poster

25. hodina

 • USA

  25th Hour

 • Slovensko

  25. hodina

Krimi / Drama

USA, 2002, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *****

  rozpočet : $5 million tržby celosvetovo : $23,928,503(12.1.2007)

 • Djkoma
  *****

  Film, který mě jednoznačně překvapil. Vyprávějích o posledních hodinách jednoho drogového dialera. Excelentní výkon trojce Edward Norton, P.Seymour Hoffman a Barry Pepper. Všichni vedení pevnou a rozhodnou rukou Spike Lee-ho. Ukažte mi chyby tohoto díla? Já žádnou nenašel. A konec je nezapomenutelný ...(4.12.2004)

 • pan Hnědý
  ****

  Obrovská filmařina. Po tomhle filmu jsem šel městem a byl jsem pořád odkloněný od reality, pořád jsem byl v kůži Montyho Brogana a očekával nejhorší chvíli svého života. Režisér si stoupne k filmové optice - to, co následuje je jiný svět a diváci do něj vstupují - 25th Hour je ten nejlepší příklad.(31.10.2013)

 • xxmartinxx
  *****

  25. hodina je na jednu stranu jednoduchý film, na stranu druhou by ho ale do výsledné podoby nedokázal dovést snad žádný jiný režisér. Ze stylu Spikea Leeho čiší značná sebejistota, lehkost, ochota využít někdy i lacinější nápomoci (dialog s Ground Zero na pozadí) a velmi okaté metafory (vše okolo psa), přesto však jeho filmy působí povětšinou velmi promyšleně a zvládnutě. A jdou od srdce, což je docela zásadní věc.(13.9.2011)

 • nunka
  ****

  Keby nebolo zbytočných "vatových scén", určite by tento film na čele s vynikajúcim Edwardom Nortonom zanechal vo mne ovela lepší dojem. Dejová línia pútavá a skutočne napínavá, hustá psychologická atmosféra a výborné herecké výkony....(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace