Cirkus v cirkuse

• Sovětský svaz

Соло для слона с оркестром

• Sovětský svaz

Solo dlya slona s orkestrom

• Sovětský svaz

Solo dlja slona s orkestrom

Circus in the Circus

Komedie / Rodinný

Sovětský svaz / Československo, 1975, 128 min

• Terva

Česká premiéra: 1. února 1976 Natočeno: Československo / Sovětský svaz 1975 Scénář: Miloš Macourek, Oldřich Lipský, Jakov Kosťukovskij, Moris Slobodskoj Kamera: Jaroslav Kučera Hudba: Vlastimil Hála. Jinak špatně zpracovaný příběh a ani herecké obsazení není oku lahodící.(24.4.2011)

• YURAyura

0/10 Tak toto se Lipskemu OPRAVDU nepovedlo, i kdyz angazoval profeeky ze sprateleneho sovetskeho cirkusu. Nejhorsi co natocil.(8.10.2007)

• zette

Par vtipnych momentu, jakych jsme u Lipskeho zvykli se k divakovi dostane. Dej filmu je ovsem vicemene nulovy, myslim, ze reklamu rusky cirkus v te dobe nepotreboval, tak moc nechapu, proc tento film vlastne vznikl. Misty az zoufale, prepalena stopaz...(21.2.2015)

• gouryella

V mnoha pasazich vskutku grandiozni pohled na vytecne cirkusove vykony, ale to si snad clovek muze rovnout zajit na zivy cirkus a nemusi se na nej divat v podobe zbytecneho celovecerniho filmu.(3.8.2002)

• dyfur

moje zaujímavosti: Honorár Jiřího Sováka za film predstavoval 19,500 českých korún v čistom. (dyfur) Súčasne s filmovaním Cirkus v cirkuse natáčal Jiří Sovák seriál Chalupári (1975). (dyfur) Natáčanie prebiehalo v Ľvove a Moskve. (dyfur)(22.9.2014)