Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dezorz
  *

  ako sa zbaviť nevesty, to neveští nič dobre.(9.9.2016)

 • dawe787
  ***

  Docela příjemná komedie a určitě lepší než Hodinový manžel.(27.8.2016)

 • bearmeedek
  *

  Dobře mi tak, šel jsem do toho dobrovolně. Po celou dobu jsem měl dojem, že se dívám na nějaký delší díl Bakalářů. Ovšem vyčáchlý a bez vtipu. Bohužel to není ani komedie, ani romantika. Symfonická hudba provázející téměř celý film rozhodně navodila veselou atmosféru. Snažil jsem se, ale nepomohly ani tři sklenky burčáku. Rejžo: Hodinový manžel byl jaksi lepší. Vysvětlení asi najdeme pohledem na to, kdo napsal scénář. Bystroň, který spatlal dva Kameňáky a potom nějaký film: "Po hlavě ... do prdele!" Sice jsem jej neviděl, ale možná to mělo být pokračování s názvem: "Už jsme tam ...!"(1.10.2016)

 • dopitak
  ***

  Strašlivě to skřípe a zápletka je značně nevěrohodná, jsou tam ale i světlejší momenty a dobré nápady (plachetnice, konečně někoho napadlo nějaké nestereotypní prostředí), a dialogy na české poměry tolik nedrhnou. Takže výsledný lehký podprůměr, v českém měřítku posledních pěti let snadný průměr.(13.8.2016)

 • ecceHOMMO
  ***

  Jednoduché a prosté, ale oddychové a príjemné. Pohodička. **/***(12.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace