Cirkus v cirkuse

• Sovětský svaz

Соло для слона с оркестром

• Sovětský svaz

Solo dlya slona s orkestrom

• Sovětský svaz

Solo dlja slona s orkestrom

Circus in the Circus

Komedie / Rodinný

Sovětský svaz / Československo, 1975, 128 min

• civalII

Nejslabší Lipského dílo. Sovětská spolupráce je na filmu hodně vidět.(6.1.2013)

• Terva

Česká premiéra: 1. února 1976 Natočeno: Československo / Sovětský svaz 1975 Scénář: Miloš Macourek, Oldřich Lipský, Jakov Kosťukovskij, Moris Slobodskoj Kamera: Jaroslav Kučera Hudba: Vlastimil Hála. Jinak špatně zpracovaný příběh a ani herecké obsazení není oku lahodící.(24.4.2011)

• RelaxMan

Tento film jsem kdysi viděl a už jsem si ho vůbec nepamatoval . Díky bohu !!! Dnes jsem ho totiž viděl znovu a nikdy , už na ně nezapomenu . Nevím proč , jeden z našich nejlepších režisérů natočil tento nepochopitelný mega shit . Možná za to mohl nátlak ze Sovětského svazu , to je snad jediný , čím by se to dalo omluvit . To samé platí i pro naše skvělé herce ( J. Sováka , I. Janžurovou , L. Lipského , J. Hlinomaze , F. Filipovského a dalších ) . Mám rád filmy se zvířaty a nemám nic proti cirkusákům , ale tohle nefunguje , ani jako dokument . Na tomto filmu je totiž špatně úplně všechno , přes herecké výkony , režii , scénář , kameru a nevím co ještě .(9.1.2011)

Myslím si, že samotný názov to všetko pekne podtrhuje. Bláznivý miš maš, ktorý sme natočili s našimi na večné veky ,,bratmi,,.(11.2.2011)

• zette

Par vtipnych momentu, jakych jsme u Lipskeho zvykli se k divakovi dostane. Dej filmu je ovsem vicemene nulovy, myslim, ze reklamu rusky cirkus v te dobe nepotreboval, tak moc nechapu, proc tento film vlastne vznikl. Misty az zoufale, prepalena stopaz...(21.2.2015)

• - Honorár Jiřího Sováka za film predstavoval 19,500 českých korún v čistom. (dyfur)

• - Súčasne s filmovaním Cirkus v cirkuse natáčal Jiří Sovák seriál Chalupári (1975). (dyfur)

• - Natáčanie prebiehalo v Ľvove a Moskve. (dyfur)