• NinonL

Nechce se mi dávat další odpad dalšímu nepovedenému českému bijáku, ačkoli by si to tento podivný a naprosto nevtipný film zasloužil. Hvězdičku dávám za závod lodí, protože mi připomněl krásné léto na Slapech. Kristepane, nikdy více do kina.(18.3.2017)

Po náročném týdnu plném cestování jsem na páteční večer potřeboval absolutní oddechovku a klidně velkou blbost. Neměl jsem tedy sebemenší nároky na sofistikovanou zábavu a o to víc jsem byl překvapený. Příjemný film, dobře obsazený a bez zbytečně patetického nebo klišoidního závěru. Jsem spokojený.(18.11.2016)

• kingik

Film působí jako zdlouhavý vtip, který nemá pointu. Lenka Vlasáková a spol. v něm ke všemu úplně zanikají. Vlastně jsem si říkal, k čemu se ten film chce dobrat. Postavy si vesměs diváka ničím nezískají, příběh, ve kterém se ocitly, je značně nedomrlý, režie tápe, jak má film uchopit. Marcel Bystroň, jak bývá jeho (ne)dobrým zvykem, se vytasil s šíleně plytkým náčrtem scénáře, z něhož nemohl vzniknout kvalitní film ani náhodou. Režisér Tomáš Svoboda slabě nápaditý scénář mohl jen pospojovat, ale nic víc. A občas jsou to hezké obrázky. Vrcholem filmu je zpomaleně natočená dortová bitva, která za hudebního doprovodu cover verze hitu Wild World interpretované Darou Rolins, už jen ukazuje, jak film zoufale rezignoval na kvalitní zápletku, zajímavé postavy, vtipné i dramatické prvky. A nějak se poslední dobou kupí české filmy, které mají společný prvek, jimž je nulová interakce s diváckými emocemi. Tenhle ideálně zapadne prachem nudy. Jen málo diváků bude mít zájem jej oprášit. 4/10(20.1.2017)

• Jimmy15

Ano zakřikl jsem to, byl jsem namlsaný z Teorie tygra, že jdu zase na pěknej českej film. Ne, jen jsem koukal s otevřenou pusou. Využil jsem akce na 1. Máje do kina za 50,-. Ano, víc bych za to ani nedal. Horší českej průměr. Herci byli vybráni naprd. Do ¾ filmu to šlo, zasmál jsem se, ale tu poslední čtvrtinu kdyby vystřihli, tak se nic nestane. Podle mě to ten poslední kousek celý zkazil.(23.5.2016)

Docela příjemná komedie a určitě lepší než Hodinový manžel.(27.8.2016)