Tosim má pravdu...bláznivá, ale naozaj pekná a zábavná komédia...staršia, ale dobrá.(31.10.2008)

Víc pro děti než jiné Lipského projekty, ale stále mající ten jeho velmi osobitý smysl pro humor a co bych říkal dalšího. Prostě je to hrozně zábavné a dneska se už nic takového u nás ani nikde jinde netočí. Lehká matematika, která dovolí přivírat oči i nad případnými mínusy.(1.1.2015)

Povedená komedie pro děti s excelujícím Lubomírem Lipským v trojroli!(10.1.2009)

Určitě pro mne jedna z dalších nádherných vzpomínek na dětství. Tuhle pohádku také dávali hlavně o Vánocích. Tento příspěvek píšu v létě v srpnu, při vzpomínce na všechny ty báječné staré filmové pohádky a příběhy pro děti se začínám na Vánoce těšit už teď :-))(26.8.2011)

Film který mě svou částí ve škole vždy rozesměje a kde Sovák,Filipovský,Kopecký a Líbíček hrají na Oscara(anebo alespoň na Lva).Ale scény kde jsou medvědi jsou hrozné.(16.4.2003)

• - Medvědí kůže, co se v nich hraje ve filmu, jsou vystaveny na zámku Český Krumlov. (cariada)

• - Zdeněk Srstka (Rudolf) počas skúšky so šmykľavosťou podlahy rozbil zárubne dverí a skončil až u cirkulárok v dielni, ktorá bola za ateliérom. (Raccoon.city)

• - Učitel ve škole si jde do kabinetu pro vycpaného medvěda a přitom říká, že probírají medvěda obecného. Takový konkrétní druh však vůbec neexistuje. (Mr.Hudson)