• juta
  ****

  Na čerty si člověk musí dávát pozor. Kostými dávají této pohádce velké plus. Museli se s tím hodně nadřít. Jediné, co mi vadí je horší kvalita zvuku.(25.12.2011)

 • Fingon
  *****

  IMHO nejlepší česká pohádka, kam se hrabe Pyšná princezna! Ladovské kulisy, jeden z nejlepších Lucifefů (Petiška), čerti olezlí i šviháčtí... a k tomu samozřejmě Káča a princezna Dišperanda, pitomý otec Školastikus (btw, jen v málu pohádek je vidět tak krásná erotická scéna...), anděl Teofil, Sarka Farka a samozřejmě dragoun...(12.4.2006)

 • CaptainNor
  *****

  Když se řekne nejhezčí pohádka - bez zaváhání vypálím Hrátky s čertem, i kdyby jste mi v půlnoci vzbudili! Nečekám ohromující efekty a kostýmy jako z Amadea, podložené impozantním rozpočtem, nedejbože zahraničním. Od české pohádky očekávám, aby vystihovala národní mentalitu, byl v ní kus srdce, českých tradic a obyčejů a byla točena s prostou pokorou a zápalem. S předlohou Jana Drdy a geniálním výtvarným řešením s ladovskou konturou to tam všechno je, až se mi při scénách z mlýna a skřehotání žab tají dech, jak je to čisté a krásné… Jsem moc rád, že můj 100. komentář patří právě tomuto klenotu!(25.12.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Nesmrtelná pohádka, která si bude získávat diváky i další léta...(27.8.2008)

 • paascha
  ***

  Klasická drdovská pohádka se zde výtečným, jinak ovšem nesnesitelným idolem mé babičky Pepou Bekem:-))(11.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace