Poddůstojník Gross je propuštěn z Bundeswehru, protože zatajil fakt, že trpí poruchou osobnosti a léčí se. Viní z toho psycholožku dr. Fringsovou, která nyní pracuje u dálniční policie. Gross způsobí hromadnou srážku a masakr na dálnici a vjede s transportérem plným zbraní přímo do restaurace Fénix, kde je na večeři dr. Fringsová se státním zástupcem Wengrem. Poté postřílí několik hostů a ostatní zajme jako rukojmí. Při zásahu SEK, kterému se Semir s Alexem marně snaží zabránit, dojde k dalšímu masakru. (TV Nova)

Mamlas odpad!

Jsem si pustil TV a tam Kobra 11, XX, 8. Tož, mají v tom bordel, byl to tento díl. Kdo by se ostatně v tom kobřím marasu vyznal. Odpuštěno. Tak na to koukám jak z jara a ti srandisti si lajzli parodii na Úhel pohledu. Hustý. Trapný. Moc trapný. Blejt. (2%) ()

subic

Těžkej slizoun nový vrchní zástupce Thomas Sander przní šéfku Kim Krüger, kterou má už hezky obtočenou kolem prstu. Na seriál je to docela vypiplaný díl plný akce a zajímavé je to, že ten děl je tu hned 4x z pohledu Simíra, Alexe, Sandera a Jenny a z ní je rázem akční hrdinka. Poslední díl série nechává hodně nezodpovězených otázek pro novou sérii. ()