Koule

Stu Linder

Kostýmy:

Gloria Gresham
  • lebowski

Knižní předloha vynikající,možná nejlepší kniha Crichtona(9.3.2003)

• Wacoslav1

Tohle je na mne zase az takovej moc seriozni film ne ze by to byla uplna nuda kdyz ja holt na ty scificka moc nejsem a kdyz uz tak radsi poradnou akci a nejaky to odlehceni k tomu styl jakym je tenhle film delanej mi zkratka nesedi(27.11.2012)

Dříve se mi to líbilo víc než dost.(31.5.2008)

Výborný mrazivý sci-fi thriller. nemůžu si pomoct, ale chvílema mi to vyráželo dech. Dobré herecké obsazení.(16.7.2010)

Jsem podivena nad tím, že poměrně velké množství uživatelů tento film ve svých komentářích popisuje často jako nudný, zdlouhavý, a s nevyužitým námětem. Na mě zapůsobil zcela opačně. Od začátku až do konce jsem nenašla slabší či nudné místo a přes dvouhodinová stopáž mi rozhodně nepřišla rozvleklá. Díky napínavému ději, působivým scénám, skvěle vytvořené atmosféře a stupňujícímu se strachu a nejistotě, ubíhal děj příjemně kupředu. Ze začátku jsem měla jisté obavy, abych nebyla zklamána, a aby Koule nebyla slabá a "prázdná". S postupujícím časem se však mé obavy naprosto rozplynuly a já si, s častými záchvěvy strachu, začala užívat tuto podmořskou expedici. Závěr filmu, ač je zcela jasný v tom, odkud koule pochází, nechává i tak otevřené brány možností k vysvětlení její existence:)(20.2.2011)