Perný den

• slovenský

Ťažký deň

Komedie / Hudební

Velká Británie, 1964, 87 min

"He's very fussy about his drums, you know. They loom large in his legend." Až na některá malá hluchá místa naprosto výborná ztřeštěnice plná parádních songů. :) Ale co jiného byste taky od The Beatles čekali, což? ;) "'Do you often see you father?' 'No, actually were just close friends.'"(27.12.2006)

film sice obsahuje dost vtipnych scen, ktore ma slusne pobavili, no to nie je ten pravy dovod pre tak vysoke hodnotenie..ta hudbicka aj ked ma nikdy vyslovene nebrala je celkom chytlava...sice o triedu slabsie ako the wall, ci the doors, ale stale dobre.(5.6.2007)

• Mariin

Hudba dobrá, ale film se mi zdál neuvěřitelně slabý.(28.6.2007)

Jsou mladí, talentovaní, sarkastičtí a hrajou skvělou hudbu. Takže nápad natočit s nimi film, kde hrají sami sebe, blbnou pravděpodobně bez předem napsaného scénáře a prezentují svoji muziku, byl logickým vyústěním jejich popularity. Hit se valí za hitem, kapela neustále utíká, občas uteče děda, ztratí se Ringo a víc tam toho asi opravdu není. Přesto tohle historické svědectví doby má svoji hodnotu.(31.12.2008)

• Faye

Tahle hudba mě nikdy neoslovila a film ... taky nic moc(5.2.2005)