poster

Sežrána zaživa

 • Itálie

  Mangiati vivi

 • anglický

  Eaten Alive!

 • anglický

  Doomed to Die

 • anglický

  Eaten Alive: Mangiati vivi!

 • anglický

  Emerald Jungle, The

 • anglický

  Eaten Alive by the Cannibals!

Dobrodružný / Horor

Itálie, 1980, 87 min

Režie:

Umberto Lenzi

Kamera:

Federico Zanni

Střih:

Eugenio Alabiso
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  *

  Talianska vlna kanibalských filmov z obdobia 80. rokov bola naozaj kvantitatívne bohatá. Skrz to vznikol neprehľadný bordel, pretože rozlišovanie jednotlivých filmov je kvôli ich veľkej podobnosti náročné. Ešte k tomu samozrejme prispel český preklad názvov, kde starší film bol občas prezentovaný ako pokračovanie toho novšieho. Tento kúsok však viem identifikovať s veľmi slušnou štatistikou odchýlkou. Videl som ho síce dávno pred prvou občankou, ale dodnes si pamätám detailne jednu scénu. Týpek použije drevený vibrátor namočený v krvi z hada a potrestá bloncku. Moja v tej dobe pomerne čistá duša si to uložila do detského tuku a dnes uvolnila do obehu. Samoúčelné jatka. Rozhodne nič pre slabé povahy a milovníkov zvierat.(1.11.2013)

 • giallo
  **

  Lenzi více (hudební motiv, maskarování zvířat) či méně (zasazení děje, příběh) recykluje látku z Canibal Ferox. A opět zůstal jen na půli cesty a stvořil, tak těžce průměrný, možná spíše podprůměrný kanibalský film. PS:Český dabing se opět vyznamenal, Michal Suchánek použitý jako 5 různých postav je opravdu neposlouchatelný hnus. Ale čemu se divit, když vedoucí režie českého znění je Veronika Žilková.(24.11.2009)

 • Bloody13
  **

  Méně hnusu, více nudy - Deodato nepřekonán. Eaten Alive je (s)prostou vykrádačkou kvalitnějších a slavnějších kolegů, namátkou hlavně Cannibal Holocaust (1980) a The Last Cannibal World (1977). Utahaný snímek se točí okolo stejné kaše, co ostatní kanibalské fláky: pár měšťáků v džungli, nějaké pojídání divoké zvěře, navíc jen tentokrát okořeněné podivnou sektou. Jo a taky tam v závěru byli lidožrouti, ale skoro jsem se jich nevšimnul. Všechno to odsekávání údů, řezání bradavek a vydloubávání očních důlků zabralo totiž kratičkou dobu. Žádná škoda i přes větší množství nahoty.(11.8.2011)

 • JAn
  odpad!

  Neskutečná hloupost. Nechápu, jak se tahle hovadina mohla stát takovým kultem. Trapný příběh, špatní herci a hlavně příšerné efekty.(13.4.2006)

 • choze
  **

  Stejně otřesně amatérský kanibalácký šrot jako KANIBALOVÉ 2 (rovněž od Lenziho), ze kterého zde najdete nešikovně namontovaných několik záběrů, ale mnohem zábavnější. Postavami jsou opět atraktivní blondýna a drsný sympatický průvodce, je tu víc sexu a nechybí žádné myslitelné klišé kanibalských filmů (záchranná výprava do džungle, zabíjení zvířat a jejich vzájemné požírání, znásilňování, kastrace aj.). Osvěžujícím prvkem je motiv náboženské sekty v džungli, inspirovaný skutečnými událostmi. Pěkný domorodky, masívní finále a nesmrtelná, krajně nasraně ponesená hláška "TADY NEBYLI ŽÁDNÍ BĚLOŠI, JEN DVA NOROVÉ A TI TU ŠLOHLI PYTEL DIAMANTů."(15.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace