Pomoc!

Pomoc

Komedie / Muzikál

Velká Británie, 1965, 90 min

• mrksik

The Beatles pre mňa začínajú existovať až albumom Sgt. Pepper, ich sladko-popíkovské obdobie ma akosi obišlo. Preto ma jediná devíza tohto filmu - hudba - až tak veľmi neoslovila. No a bez hudby v tomto filme nič neostalo. Prázdny príbeh, prázdny humor. Porovnávať ho s Pythonovcami je barbarstvo. Som sklamaný, zničený, ubitý ... ale v podstate mi je to v súvislosti s týmto filmom jedno.(8.12.2007)

Tři hvězdičky výhradně za tváře členů skupiny Beatles a samozřejmě za skvělé skladby. Film samotný po stránce dialogů dost pokulhává, (ne)herecké výkony brouků - neherců nelze hodnotit. Smyslem tohoto filmu jistě ale nebyla snaha vytvořit něco filmově dokonalého, ale pouze zvýšit u teenagerů popularitu Beatles a prodávanost hudebních nosičů.(10.9.2008)

Dovolím si citovať užívateľku Sašenku165: "Co na tom, že je to roztahaný film - jsou to přece Beatles! :) - byly tam vtipy, jejich nejlepší písničky a hlavně oni. Já nic víc nepotřebuji!" Sama by som to lepšie nenapísala. Pre fanúšikov The Beatles povinnost a Ringo je tu božský. Najlepšia pesnička z filmu je I Need You. Tu si môžete pozrieť video:http://www.youtube.com/watch?v=hWyKlXpstzo(8.12.2007)

Když si to tak vezmete, je to celé holý nesmysl a neuvěřitelný brak. Ale protože jde o Beatles, bere se to jinak. A já jsem ochotná do jisté míry na tuto hru přistoupit :)(6.2.2005)

• Skip

Kromě pár dobrých písniček to byla vyloženě trapná slátanina.(22.1.2008)

• - Paul se ve své "zmenšené" scéně objevil doopravdy nahý. Zopakoval si to v dalším filmu Beatles Magical Mystery Tour. (Robbi)

• - Kdeže všude to Beatles natáčeli? Nahrávací studio jim filmaři postavili ve twickenhamských ateliérech, alpskou sekvenci vytvořili v rakouském Obertauernu, vojenské cvičiště bylo situováno do Wiltshire, na Bahamách vrčely kamery v Balmoralu a na Paradise Island. (Robbi)

• - Natáčení na Bahamách vymyslel původně daňový poradce Beatles dr. Walter Strach, aby se náklady na film snížily. (Robbi)