poster

Jak se zbavit nevěsty

 • Slovensko

  Ako sa zbaviť nevesty

Komedie / Romantický

Česko, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spaceboyCZ
  *

  Oddychovka, od které čekejte jen plytký humor..neurazí, nenadchne..potěší hudba (zejména klavírní sólo) a záběry z Orlické přehrady a okolí.. Product placement jinak opět a tradičně naprosto nezvládnutý..(2.5.2016)

 • jirkahodr
  *

  Romantická komedie, ve které chybí romantika i komedie(3.5.2016)

 • Dementevna
  *

  Proč všechno, čeho se chopí Marcel Bystroň stojí za ...... Je tak nepochopenej, nebo prostě neumí?(29.4.2016)

 • TominoLa
  ***

  Hodinový manžel byla fajn oddechovka a tak jsem byl zvědav i na druhý film Tomáše Svobody. Dostal jsem průměrnou zábavu, která občas připomínala srajdy tipů Kameňák či Babovřesky jen tady to občas pár herců zachraňuje. Lámal jsem si s tím hlavu proč to takhle dopadlo a kdo má vlastně na svědomí takovej děsnej a ikskrát viděnej scénář. Už je mi to jasný. 5/10(23.5.2016)

 • Vančura
  ***

  Ačkoli trailer působí strašně, samotný film mi nakonec tak hrozný nepřišel (už úvodní titulky, podbarvené pěknou písní Hany Hegerové "Buďto ty, anebo já", dokážou člověka v kině správně navnadit na následující pohodový děj). Je to prostě čistá komerce, která má svoji cílovku dostatečně širokou na to, aby to na sebe vydělalo (chodit na to budou lidi, kteří se prostě chtějí v kině pobavit u českého filmu a kteří o existenci ČSFD nemají ani tucha, takže jim může být jedno, kolik procent tady film posbírá). Scénář mi přišel obstojný a celkem i vtipný, naopak moc mi nesedlo obsazení - v tom filmu figuruje hned několik herců, na které mám vyloženě alergii (Matásek, Žilková, Švandová, Ruppert), ale to je čistě můj osobní problém. Asi by se dalo i řešit, jak moc ten film je (?) odtržený od reality - všechny postavy filmu jsou dobře situované, mají skvělou práci, jezdí v poměrně drahých autech, každé léto si vyrazí na regatu a řeší problémy typu "kdo převezme po otci vedení estetické kliniky" - ale v tomto smyslu pro mě Tomáš Svoboda asi jen reprezentuje typ režiséra, jako je třeba Jiří Vejdělek, který prostě chce točit filmy o lidech, kteří mají pěkný život (druhý protipól by představoval řekněme Bohdan Sláma, který si pro změnu libuje v sockách) a peníze neřeší, protože to má větší komerční potenciál a snáz se takový film zafinancuje. Naživo ve mně sice na včerejší afterparty v Klubu Lávka moc sympatií nebudil, ale lidi do kin asi svou tvorbou dostat umí, a to jediné se počítá. (Nejen) v kontextu současné české filmové produkce 3 hvězdy.(28.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace