Maffiósso

Jane Austen's Mafia!

Mafia!

Komedie / Drama / Krimi

USA, 1998, 86 min

Veľmy vydarená paródia na gangsterky. Neskutočne som sa bavil, veľa vydarených fórov a veľmi dobré zhovadenie filmových klasík. Presne takto sa majú točiť paródie. Toto je zatiaľ jediná paródia ktorú hodnotím takto vysoko DôVOD: film bez fekálnych fórov (jeden-útek v zadku osla), vydarené vtipy, slušný scenár... Odporúčam a garantujem príjemnú zábavu.(22.3.2010)

Asi najlepšia paródia, akú som videl. Mafiánske filmy milujem, ale tu mi vôbec nevadilo, že si z nich uťahujú. Naopak. Smial som sa počas celého filmu. Ak je paródia urobená chytro a bez trápnych scén tak potom nemám problém. 85%(28.3.2009)

Jako jo, člověk se nasměje dost .. :))(19.8.2008)

Keby som tie filmy všetky videla, ktoré parodovali tak by som sa logicky nasmiala viac.(10.1.2013)

Paródia, ktorej kvality preveril čas. Možno to bolo to najslabšie od Abrahamsových chlapcov, ale v porovnaní s vlnou (...) Movie filmov, ktorá nasledovala, je to vynikajúca záležitosť s haldami vydarených gagov.(25.8.2009)