Uhtred a právě korunovaný Alfréd se stanou spojenci, věrnost novému králi však ohrožuje Uhtredovo pouto k Bridě. (Netflix)

Arkanoid

Alfréd poúča Uthreda, ktorý ešte nevie poriadne rozmýšľať, elegantne sa zbavuje konkurencie a s Dánmi vyjednáva férovo, bez straty rešpektu. Ubbe sa nechá uniesť. Brida sa stáva prekážkou, ktorú si uvedomujú kráľ aj mních. Uthred najviac doteraz rieši vzťah s Bridou a posilňuje putá so svojimi spojencami. Menej akčná epizóda, ale zato pripravila pôdu pre ďalšie. Kamera ani raz nesklamala. ()

Eliott

Hrozná škoda, konečně jsem se dostal do děje, ale ve sledování již nehodlám pokračovat. Děj není nijak zvláště zajímavý, kostýmy jsou průměrné, kamera otřesená a co je nejhorší: Nudím se. ()

Frajer42

O něco lepší, než ubohý předchozí díl. Nicméně, seriálu se během tří dílu ani vzdáleně nepodařilo přesvědčit mě, abych s ním ztrácel další čas. Celé to působí hrozně stroze a uboze. Postavy jsou nesympatické. Příběh je fádní. Překvapivé momenty nejsou nikde žádné. Napětí zde bohužel neexistuje. Čeho je v seriálu hodně, tak to je bohužel pouze nudy. Kočím sledování. Tenhle výlet do posledního království, byl z mého pohledu posledním. ()

Nach

O něco lepší, než druhá epizoda. Zapojení královského dvora tomu dodalo šťávu a charismatická postava Alfreda mi nedovolila se nudit. Konečně ten potenciál opět vidím a jsem zvědav na následující dění. Příběh se opět vydal na tu správnou kolej. 80% ()

Necrotongue

Tentokrát jsem se příliš nebavil, atmosféra byla znovu kvalitní, ale příběh na můj vkus příliš stagnoval. Uhtred a Brida se příliš často vraceli do lesa, aby probírali stále dokola totéž, takže jsem se místy slušně nudil. ()