Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *****

  Ačkoliv ještě raději mám pozdější, vlasatější, vousatější, nápaditější (a zkouřenější) Beatles, na Perný den nedám dopustit. Tvůrci tohoto filmu sice nejspíš neměli žádný vyšší cíl než prostě nafilmovat kapelu, pobavit se při tom a pak třeba také pobavit ostatní, ovšem o to lepší je, že se jim to nakonec tak povedlo.(21.3.2015)

 • Tosim
  *****

  Dick Lester to natočil jakoby dokumentárním způsobem, nechal všem jejich přirozenost (zhulenej Ringo Starr hrál skvěle), památné jsou postavy (dědeček Paula McCartneyho), nebo dialogy (dáma a identita Johna Lennona). 90%.(22.8.2002)

 • HoneyBunny
  *****

  Perný den je stejně jako Čtyři svatby a jeden pohřeb britská komedie. Jaký je mezi nimi rozdíl? Značný. "Svatby" jsou popkorn a Perný den je totálně ulítlý film. Beatlesáci hrají přirozeně, nejlepší z nich je ale Ringo, který opravdu HRAJE. Je tu spousta vtípků, které nepochopí každý: "Oni jsou jen TŘI!"(13.5.2003)

 • paascha
  **

  Kdyby to nebyli Beatles a nehráli své písničky, byla by to kravina jako Brno. Takhle je to sice kravina jak Velebrno, ale s Beatles:-)(2.5.2007)

 • swamp
  ****

  "He's very fussy about his drums, you know. They loom large in his legend." Až na některá malá hluchá místa naprosto výborná ztřeštěnice plná parádních songů. :) Ale co jiného byste taky od The Beatles čekali, což? ;) "'Do you often see you father?' 'No, actually were just close friends.'"(27.12.2006)

 • - Úvodní záběr filmu, kdy George Harrison spadne a rychle se opět zvedne nebyl zamýšlený, ale režie se nakonec rozhodla ponechat záběr ve filmu. (Morien)

 • - Píseň "Can't Buy Me Love" byla jako jediná vypuštěna společností Parlophone do oběhu ještě před uvedením filmu do kin. (DaveSmith)

 • - Scéna, v ktorej Beatles bežia po požiarnom schodisku, a potom vyvádzajú na poli, mala byť pôvodne natočená za zvukového doprovodu Johnovej pesničky "I´ll instead". Režisérovi sa však nehodila, preto ju nahradil skladbou "Can´t buy me love". (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace