Epizody(10)

Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v cépečkárskom meste snov - v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda. Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti. Tak uvidíme jej pokusy o dokonalé rande, o zbalenie boháča, uvidíme jej boj s nadváhou alebo náročnú cestu k tomu, ako v priebehu jedného dňa získať aj stratiť prácu snov.
Evelyn je známa internetová komička. Jej facebookové videá zaujali státisíce slovenských divákov a teraz prichádza na obrazovku ako hrdinka úplne nového slovenského sitcomu. (TV JOJ)

JohnMiller odpad!

Internetový fenomén. Dajaká emancipovaná "mrochtla" z Bratislavy plače, že je single. Kto by to video nevidel. Čo funguje ako Vlog rozhodne nefunguje ako seriál. Nebolo to vtipné skôr miestami trápne, že som sa za postavy hanbil. Jediné plus ktoré by som mohol uznať, je to, že je to jeden z mála projektov v komerčnej tv ktoré sú určené pre mladšie publikum viac menej pre okolie BA. No táto generácia TV nesleduje a toto čudo ich k nim naspäť nepriklincujem takže zbytočná záležitosť. Videl som jednu celú časť. ()

Tinusa14

Ja to hodnotím ako niečo nové, moderné a svieže (teda na slovenskej scéne podotýkam). Cieľová skupina sú hlavne tínedžeri a mladí ľudia a pre starších ľudí to može byť nudné a trápne. Ja obľubujem tento druh humoru ktorý musíte milovať alebo nenávidieť, takže to hodnotím kladne. Vyhovuje mi spojenie známych hercov s naopak len s vychádzajúcou internetovou hviezdičkou. ()

maestrotatum odpad!

Pamätám si ten deň ako keby to bolo včera. Bola nedeľa, čas obeda teda jeden z najkrajších momentov z týždňa. Sadol som si k stolu a zapol si TV. Zrazu sa na mňa vyšklebila jedna čúza z východu ( ja vlastne ani neviem čo tam robila keďže tam nič nie je ) a začala nepríjemná jazda sileného vtipu a trápno-nechutnosti. A ja debil som si pokazil nedelný obed. Toto je možno fajn pre 20sec. vlogy na instagrame ale pre TV je to ponorka. ()

Nykki odpad!

Evelyn je jedna z mých oblíbených Stand upovych komicek, ale tento seriál je naprostá p*****, nebo jak by vyhodili v seriálu duhu s nevulgarnim vyznamem - blbost. Bez vtipů, snaha by byla, ale vyjde z toho úplná traparna, dokonce i můj pes by vytvořil větší show. Škoda mluvit.. Nechápu jak se mohli všichni ti herci k něčemu takovému přidat. ()

Popo odpad!

Neskutočne trápna magorina a samozrejme kulisy vyzerajú debilne a neprirodzene ako vždy. Mám pocit, že tvorcovia týchto retardovaných "seriálov" používajú stále tie isté kulisy - len ich nejak dofarbia. Nechápem, že sa stále nepoučili ako pri ďalsích magorinách typu Zeta na krku. Sekerovci a tak ďalej. Scenár = vražda. Kulisy = vražda. Herci = Ústav. ()

• Úvodnú zvučku naspievala herečka Lucia Šipošová. Pred televíznou premiérou zverejnila TV Joj na Facebooku dve verzie a diváci rozhodli svojim hlasovaním, ktorá z nich ich bude seriálom sprevádzať. (matthew.17)
  • Posledná časť, ktorá sa odvysielala v televízii, bola deviata. Seriál mal pôvodne ambíciu pokračovať ďalšou sériou, a preto desiata časť končí otvorene, tvorcovia ale chceli príbeh uzavrieť, a tak pustili ako poslednú deviatu časť, ktorá dáva viac-menej všetkým postavám happyend. Stratená desiata časť sa znenazdajky objavila až o dva roky neskôr v archíve TV Joj. (matthew.17)
  • V roku 2016 televízia Joj oficálne ohlásila druhú sériu. Tá nakoniec nikdy nevznikla a televízia nikdy nevysvetlila prečo. (matthew.17)