Po Nahé pastýřce je pan Pacínek (v podání Bohumila Šmídy) opět na scéně. Svým herectvím povyšuje tuhle detektivku o hvězdičku výš :)(26.5.2003)

"Dovoluji si upozornit, že jsme hotel kategorie ÍÁ, přičemž hrobka je vedena jako depandance." Děj malinko nepřehledný, neřkuli zmatený, ale jako konverzační zábava s řadou povedených gagů velmi dobré. Pacínek podobně jako v jiných filmech roztomile ignoruje pravidlo pátého pádu, Obermaierová tu zastupuje kategorii femme fatale, byť je lehce ťáplá, naopak výborná je pragmatická Libuše Havelková plus hláškující Menšík: "Hele, je to taková delikátní věc, já tady nechci křičet... mám tam v mučírně dvě mrtvoly."(26.2.2017)

Zábavná a svěží komedie nešetřící vtipem, nechybí ani kriminální zápletka. Když Bohumil Šmída alias Felix Pacínek provází Slávku Budínovou hradním vězením: "Zde byli delikventi útrpně vyslýcháni." .."Zajímavé, a tamhle vám ještě jeden zbyl!" Svou roli si určitě užila roztomilá, mladinká Jana Obermaierová, nebo příslušník SNB Vladimír Menšík.(10.3.2012)

Malá bláznivá koninka v podobě ztřeštěné krimi, která se však ke své smůle vydala trochu jinou cestou než báječná Nahá pastýřka. Nic méně pro ty, co se rádi vozí na centrifuze zmateného děje, určitě humorná podívaná.(30.7.2014)

• zette

Na tento typ komedii zacinam byt prudce alergicky. Krome rade znamych hercu nic, co by me bavilo.(26.1.2013)

• - Poprvé ve filmu Jana Fořtová - Krampolová. (M.B)

• - Filmový zámek Ronov je ve skutečnosti Orlík nad Vltavou. (skudiblik)