Ženy od hluboké řeky

Ženy od hlbokej rieky

Make Them Die Slowly

Woman from Deep River

Horor / Dobrodružný

Itálie, 1981, 93 min (Director's cut: 83 min)

• eraserhead666

Asi bych to shrnul do jedné věty - mýtus obcházející podobné kanibalské filmy toho slibuje mnohem více, než pak samotné filmy splní. Ještě mám v živé paměti, jak jsme o těchle filmech jako puberťáci básnili a snili, že je jednou konečně taky uvidíme, protože to někdy někde praprabratranec ze šestého kolena viděl na obehrané videokazetě. A pak, když jsem to konečně viděl a i navzdory tomu, že gore a bezdůvodné nechuťárny vůbec, nijak moc nemusím, přišlo obrovské zklamání....(15.3.2009)

• paascha

o poznání větší debilita než Canibal Holocaust, kterému to prý dělá druhý díl:-) Ale to je jedno:-)(2.10.2008)

• LION-MR.T

Kromě propichování prsů,zabijení zvířat nic moc. Zase půlku filmu prochodíme v džungli,někdo se ukáže nahej,jinak nic moc.(9.5.2006)

• Terva

Mňamka.(6.4.2009)

• MM_Ramone

Vedecká výprava troch mladých Američanov do divokej juhoamerickej džungle, kde chcú vyvrátiť mýty a legendy o kanibaloch, nedopadne dobre. Ich teória totiž nie je správna. Ľudožrúti tam stále žijú. Na vlastnej koži pocítia, čo je to kanibalizmus. Stret civilizovaných belochov s kmeňom primitívnych, pudových domorodcov nebude mať šťastný konec. Snímok "Ženy od hlbokej rieky" je starý, lacný, nechutný, talianský cannibal horror. Námet, scénar a réžia - béčkový babrák Umberto Lenzi. *(14.7.2016)