• wopi

To je tak, když si lidé neuvědomí, že scénář napsal autor Kameňáku 4 a jiných filmů s černým čtverečkem...(30.4.2016)

• meemini

Jeste pred velkym finale v cukrarne bych byl ochotny se uvolit ke trojce jako ve skole, dvema hvezdam, 40ti procentum. Nejspis z milosti a jako vymluvu, ze jsem uplne nemarnil pracovni cas. Po ocekavanem vyvrcholeni jsem vsak dospel k nazoru, ze se jedna o obycejny odpad. Zda se mi, ze ceske filmy trpi vylozene na jejich konce, to, co bylo snad pracne vystaveno, je zabito totalne odflaknutym zaverem. Spoiler: dojem kazi i zpomaleni dortove bitvy, ktere je mozna trendy a vypada cool, to by ale nesmelo trvat tak dlouho, ze se v nem utopi i to malo, co zbyvalo.(15.6.2016)

Hodinový manžel byla fajn oddechovka a tak jsem byl zvědav i na druhý film Tomáše Svobody. Dostal jsem průměrnou zábavu, která občas připomínala srajdy tipů Kameňák či Babovřesky jen tady to občas pár herců zachraňuje. Lámal jsem si s tím hlavu proč to takhle dopadlo a kdo má vlastně na svědomí takovej děsnej a ikskrát viděnej scénář. Už je mi to jasný. 5/10(23.5.2016)

• spaceboyCZ

Oddychovka, od které čekejte jen plytký humor..neurazí, nenadchne..potěší hudba (zejména klavírní sólo) a záběry z Orlické přehrady a okolí.. Product placement jinak opět a tradičně naprosto nezvládnutý..(2.5.2016)

Strašlivě to skřípe a zápletka je značně nevěrohodná, jsou tam ale i světlejší momenty a dobré nápady (plachetnice, konečně někoho napadlo nějaké nestereotypní prostředí), a dialogy na české poměry tolik nedrhnou. Takže výsledný lehký podprůměr, v českém měřítku posledních pěti let snadný průměr.(13.8.2016)