poster

Limonádový Joe aneb Koňská opera

 • EN název

  Lemonade Joe or Horse Opera

Komedie / Muzikál / Western / Dobrodružný

Československo, 1964, 95 min

 • Hellboy
  *****

  Dřív než "opravdové" westerny jsem viděl Limonádového Joea nebo Vinnetoua..proto pro mě byla díla jako Tenkrát na západě nebo Hodný, zlý a ošklivý zprvu těžko pochopitelná... Joe je naprostá klasika, nepřekonatelná smršť fórů..(8.11.2004)

 • ClintEastwood
  *****

  Karel Fiala jako dokonalý představitel hlavní role, který popíjí svůj nezapomenutelný nealkoholický drink, spousta skvělých písní i tanečních čísel, plejáda našich nejlepších herců své doby (spíš všech dob) a Josef Hlinomaz se svým super cloumákem. To vše v režii génia našich špičkových komedií Oldřicha Lipského. Jaký je výsledek? Nejlepší westernová parodie všech dob a dodnes vynikající zábava.(25.8.2015)

 • Tyler
  *

  Je mi líto a vím,že mě všichni sežerete zaživa,ale fuck nechápu,co je na tomhle filmu tak geniální.Fialovi jsou příšerní,o ostatních nemluvě."Humor" se mě vážně netýká a navíc ty vlezlý písničky !!! Jediná záchrana před odpadem je Miloš Kopecký.(19.8.2003)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Řada exteriérů byla natáčena ve velkém vápencovém lomu u Mořiny poblíž Karlštejna (asi 25 km jihozápadně od Prahy), tento romantický lom se nazývá Velká Amerika. Také se natáčelo na Barrandově. (contrastic)

 • - Pieseň “Goodbye“ je spievaná v takzvanej demo angličtine a nedáva žiaden zmysel. (Raccoon.city)

 • - V izbe Tornádo Lou (Květa Fialová) bol zavesený nad mosadznou posteľou zarámovaný nápis "Tvrdá práca prináša úspech", čo bolo pionierske heslo z čias dobývania Západu. Pri premietaní na Sansebastianskom festivale, keď sa objavil tento záber, zaznel z americkej lóže obrovský výbuch smiechu. Známy režisér Nicholas Ray, vtedy už starý pán, sa ohromne bavil. Pôvodne mal nad posteľou visieť svätý obrázok. (Zdroj: instinkt.tyden.cz) (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace