Maffiósso

Mafia!

Komedie / Drama / Krimi

USA, 1998, 86 min

• predators

Parodie na mafiánské téma, při které se jistě zasmějete. A zasmějete se ještě více, ovšem pokud před tím zhlédnete všechny dostupné filmy z podsvětí a když si ještě trochu šnupnete:-) A co z toho všeho vyplývá? Že to zase až taková prča není, fórků je dost, ale většině jsem se jen ušklíbl a ... a za chvíli byl konec. No je to blbost...:-) 35%(18.10.2008)

• JJ.Gibson

Jako parodie vcelku ucházející. Ale strašně kýčovité, tudíž méně vtipné. Ikdyž tento film byl věnovám památce Lloyda Bridgese, myslím že by mu měli spíše být věnovány Žhavé výstřeli 1 a 2, protože jsou nesrovnatelně lepší.(27.7.2005)

U tohohle filmu jsem řval smíchy. Parodie jak má být. Lloyd Bridges si tu svoji poslední roli opravdu s gustem užívá.(8.5.2006)

Asi najlepšia paródia, akú som videl. Mafiánske filmy milujem, ale tu mi vôbec nevadilo, že si z nich uťahujú. Naopak. Smial som sa počas celého filmu. Ak je paródia urobená chytro a bez trápnych scén tak potom nemám problém. 85%(28.3.2009)

Jako jo, člověk se nasměje dost .. :))(19.8.2008)