poster

Rain Man

 • anglický

  Rain Man

 • slovenský

  Rain Man

Drama

USA, 1988, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  Tak toto bol doják, ako sa patrí. Dráma neutopená v sentimente - čo mi však pri iných filmoch ani zďaleka nevadí - a od diváka si chvíľami drží primeraný odstup. Neukameňujte ma za to, že zbožňujem Toma Cruisa, ktorý svoju úlohu materialistického sebca zahral naozaj skvelo a k Hoffmanovi ako duševne chorému autistovi sa ani netreba zvlášť vyjadrovať. Hans Zimmer komponuje jeden z najlepších soundtrackov a trojdňový zájazd ,,americkou púšťou" mi imponoval od začiatku až do konca. Krása. 90%(21.2.2010)

 • Gemini
  ****

  Nemám rád Dustina Hoffmana, tahle výjimka potvrzuje pravidlo. Hraje svého geniálního duševně nemocného úplně božsky. Ve srovnání s ním hraje Tom Cruise jen vedlejší roli, ale je taky hodně dobrý. A music by Hans Zimmer taky hodnocení nesnižuje. Spíš naopak, jde o další ze vzpomínek na dobu, kdy to všechno nebylo o dunivých tématech;) 80%(8.4.2003)

 • Marius
  *****

  Jeden z troch filmov kde Tom Cruise naozaj hrá. Avšak toto je jednoznačne "one man show" Dustina Hoffmana.(9.8.2004)

 • Boss321
  *****

  Tenhle skvost světové kinematografie by neměl utéct nikomu. Dustin Hoffman ve své nejslavnější roli a v jedné z nejlepších v dějinách kinematografie, kde neuvěřitelným způsobem ztělesnil autistu. Tom Cruise se mu nevyrovná, ale podává velmi dobrý výkon. Film vyhrál čtyři z pěti hlavních Oskarů (chybí jen za nejlepší ženský výkon). Nejlepší snímek Barryho Levinsona, kterému se až na vyjímky (Spáči) již nikdy nepřiblížil. Nezapomenutelný zážitek, jasných pět hvězdiček.(28.9.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Vynikající film, který pro mne má jednu mouchu, tedy spíš masařku. Tou je neustálá snaha mne dojímat (příběhem, postiženým, hudbou), což bytostně nesnáším a bez pocitu lítosti za to jednu hvězdu srážím.(21.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace