Po Nahé pastýřce je pan Pacínek (v podání Bohumila Šmídy) opět na scéně. Svým herectvím povyšuje tuhle detektivku o hvězdičku výš :)(26.5.2003)

chvílema ke mně z obrazovky přilétl závan vůně filmu jiného režiséra,O.Lipského Čtyři vraždy stačí, drahoušku...filmu o dva roky mladšího - ale pokud si nezlomím jazyk,tak přesto a přes přehršel známých herců dávám jen tři hvězdy(10.12.2012)

• zette

Na tento typ komedii zacinam byt prudce alergicky. Krome rade znamych hercu nic, co by me bavilo.(26.1.2013)

Zábavná a svěží komedie nešetřící vtipem, nechybí ani kriminální zápletka. Když Bohumil Šmída alias Felix Pacínek provází Slávku Budínovou hradním vězením: "Zde byli delikventi útrpně vyslýcháni." .."Zajímavé, a tamhle vám ještě jeden zbyl!" Svou roli si určitě užila roztomilá, mladinká Jana Obermaierová, nebo příslušník SNB Vladimír Menšík.(10.3.2012)

Jen tak tak, ale dobré.(10.8.2008)

• - Filmový zámek Ronov je ve skutečnosti Orlík nad Vltavou. (skudiblik)

• - Poprvé ve filmu Jana Fořtová - Krampolová. (M.B)