poster

Rychlý jako blesk

 • USA

  Rapid Fire

 • slovenský

  Rýchly ako blesk

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *****

  Ve své době naprosto perfektní akční jízda. Brandon měl již v tomto filmu v kariéře skvěle našlápnuto, aby se mohl pustit do úžasné Vrány a skončit stejně jako jeho legendární otec ... Neuvěřitelná absurdita a tradégie. Každopádně film Rychlý jako blesk byl ve své době naprosto perfektní akční nářez. Scénář jednoduchý, ale pro akční film dostatečný a v podstatě super. Mladý student ovládající bojová umění se nechtěně připlete do cesty mafiánům, když se stane svědkem vraždy. A ti pak po něm od začátku jdou, policie, která si ho přebere je bezradná a tak mu nezbyde, než veškerou mafiánskou bandu postupně zrušit osobně. Brandon účelově používá tradiční Bruceho pohyby a způsob boje, které má před kamerou výborně zvládnuté. Úžasná hudba v některých scénách, naprosto dokonale choreograficky zvládnutý souboj v prádelně s dlouhovlasým kníratým číňanem, vymlácení celého baru plného mafiánů, rychlost, spád ... prostě paráda! Rok vzniku dává filmu ještě trochu starší vizualní stránku, ovšem je to již jasný přelom do další éry akčních filmů, které později začal točit Jet Li, Standham, Willis, Tony Jaa a další.(12.12.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $14,356,479Tržby Celosvetovo $15,100,000(6.2.2010)

 • Shit
  ***

  Typický akční béčko se skvělým Brandonem Lee, jenže to má bohužel celkem nic moc příběh, kterej sice sedí do filmu, jenomže je dost takovej mdlej a nemá to šťávu, což je fakt škoda, protože Brandon na to fakt má a moh z toho udělat pěknou akční řež(6.5.2007)

 • 5150
  **

  Akce vcelku dobrá, nicméně oproti ZÚČTOVÁNÍ V MALÉM TOKIU méně zábavné a v porovnání s počiny Van Damma konce 80. let (KRVAVÝ SPORT, KICKBOXER, LVÍ SRDCE) to má mnohem horší příběh. Potěšil zejména neokoukaný Brandon Lee v hl. roli a také skromný písničkový doprovod - balada "Can´t Find My Way" a "I´ll Be There" od rockové partičky Hardline.(25.5.2007)

 • Wacoslav1
  ***

  Brandon ve svem mozna nejslabsim kousku ale porad dost dobrym asi je to predevsim pritomnosti jeho sameho jinak prumerna zalezitost Little uz zvladl zpunktovat lepsi kousky(9.4.2012)

 • Brandon Lee

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace