• Big Bear

Uh. Asi nejsem rozvedená mamka kolem padesátky abych se mohl s lahvinkou vína u filmu zajíkat blahem nad tou romatikou. Po pravdě bylo to úděsné. Matásek jak tak koukám po angažmá v TV seriálech stále hledá ono dno, kamž může herec klesnout. U Plesla účast v tomto ,,filmu'' nechápu. Ostatní nasazení bylo tak nějak odpovídající kvalitě filmu až na ony dvě opravdu nesympatické dětské hvězdy ... Pokud mohla první půlka trochu zaujmout, pak druhá je neskutečná trapárna končící spárováním všeho co mělo ruce a nohy až si divák připadá jak na arše Noemově. Vrcholem všeho strašného byla bitka s plystyrenovými dorty.. A tak jediný kdo ve filmu jakž takž trochu opravdovsky hrál, byl maestro Polášek. Ne, toto nebylo ani romantické, ani komedie.... Další slepá ulička českého filmu zmapována... Jedna osmička vpravo dole bez anestezie. *(9.8.2016)

• Hunt

Příběhová linka skutečně stupidní, nevěrohodná a i přesto, že jsem chtěl dát alespoň dvě hvězdy, tak po nesmyslné dortové "bitce" to fakt nejde.(16.8.2016)

• st.jim

Nuda k pos....(16.10.2016)

• Johnny.ARN

Ľahká komédia, ktorá bola ale až tak ľahká, že sa stala nezaujímavou a nevtipnou. Potešila ma jedine Kolesárová a tá stará blonďavá mátoha a jej rady v rádiu. Inak som tomu na chuť neprišiel. 1 z 5(12.11.2016)

• dr.fish

Mohu jen ocenit snahu několika herců neztratit tvář před sebou samými. Složenky se platit musí, to chápu. Na tak hvězdnou účast je to opravdu žalostná bilance. Nebylo prostě co hrát, ale dalo by se to natočit i dobře. Jinak...30%(5.12.2016)