„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

Four Murders Are Enough, Darling

Komedie / Krimi

Československo, 1970, 103 min

Úžasná Ivuška Janžurová a další :-) prostě zábava při každém shlédnutí :-)(26.8.2011)

Docela by mě zajímalo, jestli se filipovský nedostal k dabingu Funese až po tom, co ho viděli v téhle roli...ale jinak nezapomenutelná komedie s mýdlem a ručníkem:)(18.9.2005)

• bassator

Viděno 5x cca - 20%(7.2.2010)

Na mne to byla moc velká magořina. Obsazení fajn, ale hodně vtipů se pořád opakovalo a momentů, u kterých by se člověk zasmál, bylo zoufale málo. Spíše jsem se vždy v duchu lehce pousmál... 60%(11.12.2012)

Třetí hvězdičku za Káju Saudka, který tady odvedl kus parádní práce, a za komiksy, jinak mě to ale - stejně jako předchozí spolupráce tandemu Lipský -Macourek, ZABIL JSEM EINSTEINA, PÁNOVÉ - moc nenadchlo. Čekal bych promakanější scénář a ne, že jen odevšad budou automaticky padat mrtvoly. Mnohé gagy mi přišly ohrané nebo ne nejlíp podané nebo oboje, i když nějaká ta hláška by se našla a herci jsou dobří. Ze všech Lipského parodií bezvýhradně uznávám jen JOEA.(8.10.2009)

• - Podoba prezidenta fiktivního státu Bonzanie s Ludvíkem Svobodou, tehdejším prezidentem ČSSR, není náhodná. Je to jedna z narážek kreslíře Káji Saudka. (Chegi)

• - Honorár pre juhoslovanského autora námetu Nenada Brixia mohol byť vyplácaný len pod podmienkou, že peniaze bude míňať len v Československu. (Raccoon.city)

• - Scénka, kde sa Sabrina (Jiřina Bohdalová) s Kate (Iva Janžurová) mydlili vo vani plnej peny, bola tak vynikajúca, že Lubomír Lipský (George), ktorý len sledoval inkriminovanú scénu, začal po skončení spontánne tlieskať a kričať: "Opakovať, opakovať!" (Raccoon.city)