• honz
  ****

  Zábavná a svěží komedie nešetřící vtipem, nechybí ani kriminální zápletka. Když Bohumil Šmída alias Felix Pacínek provází Slávku Budínovou hradním vězením: "Zde byli delikventi útrpně vyslýcháni." .."Zajímavé, a tamhle vám ještě jeden zbyl!" Svou roli si určitě užila roztomilá, mladinká Jana Obermaierová, nebo příslušník SNB Vladimír Menšík.(10.3.2012)

 • golfista
  ***

  Po Nahé pastýřce je pan Pacínek (v podání Bohumila Šmídy) opět na scéně. Svým herectvím povyšuje tuhle detektivku o hvězdičku výš :)(26.5.2003)

 • zette
  *

  Na tento typ komedii zacinam byt prudce alergicky. Krome rade znamych hercu nic, co by me bavilo.(26.1.2013)

 • sator
  *

  Tedy už sem dlouho nešel nějakému filmu takhle v ústrety, tohle se fakt ale nedá. Film působí dojmem, že zbyli herci a filmový materiál a byl týden na to,něco natočit... A bolí to, ta plejáda skvěle herců se často takhle pohromadě nevidí....Autor scénáře Jiří Karásek ,snad musel bejt sjetej....(28.7.2010)

 • gouryella
  ***

  Bohuslav Smida jako Pacinek povysuje tuto podprumernou krimi na pomerne snesitelnou zalezitost a mnohdy i necekane zabavnou.(24.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace