Jednoduché a prosté, ale oddychové a príjemné. Pohodička. **/***(12.8.2016)

Strašlivě to skřípe a zápletka je značně nevěrohodná, jsou tam ale i světlejší momenty a dobré nápady (plachetnice, konečně někoho napadlo nějaké nestereotypní prostředí), a dialogy na české poměry tolik nedrhnou. Takže výsledný lehký podprůměr, v českém měřítku posledních pěti let snadný průměr.(13.8.2016)

• hygienik

Toto asi natočili, iba kvôli product placementu. Žiarivé pastelové farby, ľudia čo sa kúpu v peniazoch, tak odletia do indie za nejakým guruom a poriadajú rodinnú fregatu. Malo to vôbec námet, nedajbože scenár?? AK a JK to úplne zabili. Ktorýkoľvek nemecký film je lepší než toto. Teraz už chápem, prečo to tak rýchlo po premiere vyšlo na DVD.(24.9.2016)

• spaceboyCZ

Oddychovka, od které čekejte jen plytký humor..neurazí, nenadchne..potěší hudba (zejména klavírní sólo) a záběry z Orlické přehrady a okolí.. Product placement jinak opět a tradičně naprosto nezvládnutý..(2.5.2016)

Hodně povedená komedie, která mě opravdu mile překvapila.(5.8.2016)