Slabší film od Lipského. Ani mě nijak nenadchl výkon jeho bráchy v hlavní roli. Vycpaní medvědi kombinovaní s živými, řada podařených komediálních čísel, a spousta nedorozumění a trapasů v budově školy. Velká snaha a řemeslně zvládnutá režie se upřít nedá, ale celkově mně nápad nepřišel nijak ohromující, i když originalita měla své velké zastoupení. Herecké obsazení opět vysoce kvalitní, jak bylo u Lipského zvykem, ale opakovaně si film hned tak nedám. Cvičení medvědi byli nakonec z filmu to nejlepší. 60%(16.4.2012)

Nemám rád cirkus a ani pro takovéhle rozjásané stvárnění školy pochopení nemám, tudíž tuhle dozajista dobrou komedii z průměru nevytáhnu.(18.9.2005)

Komedie hodně pro děti, která se na začátku sice až moc utápí v cirkusových číslech, ovšem ze všech komedií, kde vystupují zvířata a cirkus ("Dva lidi v ZOO", "Cirkus v cirkuse" apod.) je suverénním vítězem. A od té doby, co se děj přesune do školy, je o zábavu postaráno. Hadrabo, proč se pořád svlékáte? :-) 70%.(1.1.2006)

Báječná komedie se zvířaty a jedním klaunem v neustálém přestrojení.(14.4.2015)

Pro děti ucházející, ale jinak celkem stupidní dílko. Takže pro >10 let nevhodné-(18.9.2005)

• - Medvědí kůže, co se v nich hraje ve filmu, jsou vystaveny na zámku Český Krumlov. (cariada)

• - Šimpanzy mali plienku, aby nepočúrali kostýmy, keď sa im niečo nepáčilo. (Raccoon.city)

• - Je možné všimnout si, že školník je zde velmi univerzárlní, například nosí pokapsách křídu, aby si v momentě, kdy skáče přes oc. táhla, mohl poprášit ruce. (Jeldi)