poster

Seber prachy a zmiz

 • USA

  Take the Money and Run

Komedie

USA, 1969, 85 min

Režie:

Woody Allen

Scénář:

Woody Allen, Mickey Rose
 • Radek99
  ****

  Film žije z té obrovské záplavy vtipů a gagů, ale na Allena je to přeci jen trochu bez přesahu a bez hlubšího sémantického podtextu. Jako kontinuální film tento snímek, téměř bez dějové složky, nefunguje a ke konci filmu se trochu bortí i ten slepenec gagů. Woody Allen má podařenější filmy, ale v porovnání s ostatní filmovou produkcí je to i tak nadprůměrný film...(17.4.2007)

 • sud
  *****

  Woody Allen přesně tak, jak ho máme nejradši. Na paškál si vzal tentokrát gangsterky, detektivky a vězeňská dramata. Hlášek je zde spoustu a s nimi mraky vtipných scén. Každou chvíli se objeví vtip, který vás dostane do kolen a neudržíte se smíchy. A navíc tento film nastartoval celou sérii filmů s tímto brýlatým sympaťákem.(17.4.2007)

 • B!shop
  *****

  Prvni opravdovej rezijni pocin Woodyho Allena a hned takovahle pecka. Celej film je naprosto strestena komedie o vecnym smolarovi a lupici Virgilovi v podani jeste mladyho Woodyho, ktera je natocena lehce dokumentarnim stylem, takze tu je porad hlas vypravece a sem tam rozhovor s rodicema, ucitelem, pripadne kamaradama. A i kdyz se sem tam nakej vtipek da predvidat, vetsinou to jsou fakt perfektni fory a neni tu zadny hluchy misto, vtipny scenky jsou neustale, film je sviznej, ma jen 80 minut a je to proste skvela zabava, ktera ma sanci pobavit i lidi, co Allena dvakrat nemusi, protoze tady nehraje zadnyho neurotika.(26.1.2009)

 • T2

  Rozpočet $1,5milióna(28.3.2010)

 • Pedestrian
  ***

  Woody Allen is a Fugitive from a Chain Gang. No to mě poser...! Povedená parodie LeRoyovy klasiky z 30. let. 3,5*(8.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace