Někomu četli v dětství před spaním pohádku, někomu zpívali ukolébavku, mě pouštěli Beatles a tak jsem k tomuto rychlokvašenému, nicméně dobu a náladu asi dost dobře vystihujícímu dílku, shovívavá.(25.3.2005)

bítlsáci boli lepší herci a komici než hudobníci. tento film je toho neklamným dôkazom. veľmi dobrá zábava. povinnosť pre každého menežéra kapely :)(4.11.2014)

Holky, přijeli Beatles, pojďte si rvát vlasy!!!(10.9.2010)

Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly (doplněk). Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(14.10.2009)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 2/10/// +baječná hudba, výtečné gagy -poněkud rychlé tempo, černobílí/// První film Beatles a musím uznat, že je výtečný. Od začátku jak jsem pronikal do filmu jsem se stále více a více bavil, bezvadné hlášky a humor který prochází celím filmem doplňuje správně zvolená hudba. Film má rychlí spád a v některých situacích je i dojemný (hlavně závěr)./// Celkem 83%///(4.6.2006)

• - Ringo Star dostal během natáčení zánět mandlí. (Zdroj: Z filmu do filmu) (M.B)

• - Rozhovor mezi Ringem a novinářkou: "Jste mod nebo rocker?" -"Jsem mocker." byl časopisem Premiere v roce 2007 posazen na 57. příčku v žebříčku 100 nejlepších filmových hlášek historie. (Morien)

• - Název filmu vznikl, ve chvíli, kdy po 18hodinovém maratónu v nahrávacím studiu Ringo bezděčně prohodil: "It's Been A Hard Day's Night." John s Paulem k tomu přidali: "And I've Been Working Like A Dog." Tak vzniklo i první dvojverší ke stejnojmenné písni. (DaveSmith)