Co je nového, kotě?

• Česko What's Up, Tiger Lily? (více)

Netradiční špionážní parodie vznikla předabováním o rok staršího japonského filmu. Woody Allen vytvořil unikátní dílo plné vtipných hlášek. Děj se totiž na rozdíl od skutečných špionážních filmů točí kolem ukradeného receptu na vaječný salát a tudíž bude o zábavu postaráno. (Elrond88)

Bigrambo

První film Woodyho Allena? Jen tak na půl. Vzhledem k tomu, že vzal již natočený japonský brak, sestříhal ho a předaboval, tak bych mu dal spíše titul režisér anglického znění. Ani to se však příliš nepovedlo – je zde pár pokusů o typický allenovský humor, ovšem je to ještě takové nijaké – jeho pravé komediální období má teprve přijít! Takže doporučuji spíše jen jako zajímavost pro milovníky tvorby Woodyho Allena. ()

ScarPoul

Predabovávanie Japonských filmov má svoje čaro. Čo iste pochopil aj Woody Allen inak nevidím jediný dôvod prečo by robil takýto film. Lenže aj také predabovávanie musí mať hlavu a pätu. V príbehu zaznejú niektoré hlášky, ktoré sú nasiaknuté povestným Allenovským humorom, ale celkový príbeh je bohužiaľ zle zostrihaný a hlavne nudný. Tých niekoľko svetlých miest vás nevytrhne z rozmýšľania, že by ste si radšej pozreli nejaký iný, dospelejší Allenovský film. Celkom zbytočná zlátanina, ktorá vám nedá veľa dôvodov na zasmiatie ak nemáte okolo seba dobrú partu ľudí a značné množstvo alkoholu v sebe. A musíte mi dať za pravdu, že takýmto spôsobom by sa Allenové filmy posudzovať nemali. ()

EdaS

Jak zbožňuju většinu Allenových filmů, tohle je opravdu hrůza. Nápad přestříhat a předabovat japonský špionský biják nezní špatně, ale provedení je neskutečně nezáživné a nudné. Zasmál jsem se jedině při třech kra'tounkých Woodyho výstupech, jinak vůbec. Máme štěstí, že to, co po tomhle "debutu" následovalo, je úplně jiné kafe... ()

Superpero

Woody Allen vzal nějakej největší japonskej shit co znal a předaboval to. Vznikl hybrid, který je místy naprosto geniální a neuvěřitelně vtipný a místy bohužel tak trapný, až se mi chtělo vyskočit z okna. Velké plus jsou krásné japonky. Naivní a sračkové zpracování Senkichi Taniguchiho vás po pěti minutách omrzí a začne celkem štvát, a proto nezbývá nic jiného než se těšit z dialogů typu "naházím vás do těhle prázdných sudů, které potom doplním obtloustlými litevskými trpaslíky." Jako zajímavost pro Woodyho fanoušky určitě doporučuji. ()

B!shop

Moc teda nechapu, proc je vsude tohle uvadeno jako prvni Woodyho film, vzit nejakou scenu a predabovat ji umi kazdej debil a youtube je toho plny, tady je akorat misto sceny predabovanej celej film. A nutno rict, ze v originale ten film musel bejt asi pekna kravina a ani to predabovani mu nijak nepomaha. Je sice fakt, ze vetsinou se aspon mluveni strefilo do otvirani pusy a dej dava celkem smysl i kdyz dialogy zapletku uplne zmenily, na druhou stranu, vetsina dialogu je fakt trapna a najit tady neco k zasmani je tezkej problem. Jediny, co je vtipny, jsou Woodyho vystupy, je tu s nim kratkej rozhovor na zacatku filmu, pak ma po jedny hlasce veprostred a na konci filmu a jednou tu predvede nejakou stinohru. Ale neni to, ze by hral ve filmu, film se vzdy zastavi a je zaber nekam do kancelare. Tohle se spis nez jako Allenovo film da brat jako zajimavej experiment. ()

• Woody Allen a skupina přátel natočili pouze 60 minut dialogů. Zbylých 19 minut bylo natočeno za použití herce napodobujícího Allena a přidáním záznamu kapely The Lovin' Spoonful. Tyto úpravy byly provedeny bez Allenova vědomí. (roorybacky)

Vychází 20dílná DVD kolekce WOODY ALLEN

Vychází 20dílná DVD kolekce WOODY ALLEN