• CageDepp
  ****

  Jsem nečekal, že to bude tak dobrý. Docela jsem se zasmál. Škoda, že neudělali pokračování klidně bych si to hnedka pustil.(15.1.2012)

 • Subjektiv
  ***

  Ve chvílích jemně se vznášejícího nadhledu nad nepochopitelností konání moderního člověka z opravdu vnějšího pohledu kouzelné a vtipné. V okamžicích s velkou nadsázkou ironizujících vztah dnešních lidí a přírody trefné a tragikomické. V mezičase však povětšinou tupě groteskovité a fraškovité. S výjimkou "Zprávy o stavu civilizace" šedě průměrné. Silné ***.(20.8.2009)

 • Kryton
  ***

  No opravdu je to jako z jiné planety. Nad něčím se člověk pousměje a nad něčím zakroutí hlavou. Hlavě Menzel mi v tomto filmu vůbec neseděl.(10.1.2009)

 • Boss321
  ****

  Snímek, který nám zasílá jakési ekologické poselství. Dvojice mimozemšťanů Lasica se Satinským jsou skvělý. Jinak celkem zábavný výsměch tehdejší technice a přístupu k odpadu.....(21.12.2007)

 • YURAyura
  ****

  Moje teorie, ze ten lepsi ze dvojice V+W, S+G, L+S umira jako prvni se opet potvrdila i v tomto dalsim spolecnem filmu. Ale Menzel me tam teda rozciloval na n-tou(11.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace