Rychlý jako blesk

• Nový Zéland

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

• Hem.m

Prostě nemohu si pomoc, ale tohle nebyl ani průměrný snímek, to byla prostě prach sprostá sračka s kopy, údery pěstí a s velkým množstvím zbytečné munice. Ze začátku celkem dobrá zápletka, se ukáže v konci jako hlen a hned tu z toho mám ha, ha, happy end, který končí tak stupidně až jsem si opravdu musel říci: Vážně? Vážně hoši? Vážně může skončit něco tak hloupě, že i imbecil by řekl, že je to hloupé? Bez urážky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby se ještě tam ti dva bolci vzali při závěrečných titulcích. PS: Tento komentář neobsahuje spoilery, je to totiž napsán celý jako spoiler.(26.1.2014)

Škoda že to bylo tak vyměkle stupidní. Úplně bych vyškrt toho debilního neschopnýho policajta co ho hrál Powers Boothe (nebo bych ho nějak brutálně utratil). Brandon Lee totiž není žádnej dřevák a v bitkách mu to jde a pro takovéhle filmy je ho škoda. Ale jako dobrý pobavil jsem se.(24.4.2007)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $14,356,479Tržby Celosvetovo $15,100,000(6.2.2010)

Brandon ve svem mozna nejslabsim kousku ale porad dost dobrym asi je to predevsim pritomnosti jeho sameho jinak prumerna zalezitost Little uz zvladl zpunktovat lepsi kousky(9.4.2012)

• 5150

Akce vcelku dobrá, nicméně oproti ZÚČTOVÁNÍ V MALÉM TOKIU méně zábavné a v porovnání s počiny Van Damma konce 80. let (KRVAVÝ SPORT, KICKBOXER, LVÍ SRDCE) to má mnohem horší příběh. Potěšil zejména neokoukaný Brandon Lee v hl. roli a také skromný písničkový doprovod - balada "Can´t Find My Way" a "I´ll Be There" od rockové partičky Hardline.(25.5.2007)

• Brandon Lee

• - Hlavní protagonista Brandon Lee si přál obsadit na pozici režiséra Johna Woo. Studiu si však jeho rukopis na snímku vidět nepřálo. (Monco)

• - Ve scéně, kdy hlavní hrdina projede oknem motorkou a spadne na zem, má krev na pravém koutu rtů. Při detailním záběru je zranění na levé části rtu. V dalším záběru je opět na pravé straně! (FilmFan24)