poster

Pomoc!

 • Velká Británie

  Help!

 • slovenský

  Pomoc

Komedie / Muzikál

Velká Británie, 1965, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  *

  Kromě pár dobrých písniček to byla vyloženě trapná slátanina.(22.1.2008)

 • havLord
  **

  Tak zoufalou, veškerého humoru prostou dada taškařici jsem očakával ještě míň, než španělskou inkvizici. A mrzí mě to o to víc, že tyhlenc Brouci fakt můžu.(15.2.2008)

 • Djkoma
  **

  HELP! Na co jsem se to proboha díval? Nudné, nevtipné, okaté a špatně natočené. V tomhle někdo vidí něco úchvatného? Hudba Beatless je mi cizí, neříkám, že je špatná to není, ale je i poměrně ukradená a od chvíle, kdy si tihle pánové myslí, že jsou víc než Bůh tak po nich už moc psů neštěkne. Zaslouží si lepší film, než bláznivou komedii, protože v tomto případě už se radši podívám na Spice World.(31.12.2007)

 • lebowski
  ***

  Pěkná hudba, gagy křečovité, nepodařilo se to co s Perným dnem, kde byli Beatles přirození. To přirovnávání k Monty Pythonům jako k inspiraci je naprosto zcestné, v té době byl kdokoliv z nich leda tak neznámý začínající komik.(4.1.2003)

 • tahit
  ****

  Začal bych hudbou, protože ta je u tohoto filmu stěžejní a je vynikající. Vlastně jsou zde i lepší písničky než ve filmu PERNÝ DEN, ale horší scénář, alespoň podle mého vkusu. A ne nadarmo The Beatles patří k mým hudebním oblíbencům. Film jako takový působí jako nesmyslná crazycomedie. Bylo to období jejich absolutní slávy, kdy prožívali radost i vyčerpání a slávu v kouři marihuany. Již od malička se mi líbily jejich písně a i dnes když můžu, rád si je znovu poslechnu.(12.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace