Průměrná česká komedie se zvířecími hrdiny. 55%(12.2.2010)

Perfektná komédia so školského prostredia, kam sa zatúla partička medvedíkov. Scénky ako korčuľovanie na špongiách, alebo gymnastika na školskej chodbe proste milujem.(20.6.2005)

• flanker.27

I mistr tesař se někdy utne. Možná je za tím moje celková neobliba cirkusu, kde jsem už jako malý nudou usínal.(11.2.2009)

Komedie hodně pro děti, která se na začátku sice až moc utápí v cirkusových číslech, ovšem ze všech komedií, kde vystupují zvířata a cirkus ("Dva lidi v ZOO", "Cirkus v cirkuse" apod.) je suverénním vítězem. A od té doby, co se děj přesune do školy, je o zábavu postaráno. Hadrabo, proč se pořád svlékáte? :-) 70%.(1.1.2006)

Nemám rád cirkus a ani pro takovéhle rozjásané stvárnění školy pochopení nemám, tudíž tuhle dozajista dobrou komedii z průměru nevytáhnu.(18.9.2005)

• - Medveďom schovávali po scéne jedlo, aby ich hranie bavilo a hrali prirodzene. Keď jazdili z kopca na bicykli, vypustili im kolesá, aby nezmietli drezérov, keď ich chytali. (Raccoon.city)

• - Zdeněk Srstka (Rudolf) počas skúšky so šmykľavosťou podlahy rozbil zárubne dverí a skončil až u cirkulárok v dielni, ktorá bola za ateliérom. (Raccoon.city)

• - Scéna, kdy herci kloužou do ředitelny, se natočila tak, že architekt postavil chodbu s mírným sklonem a kamera stála kolmo k šikmé podlaze. (M.B)