Jak se zbavit nevěsty

Ako sa zbaviť nevesty

Komedie / Romantický

Česko, 2016, 89 min

• meemini

Jeste pred velkym finale v cukrarne bych byl ochotny se uvolit ke trojce jako ve skole, dvema hvezdam, 40ti procentum. Nejspis z milosti a jako vymluvu, ze jsem uplne nemarnil pracovni cas. Po ocekavanem vyvrcholeni jsem vsak dospel k nazoru, ze se jedna o obycejny odpad. Zda se mi, ze ceske filmy trpi vylozene na jejich konce, to, co bylo snad pracne vystaveno, je zabito totalne odflaknutym zaverem. Spoiler: dojem kazi i zpomaleni dortove bitvy, ktere je mozna trendy a vypada cool, to by ale nesmelo trvat tak dlouho, ze se v nem utopi i to malo, co zbyvalo.(15.6.2016)

• M_crha

Na filmu je skvělé to, že netrvá dvě hodiny. To kdyby bylo, tak to bude nesnesitelná tortura. Je to páte přes druhé a nedává to smysl. Hercké výkony jsou více než najivní a dialogy psal někdo v jižní americe. Představte si romatickou večeři s člověkem od kterého očekávate, že vás požádá o ruku. A rozhovor se točí jen o tom jak se syn poblil v restauraci a jak bylo vtipné to umívat. O tom se bavíte nad jídlem v očekávání romatické chvilky. Z hudby máte pocit, že proniká z jiného sálu kde běží nějaký historický film. Tohle bylo fakt moc(28.4.2016)

• Dementevna

Proč všechno, čeho se chopí Marcel Bystroň stojí za ...... Je tak nepochopenej, nebo prostě neumí?(29.4.2016)

• wopi

To je tak, když si lidé neuvědomí, že scénář napsal autor Kameňáku 4 a jiných filmů s černým čtverečkem...(30.4.2016)

• Jimmy15

Ano zakřikl jsem to, byl jsem namlsaný z Teorie tygra, že jdu zase na pěknej českej film. Ne, jen jsem koukal s otevřenou pusou. Využil jsem akce na 1. Máje do kina za 50,-. Ano, víc bych za to ani nedal. Horší českej průměr. Herci byli vybráni naprd. Do ¾ filmu to šlo, zasmál jsem se, ale tu poslední čtvrtinu kdyby vystřihli, tak se nic nestane. Podle mě to ten poslední kousek celý zkazil.(23.5.2016)