Cirkus v cirkuse

• Sovětský svaz

Solo dlja slona s orkestrom

• Sovětský svaz

Solo dlya slona s orkestrom

(Sovětský svaz)
  • Sovětský svaz

Соло для слона с оркестром

(Sovětský svaz)

Circus in the Circus

Komedie / Rodinný

Sovětský svaz / Československo, 1975, 128 min

• YURAyura

0/10 Tak toto se Lipskemu OPRAVDU nepovedlo, i kdyz angazoval profeeky ze sprateleneho sovetskeho cirkusu. Nejhorsi co natocil.(8.10.2007)

• RelaxMan

Tento film jsem kdysi viděl a už jsem si ho vůbec nepamatoval . Díky bohu !!! Dnes jsem ho totiž viděl znovu a nikdy , už na ně nezapomenu . Nevím proč , jeden z našich nejlepších režisérů natočil tento nepochopitelný mega shit . Možná za to mohl nátlak ze Sovětského svazu , to je snad jediný , čím by se to dalo omluvit . To samé platí i pro naše skvělé herce ( J. Sováka , I. Janžurovou , L. Lipského , J. Hlinomaze , F. Filipovského a dalších ) . Mám rád filmy se zvířaty a nemám nic proti cirkusákům , ale tohle nefunguje , ani jako dokument . Na tomto filmu je totiž špatně úplně všechno , přes herecké výkony , režii , scénář , kameru a nevím co ještě .(9.1.2011)

• LiVentura

Jen ze solidárnošči... hrůza, děs!(17.1.2010)

• - Natáčanie prebiehalo v Ľvove a Moskve. (dyfur)

• - Súčasne s filmovaním Cirkus v cirkuse natáčal Jiří Sovák seriál Chalupári (1975). (dyfur)

• - Honorár Jiřího Sováka za film predstavoval 19,500 českých korún v čistom. (dyfur)