poster

Limonádový Joe aneb Koňská opera

 • anglický

  Lemonade Joe or Horse Opera

 • anglický

  Lemonade Joe

  (festivalový název)

Komedie / Muzikál / Western / Dobrodružný

Československo, 1964, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovNávštevnosť v Česku: 4.556.352Bláznivá westernová smršť čo nemá v našich končinách obdoby! _Pre mňa najlepší Český film!_ ...projekciu tohto filmu som si fakt užil a nesmierne. Takto dobre spracovaný film sa len tak nevidí, v tomto filme sa nájde s každého rožku trošku a hlavne mi moc lahodila grotesknosť scén. Famózne dielko akých sa moc v našej kinematografii nenájde. /videl v kine: 100%/ (videl na festivale Art Film Fest 2009)(1.7.2005)

 • Tyler
  *

  Je mi líto a vím,že mě všichni sežerete zaživa,ale fuck nechápu,co je na tomhle filmu tak geniální.Fialovi jsou příšerní,o ostatních nemluvě."Humor" se mě vážně netýká a navíc ty vlezlý písničky !!! Jediná záchrana před odpadem je Miloš Kopecký.(19.8.2003)

 • castor
  ***

  Nebavilo mě to kdysi a prakticky totožné pocity to u mě (ne)vyvolalo také nyní. Formálně vypiplané, ďábelský Kopecký, ale jinak jsem v látce hledal něco víc marně!!(3.1.2013)

 • akisha
  *****

  Naprosto bezchybná parodie na westerny, co replika to hláška a desítky z nich právem zlidověly. Výborní herci v čele s ultra-mega kladným Fialou a 100% zákeřným Kopeckým, ale kde by oba byli bez krásné Tornádo a Winnifred? Jeden z nejlepších českých filmů vůbec. "Nestojím o vaše Kidy! Supercloumáka!"(27.5.2006)

 • Zíza
  **

  Film plný nesmrtelných hlášek a přesto nemůžu hodnotit jinak. Bóže, to byla nuda. A já jsem byla tak natěšená! Velké zklamání pro mě. Ale takovej už je holt život, co se dá dělat. Zapít to Kolalokou a neprudit :-)(15.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace