Perfektní komedie se zvířaty. Lubomír Lipský tu trojroli zvládá naprosto skvělě. Je tam spousta srandy a vtipných scén. Všechny ty nedorozumění, no super. A medvědi jsou taky hodně dobří společně s tou opicí. "To jsou naši medvědi!"(24.2.2013)

Jeden z těch velmi výborných českých filmů. Kterých je teda velmi málo. Lubomír Lipský je vynikající herec a zde se osvědčil. Moc se mi líbí tento film.(5.10.2012)

Tohle je zase jedna má srdcovka. Byl jsem zvědav zda i po letech od posledního zhlédnutí se mi bude líbit, ale nemám výhrad. Je to pojato hodně jako rodinný film, proto dle mě tolik nízké hodnocení. Mě se to líbí stále a velmi hodně. Těch artistických věcí co během filmu medvědi předvedou to je super, lepší než kdejaký čistě cirkusácký film. Šimpanz mě naopak moc nebral, ten byl pořád dosti svéhlavý. Čunící pobavili. No a pak to herecké představení, to bylo fajn. Už to v kolika rolích si zahrál L. Lipský st. to si zaslouží pozornost. Velmi zdařile, zábavně natočeno. M. Kopecky v pro něj hodně tradiční roli a J. Sovák jakby smet. Musím říct, že na tohle se asi podívám kdykoliv znovu, už ten styl režie, vyprávění příběhu to je něco co mi u současných českých filmů chybí. 10/10(17.12.2012)

Do svych deseti jsem tento film zboznoval - ted mi pripada jen jako vice mene povedena taskarice - Oldrich Lipsky se asi moc dobre nevyspal.(25.7.2002)

Oldřich Lipský měl rád cirkusy, což nepochopím, a bohužel se dal příliš unést scénami, kde vystupují pouze medvědi a předvádějí banální artistická čísla. To je důvod, proč nedávám pět hvězdiček, přestože jinak je to vynikající zábava, Lubomír Lipský i ostatní zúčastnění si to užívají a za pozornost stojí také scény s Marií Rosůlkovou, které pánové Macourek a Lipský pojali jako odkaz na Čtyři vraždy stačí, drahoušku! ("Počkejte, přinesu vám ručník." :-) 70%(11.4.2003)