Báječná komedie se zvířaty a jedním klaunem v neustálém přestrojení.(14.4.2015)

Moje slabost...(15.8.2008)

Docela milá, ale lehce násilně fabulovaná komedie pro děti, z níž mám dnes trochu pocit, že hlavním důvodem jejího vzniku byla politická objednávka - za každou cenu odvézt pozornost od nastupující normalizace. Scény jsou naivně roztomilé, kladem jsou skvělí herci (to nejlepší, co tehdejší herecká generace dala) a místy hodně vtipné humorné gagy a repliky. No a excelující Lubomír Lipský... (osobně pak nemám rád sklon komunisticky orientovaného umění adorovat prostředí cirkusů a estrád, což se objevovalo hlavně v padesátých letech téměř v každé budovatelské veselohře, vadí mi to aplikování sovětského vzoru, i když u nás byla také cirkusová předválečná tradice, kterou mnohem sofistikovaněji reflektuje později třeba výborný seriál Cirkus Humberto...)(28.9.2007)

Další film, který jsem v době dětství sledoval kdykoliv to šlo. Ještě teď se mi to líbí. Hodnocení: 75%(29.8.2008)

Perfektná komédia so školského prostredia, kam sa zatúla partička medvedíkov. Scénky ako korčuľovanie na špongiách, alebo gymnastika na školskej chodbe proste milujem.(20.6.2005)