Pomoc!

• slovenský

Pomoc

Komedie / Muzikál

Velká Británie, 1965, 90 min

Rozpočet $1,5miliónaTržby USA $12,066,667Tržby Celosvetovo $12,700,000(9.7.2009)

• havLord

Tak zoufalou, veškerého humoru prostou dada taškařici jsem očakával ještě míň, než španělskou inkvizici. A mrzí mě to o to víc, že tyhlenc Brouci fakt můžu.(15.2.2008)

Další z filmů s The Beatles. Tentokrát je tady navíc zápletka. A o klasický britsko-broučí humor a skvělé písničky nebudete ochuzeni. ;) "Two lagers and lime and two lagers and lime."(26.1.2007)

Rozhodně není potřeba se na to dívat nějak shovívavě jenom proto, že to jsou Beatles a jsou tam dobrý písničky. Sice to není tak vtipný a zábavný jako předchozí Perný den, najde se tam několik slabších a roztahanějších míst, ale celkově musím hodnotit pozitivně, neboť se jedná o skvělou oddechovou komedii.(1.10.2012)

Dobrý i když strašně ztřeštěný film. Pro fanoušky Beatles ( mezi které patřím i já ) jak dělané nicméně některé scény jsou natolik šílené že mi nad nimi zůstal rozum stát...slavné písničky jsou sice dobře zakomponované ale betales dělající čím dál větší šílenosti vypadají sice legračně ale někdy už hodně trapně....(14.10.2009)

• - Z filmu bylo vystřiženo několik méně podstatných scén, které se objevily na remasterované a digitálně upravené dvoudiskové DVD verzi v roce 2008. (Robbi)

• - Původně chtěli Beatles natočil western, kde by si zahráli hrdinné mladíky bojující za ochranu slabých žen, ale od tohoto záměru nakonec sešlo. (Morien)

• - Plavec, který se Brouků během filmu dvakrát ptá na cestu k bílým doverským útesům, jednou v Alpách a jednou na Bahamách, je Mal Evans, cestovní manažer Beatles. (Morien)