poster

Maffiósso

 • Česko

  Mafioso

 • USA

  Jane Austen's Mafia!

 • Slovensko

  Mafia!

Komedie / Drama / Krimi

USA, 1998, 86 min

 • korbitch22
  *****

  Takhle má vypadat zábavný film o mafiánech,můj nejoblíbenější díl kmotra...ehm...parodie jako parodie ne?Au ty kreténe,to jsou moje játra!Není to úplně to nejlepší,co Abrahams natočil,ale je to tím,že spousta lidí prostě moc miluje ty staré ptákoviny s Brandem,Pacinem a De Nirem,takže to nedokázali překousnout...umíte si představit jak se u toho baví člověk,který ty původní tří hodinová muka nesnáší...neumíte???jachajachakacha...asi tak :-DDD(8.4.2011)

 • Davies182
  ***

  Notně ztřeštěný film, inspirující se mafiánskými filmy kupodivu nedopadl tak katastrofálně. Štěstí, že v něm neměl prsty Leslie Nielsen, jinak těžko říci, jak by tento komentář vypadal...(14.7.2009)

 • Tuxedo
  ***

  Škoda, že Abrahamsovi nepomohli bratři Zuckerovi. To by byla teprve sranda.(31.7.2005)

 • Bauer
  ***

  Konečně taky nějaká parodie na Kmotra, Mafiány a Casino. Doposud jsem viděl parodie jen na kasovní trháky. Samí X-meni, Spider- mani a další akční pecky, ale tohle není zaměřeno na akční filmy a to je důvod, proč je to dobré. Ano, je to sice blbost, jenže některé scény a hlášky ( "Jak se vlastně jmenuješ?" "Vincenzo Armani Větrovka Cortíno") mně vážně pobavili a dokonce jsem se párkrát zasmál nahlas.Příběh je sice takový.... Moment! Má ono to vůbec nějaký příběh? Asi ne!!! Spíš jde jen o skloubení pár gangsterských filmů dohromady a to je celé. Jenže, parodie se točí, aby pobavili. Mně to pobavilo, takže účel je splněn, ale na to, že to šlo 80 minut, tak mi to připadalo delší. Tvůrci vyplítvali veškere vtipné scény v prvních 40 minutách a ke konci už se moc vtipné scény nevyskytovaly. Maffiósso je ale určitě lepší parodie, než třeba takové Scary Movie 4. Pořád se ale nemůžu zbavit pocitu, že stačilo to vidět jen jednou a možná si to připomenout za pár let znovu!(21.12.2008)

 • viperblade
  *****

  Naprosto výborná parodie, u které musíte mít něco nakoukáno. Jistě, některé scény sice nebyly nutné (zvracení na pohřbu, prdění) ale přesto si myslím, že když to srovnáte s parodiemi, které v dnešní době točí jistá dvojka nezastavitelných blbců, tak vedle nich tento film září stejně jasně, jako výbuch auta na začátku filmu… :-) Pokud máte zhlédnuty filmy, o kterých se zmiňuje ve svém komentáři uživatel Matty, tak si opatřete tuto komedii. Myslím, že litovat byste neměli.(23.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace