Rychlý jako blesk

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Je celkom zabavne pozriet sa na film, ktory som videl naposledy v kine niekedy v roku 1992, teda naposledy pred 18 rokmi. Samozrejme, ze v tom obdobi scenar pre mna nehral ziadnu ulohu a dolezite boli pre mna bojove umenia Brandona Leeho, strielacky, nahanacky a vybuchy, ktore mi pripominali akcne filmy 80-tych rokov spolu aj s hudbou od Chritophera Younga. Film som videl na JOJ-ke a mozno aj preto mi dnes zazitok pokazil skor nekvalitny dabing, kde pri strielaniach zo samopalu, nebol pocut ziadny zvuk a vobec pri mnohych akcnych scenach akoby chybal zvuk, ale bavilo ma to aj dnes... 26.03.2010 _______ Brandon Lee - (Jake Lo) +++ Powers Boothe - (Mace Ryan) +++ Nick Mancuso - (Antonio Serrano) +++ Raymond J. Barry - (Agent Frank Stewart) +++ Kate Hodge - (Karla Withers) +++ Tony Longo - (Brunner) +++ Tzi Ma - (Kinman Tau) +++ Michael Paul Chan - (Carl Chang) +++ Hudba: Christopher Young +++(26.3.2010)

Nejnadupanější akční snímek Brandona Lee je Zúčtování V Malém Tokiu a nejkvalitnějším bezesporu Vrána. Tohle je slabší než první zmiňovaný kousek, ale dívat se na to dá.(17.5.2003)

• 5150

Akce vcelku dobrá, nicméně oproti ZÚČTOVÁNÍ V MALÉM TOKIU méně zábavné a v porovnání s počiny Van Damma konce 80. let (KRVAVÝ SPORT, KICKBOXER, LVÍ SRDCE) to má mnohem horší příběh. Potěšil zejména neokoukaný Brandon Lee v hl. roli a také skromný písničkový doprovod - balada "Can´t Find My Way" a "I´ll Be There" od rockové partičky Hardline.(25.5.2007)

• Hem.m

Prostě nemohu si pomoc, ale tohle nebyl ani průměrný snímek, to byla prostě prach sprostá sračka s kopy, údery pěstí a s velkým množstvím zbytečné munice. Ze začátku celkem dobrá zápletka, se ukáže v konci jako hlen a hned tu z toho mám ha, ha, happy end, který končí tak stupidně až jsem si opravdu musel říci: Vážně? Vážně hoši? Vážně může skončit něco tak hloupě, že i imbecil by řekl, že je to hloupé? Bez urážky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby se ještě tam ti dva bolci vzali při závěrečných titulcích. PS: Tento komentář neobsahuje spoilery, je to totiž napsán celý jako spoiler.(26.1.2014)

Brandon Lee předvádí svoje skvělé herecké a bojové umění. Příběh je docela dobrý Power Boothe taky dnes již známé jméno společně s Brandonem film zachranují. Akorát ty zaporáci mohli být lepší. ,,Jdi na ulici a vydržíš tak dlouho jako nový ferrari!"(20.6.2012)

• Brandon Lee

• - Ve scéně, kdy hlavní hrdina projede oknem motorkou a spadne na zem, má krev na pravém koutu rtů. Při detailním záběru je zranění na levé části rtu. V dalším záběru je opět na pravé straně! (FilmFan24)

• - Hlavní protagonista Brandon Lee si přál obsadit na pozici režiséra Johna Woo. Studiu si však jeho rukopis na snímku vidět nepřálo. (Monco)