• Z0oMb3E
  ***

  Veľmi zaujímavá komédia dvoch klasikov. Na vtedajšiu dobu zaujímavé dielo plné dvojzmyslov a narážok. Samozrejme nie všetko sa súčasníkovi zdá vtipné a mladším ročníkom dokonca zastarané, ale film má čo ponúknuť aj dnešnému divákovi. Či už ako nostalgická spomienka na časy minulé, či už ako sentimentálne ohliadnutie na to akými klasikmi Lasica a Satinský boli. Naivné opisy dennodenných úkonov, či futuristické "bežné" veci (a hlavne fľaška rumu priviazaná reťazou) vyčaria aspoň letmý úsmev. L+S mali samozrejme aj lepšie filmy.(5.12.2010)

 • Campbell
  ***

  No nevím tohle mě dost zklamalo, začátek je pěkný a poměrně vtipný. Ale to je asi tak všechno od poloviny filmu se to děsně táhne a už mě nezajímaly ani ufounské eskapády. Naneštěstí od podprůměru to zachraňuje skvělý Menzel který je asi nejvtipnější částí filmu. Samotní mimozešťani ač se snažily sebevíc byly spíše k pláči než k smíchu. Tohle je ten typ Českého filmu který si pustíte a rychle zapomenete.(10.8.2010)

 • Tosim
  *****

  Ten film není o mimozemšťanech, ale o lidech. No nedívá se na nás zrovna pěkně. Navíc mile působí originální kreslené ztvárnění v podání Vladimíra Jiránka.(9.5.2003)

 • - Ve filmové anketě "Jak by Jste reagovaly na návštěvu mimozemských civilizací" by "klidně, jakou na každou jinou návštěvu" reagoval sám spoluautor scénáře Vladimír Jiránek. (Ganglion)

 • - Natáčelo se na pražském sídlišti Jižní město v oblasti mezi Milíčovským vrchem, Milíčovským lesem, stanicemi metra Háje, dříve Kosmonautů, a Opatov, tehdy Družby. (Ampi)

 • - Filmom sa inšpirovala Česká pojišťovna a natočila v podobnom žánri reklamný spot, v ktorom účinkovali aj predstavitelia hlavných rolí Milan Lasica (A) a Július Satinský (B). (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace