• Francie

• slovenský

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

Francie / USA, 1997, 135 min

Kvalitný podvod učinený na divákovi. 3ajpól.(5.4.2009)

Pointa mi nedošla, na interpretace o rozdvojení osobnosti reaguji vyjeveným výrazem, ale to Lynchovi nebránilo v tom, aby mě tímhle sežvýkal a vyplivnul. Jen ta gradující zmatenost zkrátka v určitých momentech zamrzí a dělá z Lost Highway "jen" povedenou hračku, jejíž hlavní výhoda zůstává v tom, že zkoumání významů nám nedá spát.(1.1.2006)

Lynchov geniálny postmodernistický úlet. Myslím že ani on sám netuší o čom to bolo. Ten týpek s bielym ksichtom mi naháňal hrôzu. A Patrícia je na zožratie. Toto nie je pre každého, ale ak máte radi Lyncha tak je to povinnosť. Skúste si to pustiť v noci keď leje a blýska sa :-))))))).(16.7.2004)

Schizofrenní film o potlačování nežádoucích vzpomínek, které si nakonec zase najdou cestu zpátky. Brilantní koncept i provedení, fantastický soundtrack. Tenhle Lynchův film rozhodně pochopit jde.(20.4.2008)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $3,675,201Tržby Celosvetovo $5,200,000(5.11.2009)