Nepochopil jsem, ale kupodivu mi to nevadí :-) Film, který si můžete pouštět jako smyčku stále dokola, ale nejde odhadnout po kolikáté ho pochopíte. Pokud to vůbez lze.(6.2.2003)

Začínám pana Lynche silně podezírat, že s námi hraje hodně nekalou hru a že prostě jeho filmy nic znamenat nemají a on se mezitím doma škodolibě směje, že jsme mu na to všichni skočili a pouštíme si je pořád dokola ve snaze najít v nich smysl, pochopit je. Třeba se pletu, ale Lost Highway mi přijde ze všech Lynchovin naprosto nejlynchovitější, velmi chaotický, ale také velmi sugestivní. Hlavně ze začátku by se atmosféra dala krájet, napětí z obrazovky skoro teče, ale i tak na mě film jako celek působil jako jeden obrovský podivný chaos a dokud se nedonutím pustit si ho znova, zastavím hodnocení na alibistických 60%.(13.7.2009)

Lynch nemůže nikdy zklamat. Celou dobu to vypadá, že jste v obraze a na konci prd víte. Trochu těžkotonážní začátek střídá docela svižná jízda, kde dominuje hlavně hudba Rammsteinů a Marilina Mansona, který si střihne i miniroli v pornu.(2.11.2011)

Dokonale zašmodrchaný film. Budu si to muset pustit ještě jednou. Skvělá hudba: David Bowie, Marilyn Manson, Trent Reznor....ani Rammstein tak moc nevadily.(5.12.2008)

Je těžké hodnotit film, který sem nepochopil.. Zase.. na rozdíl od Mullholand drive ovšem Lost Highway působí dojmem, že to tentokrát má nějakej hlubší smysl, který by se při troše štěstí dal objevit..ale nevím... Jinak po technické stránce naprosto skvělé, Lynch naprosto mistrovsky míchá prvky mysteriózního trihlleru, psychologického Teenagerského dramatu a hororu k posrání, dopněno naprosto perfektně sedící hudbou, střídá zdlouhavé depresivní záběry na temná zákoutí s velide videoklipově střiženmi záběry, herci podávají velice zvláštní herecké výkony (především Bill Pullman v první části...) Rozhodně lepší než Mullholand Drive...(5.4.2006)

• - Fredův odpor ke kamerám vychází z Lynchova odporu ke kamerám. (Othello)

• - Krom Marilyna Mansona se na konci v pornofilmu objeví i baskytarista Marylin Manson band Twiggy Ramirez. (Othello)

• - David Lynch později přiznal, že byl při psaní scénáře velmi ovlivněn procesem s O. J. Simpsonem, který byl obviněn z vraždy své ženy. (Othello)