poster

Moulin Rouge

 • Austrálie

  Moulin Rouge!

 • Slovensko

  Moulin Rouge

Muzikál / Romantický / Drama

Austrálie / USA, 2001, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  PROČ BY SI KURTIZÁNA VYBRALA CHUDÉHO SITÁRISTU MÍSTO MAHARÁDŽY, KTERÝ JI NABÍZÍ DOŽIVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ? TO JE SKUTEČNÁ LÁSKA.(14.8.2002)

 • Madison
  *****

  Chudobný básnik láskou opantaný, zoznamuje sa so zaprášenou morálkou skazenej štvrti, kde vládne bohémstvo a rozkoš najhrubšieho zrna... A tam kdesi vidí ju - kurtizánu spútanú okovami vlastných túžob, chladnú ako oceľ, uväznenú v mužskej žiadostivosti. Milujúci ,,pisálek" dá jej zakúsiť príchuť lásky a ona neodolá, pripúta si ho k sebe na veky večné. A Baz Luhrmann znovu dokázal, aký je romantik a svojím filmom okúzlil nielen nežné polovičky. Milujem Roxanne - z ktorej mi tuhne krv v žilách, milujem jagavý blyskot hviezd na nebi, personifikácie a metafory, ten romantický gýč, záverečnú veľkolepú Come What May... milujem Moulin Rouge!(14.8.2009)

 • Dadel
  *****

  Nádherně šílený pomník popkulturnímu kýči. S tou výpravou a kostýmy si někdo dal sakra práci. A také úžasná Nicole Kidman v hlavní roli. Zkrátka druhý nejlepší film-odehrávající-se-na-Montmartru všech dob:)(23.5.2002)

 • golfista
  *****

  Na muzikály moc nejsem, ale tenhle diamant balancující na ostré hraně kýče mě fakt dostal. Režie opravdu vynikající, Nicole Kidman excelentní a Ewan McGregor, který jí velmi zdatně sekunduje - prostě nelze než doporučit !(3.5.2003)

 • Jeanne
  *****

  Zdá se, že je to jeden z těch filmů, co je třeba vidět víckrát, aby v něm člověk odhalil to nejlepší! Zkrátka se nebojí experimentovat s neslučitelným a výsledek stojí za to!(5.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace