Tento film mám moc rád, ale přesto musím uznat, že se příliš nedivím diváckému zapomnění. Scénář jakoby nebyl dotažen do konce. Vůbec celý film působí docela odfláknutě.(29.6.2010)

"Tolik pitomcu pohromade jsem dlouho nevidela..." prohlasuje Libuse Havelkova, vrhajic sekery... Zabavna detektivni feerie s plejadou tehdejsich hereckych spicek. Osobne mi nejvetsi radost udelala moje oblibena, puvabna Jaroslava O. Smida vybornej!(14.11.2013)

Malá bláznivá koninka v podobě ztřeštěné krimi, která se však ke své smůle vydala trochu jinou cestou než báječná Nahá pastýřka. Nic méně pro ty, co se rádi vozí na centrifuze zmateného děje, určitě humorná podívaná.(30.7.2014)

Po Nahé pastýřce je pan Pacínek (v podání Bohumila Šmídy) opět na scéně. Svým herectvím povyšuje tuhle detektivku o hvězdičku výš :)(26.5.2003)

• zette

Na tento typ komedii zacinam byt prudce alergicky. Krome rade znamych hercu nic, co by me bavilo.(26.1.2013)