I mistr tesař se někdy utne. Já nevím, jestli je to filmem, nebo mnou samotným, ale toto dílo mě nikdy moc nebralo, nerozesmálo a spíše jsem se u něho nudil. Je mi až trapně hodnotit film s takovou plejádou skvělých herců pouze 3*, ale nedá se nic dělat.(18.12.2007)

Už mě to po x-tém shlédnutí téměř vůbec nebaví. Už bych to nikdy nemusel vidět :)(25.11.2009)

Je mi smutno z toho, když vidím, co se točilo u nás dříve a co se točí v posledních letech. Tohle je zdárný příklad skvělé zábavy, kdy se člověk nenudí ani vteřinua film si dokonale užívá. Nepamatuju se, že bych se takhle zasmál u nových komedií.(8.2.2013)

Další klasika, která se mi líbila, avšak nepřirostla k srdci tak jakby mohla.(6.11.2004)

Oldřich Lipský měl rád cirkusy, což nepochopím, a bohužel se dal příliš unést scénami, kde vystupují pouze medvědi a předvádějí banální artistická čísla. To je důvod, proč nedávám pět hvězdiček, přestože jinak je to vynikající zábava, Lubomír Lipský i ostatní zúčastnění si to užívají a za pozornost stojí také scény s Marií Rosůlkovou, které pánové Macourek a Lipský pojali jako odkaz na Čtyři vraždy stačí, drahoušku! ("Počkejte, přinesu vám ručník." :-) 70%(11.4.2003)