poster

Loving (festivalový název)

 • Velká Británie

  Loving

Životopisný / Romantický / Drama

Velká Británie / USA, 2016, 123 min

Režie:

Jeff Nichols

Scénář:

Jeff Nichols

Kamera:

Adam Stone

Hudba:

David Wingo

Střih:

Julie Monroe

Scénografie:

Chad Keith

Kostýmy:

Erin Benach
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  O láske neláskavej.(26.3.2017)

 • Davies182
  ****

  Jeden z "nejpomalejších" filmů, které jsem kdy viděl, v němž navíc z jakéhosi důvodu není příliš místa pro jakékoli okázalejší herecké výkony; ni bouřlivé emoce či vyhrocené dramatické scény, a přesto - anebo naopak právě díky onomu minimalizování všech umocňujících elementů - se jedná o nesmírně vtahující příběh.(13.2.2017)

 • Jhershaw
  ****

  Přiznávám, že jsem čekal o něco víc, než jen vizualizaci wikipedie/ článku v novinách. Loving plyne pomalu (ale jistě), občas se přeskočí měsíc, občas rok, ovšem život jde dál. Bez nějakých výraznějších momentů a zapamatování-hodných scén, ale v té všednodennosti je jisté kouzlo. (ale zajímavé bylo, že snad pokaždé, když Edgertonova postava stavá nějaký dům, je jeho zeď stejně vysoká.) Herecky výborné. 70 %(27.3.2017)

 • Rosaviva
  ****

  Zatím neviděné téma, rasismus zase s trošku jiného úhlu. Nebylo to špatné, jen mi moc nesedlo obsazení (hlavně Joel) a nemohla jsem si pomoct, občas jsem musela kroutit hlavou nad naivitou hlavních postav a nechápala jsem vůbec proč někdy reagují tak jako reagují. Taky mi bylo krapet nejasné, kde teda v druhé polovině filmu bydleli, měla jsem za to, že se vrátili do Virginie, ale pak mi přišlo, že ne? Občas mi to přišlo zbytečně zmatečné. 4*(14.3.2017)

 • POMO
  ***

  Pomalá, precítená real-life-love-story o zmiešanom páre, ktorý v 50. rokoch m.s. bojuje s predsudkami a zákonmi konzervatívneho amerického štátu. Z Edgertona sa stáva herecký prevtelovač par excellence, jeho prostý bručoun s čistým srdcom je highlightom filmu. Potešila tiež minirola Michaela Shannona. Nečakajte ružovú knihovňu ani veľké zdramatizovania. Sociálny konflikt tu riešia mimo obraz právnici a film sa komorne sústredí predovšetkým na narušenie harmonického vzťahu dvoch zamilovaných ľudí. [Cannes](19.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace