Ženy od hluboké řeky

Ženy od hlbokej rieky

Make Them Die Slowly

Woman from Deep River

Horor / Dobrodružný

Itálie, 1981, 93 min (Director's cut: 83 min)

• Crocuta

Na radu proradných přátel a v touze spatřit herecké kreace emigrovavší Kerové-Keslerové zakoupil jsem tento paskvil, abych vzápětí seznal jak snadno lze vyhodit těžce vydělaný peníz za NIC.(4.7.2007)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +celkem snesitelní herci, ústřední hudba -není to tak šokující jako Kanibalové/// Nedokážu posoudit jestli je to klasika, ale náhodou jsem na tento film měl nalistováno ve starém DVD MAGu(3/06), ve kterém se Jiří Zídek o tomto filmu rozpovídal a tak jsem si říkal, že by mě ten film zajímal. A náhodou jsem šel na stánek, kde náhodou tenhle film byl. Tak jsem si ho koupil a hned jsem na něj mrknul. Ono když je takových náhod víc, tak je to jen dobře. Film sice nebyl tak šokující jako Cannibal Holocaust (možná proto, že je prostříhaný), ale byl podle mě lépe natočen (asi více komerční). Rozhodně jsem se nenudil, strasti zůčastněných byly zajímavé, hudební melodie chytlavá... Více mi vadili prostřihy do civilizace, kde se odehrávala krimi zápletka, ale člověk nemůže chtít všechno. Tak dobrou chuť./// Celkem 67%///(4.10.2008)

• kleopatra

......... Když jsem kdysi dávno na putovní rozmazané kopii tohoto braku indentifikovala Ullu Zoru Kesslerovou (Zora Kerova) - femme fatale českých filmů 80.let - visící za prsa na hácích, obestřela mě hrůza, kam až to "dotáhla" Bára z Křehkých vztahů a Ilonka z Větru v kapse. ..........(8.8.2005)

Niíkdy nevytahujte své přirození před domorodcema....aneb jak pytlák o penis přišel.(11.2.2008)

• Nettrass

Kdysi jsme si z toho sedli na zadek. Dnes trochu nudná kulisa k tatarskému bifteku. Z nostalgie za 2*.(7.3.2014)