• Hunt

Příběhová linka skutečně stupidní, nevěrohodná a i přesto, že jsem chtěl dát alespoň dvě hvězdy, tak po nesmyslné dortové "bitce" to fakt nejde.(16.8.2016)

• Gekacuk

Slaboučká, hloupoučká komedie, která sice neurazí, ale ani nenadchne. Z velmi slabého scénáře nešlo více dostat. Nevěrohodné, nadsazené a místy trapné scénky gradují v němou šlehačkovou rádoby grotesku. Nechápu, proč je taková plytká slátanina podpořena prostředky, které by měly být určeny na hodnotné projekty. Postavy filmu jsou vypreparované z jakéhosi nereálného světa pražské smetánky. Z filmu čiší obdiv snobům, kteří nemají jiné starosti, než vztahy mezi sebou. Téměř není čemu se smát. Obsazení filmu je sice výborné, ale herci nemají co hrát. Skvělá je snad jen opět Jana Švandová. Další zbytečný film odsouzený k finanční ztrátě a zapomnění.(19.11.2016)

• NinonL

Nechce se mi dávat další odpad dalšímu nepovedenému českému bijáku, ačkoli by si to tento podivný a naprosto nevtipný film zasloužil. Hvězdičku dávám za závod lodí, protože mi připomněl krásné léto na Slapech. Kristepane, nikdy více do kina.(18.3.2017)

• LadyPupu

Ta jedna hvězda je z milosti. Jinak je to od úvodních titulků až po ty závěrečné jeden velký fail. Hodně barevný fail.(8.8.2016)

• Enšpígl

I když film disponuje pro mě neskutečně sympatickým obsazením (Lenka a David ) a hraje tam i Jana Kolesárová, která se mě líbí, jako celek mě bohužel toto dílo hodně nudilo. Chybu vidím u Marcela Bystroně, z toho scénáře prostě vyvařit nic nešlo.(8.8.2016)