Pomoc!

• slovenský

Pomoc

Komedie / Muzikál

Velká Británie, 1965, 90 min

Film mě upřímně moc nenadchl, ani zdaleka se nemůže vyrovnat Pernému dni. Přestože mám ráda Beatles i jejich písničky, přišlo mi tohle jako docela průměrné dílo. Čtyři hvězdičky jsou tedy jen proto, že Beatles byli taky čtyři, tak ať má každý jednu :)(31.12.2007)

Začal bych hudbou, protože ta je u tohoto filmu stěžejní a je vynikající. Vlastně jsou zde i lepší písničky než ve filmu PERNÝ DEN, ale horší scénář, alespoň podle mého vkusu. A ne nadarmo The Beatles patří k mým hudebním oblíbencům. Film jako takový působí jako nesmyslná crazycomedie. Bylo to období jejich absolutní slávy, kdy prožívali radost i vyčerpání a slávu v kouři marihuany. Již od malička se mi líbily jejich písně a i dnes když můžu, rád si je znovu poslechnu.(12.10.2009)

Dovolím si citovať užívateľku Sašenku165: "Co na tom, že je to roztahaný film - jsou to přece Beatles! :) - byly tam vtipy, jejich nejlepší písničky a hlavně oni. Já nic víc nepotřebuji!" Sama by som to lepšie nenapísala. Pre fanúšikov The Beatles povinnost a Ringo je tu božský. Najlepšia pesnička z filmu je I Need You. Tu si môžete pozrieť video:http://www.youtube.com/watch?v=hWyKlXpstzo(8.12.2007)

Nebýt fenomenální muziky Beatles tak bych šel s hodnocením sakra dolů. Nápad to nemá špatný, ale zpracování by mohlo být o dost lepší. Pro fandy Beatles povinnost, pro ostatní zpestření.(8.12.2007)

Je to hrozná blbost, zápletka ubohá, přehrávající herci apod. Pak tam ale jsou takoví čtyři kluci, kteří jsou tak děsně v pohodě, jakoby byli multimilionáři. Ty kluky jsem už někde viděl (asi nějaký dokument o broucích) a ta hudba k filmu mi taky přijde nějak příjemně povědomá.(31.12.2008)