Komedie hodně pro děti, která se na začátku sice až moc utápí v cirkusových číslech, ovšem ze všech komedií, kde vystupují zvířata a cirkus ("Dva lidi v ZOO", "Cirkus v cirkuse" apod.) je suverénním vítězem. A od té doby, co se děj přesune do školy, je o zábavu postaráno. Hadrabo, proč se pořád svlékáte? :-) 70%.(1.1.2006)

Už mě to po x-tém shlédnutí téměř vůbec nebaví. Už bych to nikdy nemusel vidět :)(25.11.2009)

For Me 73%(13.9.2008)

Jen díky výbornému hereckému obsazení 3 hvězdičky. 6 medvědů s Cibulkou mi totiž nikdy nepřirostli k srdci. Je to možná i díky tomu, že jsem měl na gymplu učitele chemie, ktery mě asi neměl moc rád, přitom jsem byl hodný študák. Nu což, tento chemikář se jmenoval Pavel Cibulka a proto se mi on spojuje právě s tímto filmem. Tak či onak, na víc jak 3 hvězdičky to prostě není a hotovo :-)(26.6.2010)

Další film, který jsem v době dětství sledoval kdykoliv to šlo. Ještě teď se mi to líbí. Hodnocení: 75%(29.8.2008)

• - Učitel ve škole si jde do kabinetu pro vycpaného medvěda a přitom říká, že probírají medvěda obecného. Takový konkrétní druh však vůbec neexistuje. (Mr.Hudson)

• - Natáčalo sa v škole na pražských Vinohradoch na Lužické ulici. (Raccoon.city)

• - Ve scéně, kdy ředitel cirkusu Bonifác (Jan Libíček) poprvé představuje cvičené vepříky, je vidět orchestrion, který se objevil i v úvodní znělce seriálu Hříšní lidé města pražského (od r. 1968) nebo také v seriálu 30 případů majora Zemana (od r. 1974) v epizodě s názvem "Kvadratura ženy". (jexik)