážitek. Jako matka tří dětí si takové bezpráví hodně beru, proto 4*. ()