Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  odpad!

  Toto asi natočili, iba kvôli product placementu. Žiarivé pastelové farby, ľudia čo sa kúpu v peniazoch, tak odletia do indie za nejakým guruom a poriadajú rodinnú fregatu. Malo to vôbec námet, nedajbože scenár?? AK a JK to úplne zabili. Ktorýkoľvek nemecký film je lepší než toto. Teraz už chápem, prečo to tak rýchlo po premiere vyšlo na DVD.(24.9.2016)

 • contrastic
  *

  Kvalitou se to hodně blíží Kameňáku, takže pro filmový fajnšmekry je to utrpení !!!(10.11.2016)

 • M.i.k.e
  *

  jedna hvězda za prvních 5-10 minut,kdy to vypadalo,že půjde o slušnou,jakkoliv nenáročnou komedii...bohužel zbylých 75 minut je ale neskutečně hloupých,papírem šustící a moc smyslu nedávající.Další důvod proč nad českou komedií zlomit hůl...20%(5.9.2016)

 • claudel
  ***

  Po náročném týdnu plném cestování jsem na páteční večer potřeboval absolutní oddechovku a klidně velkou blbost. Neměl jsem tedy sebemenší nároky na sofistikovanou zábavu a o to víc jsem byl překvapený. Příjemný film, dobře obsazený a bez zbytečně patetického nebo klišoidního závěru. Jsem spokojený.(18.11.2016)

 • dezorz
  *

  ako sa zbaviť nevesty, to neveští nič dobre.(9.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace