poster

Tenkrát na Západě

 • Itálie

  C'era una volta il West

 • anglický

  Once Upon a Time in the West

 • slovenský

  Vtedy na Západe

Western / Dobrodružný

Itálie / USA, 1968, 166 min (Director's cut: 175 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  kultovni western se skvelym hereckym zastoupenim, tomuto filmu neni co vytknout(1.2.2005)

 • AngelAngie
  *****

  Ten film nemá chybu! A mrzí mě, že mě donutilo na něj kouknout až když jsme ve škole dostali za úkol do Střihové skladby udělat rozbor prvních 10ti minut ..(12.11.2008)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly (doplněk). Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. Špičkový klenot nejen westernové tvorby, ale celého světového filmu. Sergio a Ennio, díky. Trailer: http://www.csfd.cz/film/5911-tenkrat-na-zapade-cera-una-volta-il-west/videa/. A Morriconeho Muž s harmonikou - Man With A Harmonica: http://www.youtube.com/watch?v=hL-X53ze5O0&feature=related(27.12.2008)

 • flanker.27
  **

  Klady už obstarali ostatní, takže mě nezbývá než dodat, že mi chování postav přišlo divné. Navíc nemám rád, když jsou hlavní postavy kýmkoli jiným prakticky nezastavitelné a film mě tím pádem dost nudil. Ani úžasný Morricone to nezachránil.(4.12.2005)

 • ORIN
  *****

  Po dlouhých letech mohu konečně ulevit svému svědomí a nahlas říct, že jsem souvisle a bez přerušení zhlédl Leonovo veledílo. Je docela zvláštní o takovém filmu přemýšlet - v podstatě všichni o něm slyšeli, většina ho viděla, velká spousta ho po právu uznává či adoruje; každá scéna či (ikonický) záběr, každý užitý (dnes už naprosto zklasičtělý) hudební motiv byly zanalyzovány snad ze všech stran a úhlů. Stojí tedy před Vámi zcela obnažené autorské dílo a vy máte pocit, že ho jakoukoli myšlenkou znásilňujete, byť jen abstraktně. Zmiňovat cokoli dalšího bych v tuto chvíli vnímal jako neúctu a hlavně je to po přečtení Douglasova analytického textu na jeho blogu celkem zbytečné.(4.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace