Xoxo je názov najväčšej hudobnej festivalovej udalosti roka, kde každý mládežník musí byť a za vábivých tónov rave zažiť najbláznivejšiu romantickú noc, či už pod vplyvom drog, alebo bez nich, s náhodnou neznámou, či neznámym. A na tejto šialenej festivalovej jazde do seba narazí pár, naoko úplne neznámych, ľudí, ktorí tú noc zmenia svoje osudy. Ethan (Graham Phillips) má zahrať svoj najdôležitejší dídžejský set v živote a rozhodnúť sa v okamihu o svojom dalšom životnom osude, zatiaľ čo Krystal (Sarah Hyland) zistí, že vibruje na iných frekvenciách, ako jej priateľ  Jordan (Henry Zaga), ktorý narozdiel od nej má jasno v tom, čo chce. Tariq (Brett DelBuono) sklame svojho najlepšieho priateľa a zrejme i svojho otca, ale Neil (Chris D'Elia), ktorý už dávno zanevrel na akcie tohto typu, mu znenazdajky pomôže nájsť riešenie, hoci sám sa potrebuje udobriť so svojím starým, dobrým kámošom Andersom (Ian Anthony Dale). Xoxo je noc, ktorá sa udeje len raz za rok a vy na nej rozhodne nesmiete chýbať! (sochoking)

sochoking

XOXO je určený inej cieľovej skupine , než kde patrím ja a preto som sa snažil hodnotiť s nadhľadom. Avšak je tam pochuj scenáristických prehmatov, ktoré spolu s krčovitými hereckými výkonmi značne oslabujú.... Ani neviem, že vlastne čo oslabujú. Celý film je úplne nahovno, až na pár kvalitne uletených vyfetovaných scén, kedže sa film odohráva na hudobnom fesťáku podobnom Global Gatheringu, za ktoré spolu s vábivými tjúnmi mu udeľujem mierumilovné dve hviezdičky. P.L.U.R. ()

Arsony

Kdyz clovek pomine ten povinny balast o hledani smyslu pratelstvi atd, kteremu se proste ve filmech jako tohle nevyhneme celkem pohodova odpocinkova zalezitost s pro me docela chill hudbou (ktera ovsem nesedne kazdemu) a docela prijemnymi herci a hereckami a dalo mi to presne to co jsem od toho ocekaval :) ()

silentname

Kedy konečne uvidím "Dj Film", na ktorý tak zúfalo čakám? Mali sme tu už niekoľko pokusov, no vždy to pre mňa skončilo v úrovni priemeru, až slabého podpriemeru. "XoXo" by som zaradil do kategórie lepšieho priemeru a bol to príbeh, ktorý ma tak nenudil ako v prípade Eden alebo We Are Your Friends, ale aj tak mám pocit, že film je na obrovskom množstve miest naraz a snaží sa povedať obrovské množstvo príbehov a mnohé z nich sú plné klišé, ktoré sme videli miliónkrát. Najmä Ethanov a Krystal. A samozrejme, že vieme ako to medzi nimi dopadne v momente ako sa prvýkrát na festivale zrazia. Koľkokrát sme to videli? Plus samozrejme môžeme čakať ako dopadne Ethanov set a aj fakt, že veci medzi postavami sa budú rapídne posúvať dole, ale všetko na konci skončí happyendom. Nemusím asi nikomu nič vysvetľovať, sami poznáte všetky tieto klišé. Okey, je na čase vyhodiť nejaké pozitíva pre tento film. V prvom rade musím strašne pochváliť poster filmu. Už len kvôli nemu som mal pocit, že je to film, ktorý musím vidieť. Hudba vo filme je už ako tradične v týchto filmoch vynikajúca. No narozdiel od dvoch vyššie spomenutých filmov, tak skladba All I Ever Wanted mi bude znieť v hlave ešte dlho a tak skoro na ňu nezabudnem. "Eden" a "Where Are Your Friends" síce mali tiež dobrú hudbu, ale buď to boli staré známe skladby, alebo ostali v mysli niekde zabudnuté. Tu máme minimálne jeden skvelý hit a aj ostatné sú dobré. Soundtrack by som si vyzdvihol hneď. Ethanov manažér Turiq a jeho zdrogovaná cesta je tak neskutočne vtipná, že tu máme skutočne momenty, ktoré sú klenotom komédie a musím povedať, že aj niektoré iné postavy sú podľa mňa dobré. Napríklad Anders alebo aj Ethan. Alebo aj dvojica Ray a Shannie, ktorí sa skoro celý čas museli plahočiť kanálmi. Takže napriek tomu, že si asi film už viac nepozriem, som rád, že som ho videl. Ale aj tak stále chcem vidieť dobrý film o dj-ovi s tanečnou muzikou. Ale ešte jedno pozitívum k filmu - "Ten festival vyzeral skutočne náramne. A naozaj by som tam chcel stráviť svoj čas." Rozhodnite sa, či je to film pre vás. Hodnotenie: C+ ()