• hygienik

Toto asi natočili, iba kvôli product placementu. Žiarivé pastelové farby, ľudia čo sa kúpu v peniazoch, tak odletia do indie za nejakým guruom a poriadajú rodinnú fregatu. Malo to vôbec námet, nedajbože scenár?? AK a JK to úplne zabili. Ktorýkoľvek nemecký film je lepší než toto. Teraz už chápem, prečo to tak rýchlo po premiere vyšlo na DVD.(24.9.2016)

• contrastic

Kvalitou se to hodně blíží Kameňáku, takže pro filmový fajnšmekry je to utrpení !!!(10.11.2016)

• M.i.k.e

jedna hvězda za prvních 5-10 minut,kdy to vypadalo,že půjde o slušnou,jakkoliv nenáročnou komedii...bohužel zbylých 75 minut je ale neskutečně hloupých,papírem šustící a moc smyslu nedávající.Další důvod proč nad českou komedií zlomit hůl...20%(5.9.2016)

Po náročném týdnu plném cestování jsem na páteční večer potřeboval absolutní oddechovku a klidně velkou blbost. Neměl jsem tedy sebemenší nároky na sofistikovanou zábavu a o to víc jsem byl překvapený. Příjemný film, dobře obsazený a bez zbytečně patetického nebo klišoidního závěru. Jsem spokojený.(18.11.2016)

• dezorz

ako sa zbaviť nevesty, to neveští nič dobre.(9.9.2016)