poster

Limonádový Joe aneb Koňská opera

 • anglický

  Lemonade Joe or Horse Opera

 • anglický

  Lemonade Joe

  (festivalový název)

Komedie / Muzikál / Western / Dobrodružný

Československo, 1964, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kass
  *****

  Vtipné, suverénně odehrané, řemeslně na úrovni, s chytlavou hudbou a v krásném širokoúhlém provedení.(10.3.2013)

 • MM_Ramone
  ****

  Tak čo si dáte, páni pištoľníci? Pohár nealkoholickej Kolalokovej limonády alebo poriadneho panáka kvalitnej pálenky? Ja hovorím, že: "Whisky, to je moje gusto, bez whisky mám v srdci pusto, kdyby ji můj táta pil, byl by tu žil mnohem dýl, když se ve skle leskne whisky, tak má barman dobrý zisky, život se dá zkrátka žít, jen když je co, jen když je co, jen když je co pít. Tu láhev baculatou, tu pestrou vinětu, tu whisky temně zlatou pije i Manitou, kdo chce se státi mužem, ten whisky pije rád, a proto všichni můžem společně zazpívat: Whisky, to je moje gusto..." http://www.youtube.com/watch?v=wtAVCVMKpD0 ****(11.4.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Místy velmi vtipné, místy mám pocit, že šlo vymáčknout trošku víc. Každopádně pár skvělých hlášek a scének.(4.5.2011)

 • Tyler
  *

  Je mi líto a vím,že mě všichni sežerete zaživa,ale fuck nechápu,co je na tomhle filmu tak geniální.Fialovi jsou příšerní,o ostatních nemluvě."Humor" se mě vážně netýká a navíc ty vlezlý písničky !!! Jediná záchrana před odpadem je Miloš Kopecký.(19.8.2003)

 • kinej
  *****

  Citovat profláknuté filmové hlášky, je vždy zbytečné zbytečné. O to víc v případě, kdy je hláškou snad každá replika scénáře. Co ale pochváit musím je technická dokonalost a chytrost tohoto snímku. Ta mě i přibývájícími osobními reprízami nepřestává, příjemně překvapovat. Střihy, švenky, nebo speciální efekty, na tohle všechno mohou být tvůrci i po letech opravdu pyšní, protože zde šli svojí cestou a s přehledem se vyrovanli zahraničním produkcím s x-násobným rozpočtem. A pak samozřejmě herci, ti hlavní jsou jasní, ale Limonádový Joe má casting vychytaná až to né nejposlednější miniroličky. Všichni ti hrobníci, barmani, telegrafisti jsou jako živí a jen povzbuzují dojem, že všichni na filmu dělali s obrovskou radostí z práce.(21.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace