poster

Limonádový Joe aneb Koňská opera

 • anglický

  Lemonade Joe or Horse Opera

 • anglický

  Lemonade Joe

  (festivalový název)

Komedie / Muzikál / Western / Dobrodružný

Československo, 1964, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  *****

  Citovat profláknuté filmové hlášky, je vždy zbytečné zbytečné. O to víc v případě, kdy je hláškou snad každá replika scénáře. Co ale pochváit musím je technická dokonalost a chytrost tohoto snímku. Ta mě i přibývájícími osobními reprízami nepřestává, příjemně překvapovat. Střihy, švenky, nebo speciální efekty, na tohle všechno mohou být tvůrci i po letech opravdu pyšní, protože zde šli svojí cestou a s přehledem se vyrovanli zahraničním produkcím s x-násobným rozpočtem. A pak samozřejmě herci, ti hlavní jsou jasní, ale Limonádový Joe má casting vychytaná až to né nejposlednější miniroličky. Všichni ti hrobníci, barmani, telegrafisti jsou jako živí a jen povzbuzují dojem, že všichni na filmu dělali s obrovskou radostí z práce.(21.11.2004)

 • Tyler
  *

  Je mi líto a vím,že mě všichni sežerete zaživa,ale fuck nechápu,co je na tomhle filmu tak geniální.Fialovi jsou příšerní,o ostatních nemluvě."Humor" se mě vážně netýká a navíc ty vlezlý písničky !!! Jediná záchrana před odpadem je Miloš Kopecký.(19.8.2003)

 • troufalka
  *****

  Geniální dialogy Jiřího Brdečky, jedna z našich nejlepších komedií/parodií vůbec.(15.2.2016)

 • hippyman
  ****

  myslím, že veškerá chvála už byla řečena, skvěle suchý hlášky a tak pitomý děj, že se u toho musí snad zasmát prostě každý! 5* nemůžu dát jen kvůli trochu přebytečnému množství songů... 80%(18.9.2007)

 • Djkoma
  *****

  Co mám psát k tomuto filmu? Vždyt je vše zbytečné ;-) ... 5*(22.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace