Osobitého vtipu dvojice Lasica - Satinský využil mistr humoru Oldřich Lipský a udělal dobře. Ve svých báječných komediích vystřídal v hlavních rolích spoustu výrazných osobností a neopíral svoji tvorbu o několik stále stejných obličejů, jako je tomu dnes. Tato komedie sice patří mezi slabší v Lipského bohatém odkazu, ale má svoje kouzlo, atmosféru a originalitu. Zamýšlené ekologické poselství, s výrazným přispěním nezapomenutelných animovaných sekvencí Vladimíra Jiránka, naplňuje film efektivněji, než Greenpeace přikovaní k buldozérům.(26.5.2008)

Scifi komedie v ČR. Když jsem to zjistil, nemohl jsem tomu uvěřit, ale nakonec dávám 80 %. Výborní herci Lasica a Satinský. Jinak už si toho moc nepamatuju, viděl jsem to před „dávnými“ lety a jsem rád, že tento pátek 11. 7. 2008 vychází tento film na DVD a já si oživím vzpomínky. Tak jsem to dnes 12. 7. shédl podruhé v životě a musím uznat, že je to skoro dokonalé scifi. Ted vedci kdesi v Americe mohou přemýšlet jestli ufoni létají v talířích, nebo v kontejnerech, či pivních sudech. Měním svoje původní hodnocení a ze tří hvězd posunuji na čtyři. Nejvíce se mi líbilo, jak si mimozemšťané S+L nás zaznamenávají, přišlo mi to jako, když nás vidí někde v ZOO. Hláška nakonec. „Co to děléte kolego? Pracuju. No jo, ale ono to nepracuje“ :-).(12.7.2008)

• CANNIBAL

Komedie o přistání dvou přitroublých ufounů v plechovém kontejnéru (na místo talíře), na Zemi v podání Lasici a Satínského. V parodickém duchu a se skrytou utopickou propagandou, budování komunismu. Jak výstavba panelákových městských králíkáren je prý naprosto dokonalá. Jednu hvězdičku dávám jen za pěknou scénu s Luďkem Sobotou.(20.3.2012)

Skvělá dvojka, tihle dva...! Bohužel už jen jeden..:-((11.8.2008)

Jsem nečekal, že to bude tak dobrý. Docela jsem se zasmál. Škoda, že neudělali pokračování klidně bych si to hnedka pustil.(15.1.2012)