• Davies182
  ****

  Tohle byla pořádně pekelná partička mariáše.(7.4.2009)

 • gouryella
  ***

  Tuto pohádku jsem dlouho dobu neměl rád - vadily mi hlavně ty malované kulisy. Ale postupem času se stává jedno z mých oblíbených - hlavně díky plejádě skvělých hereckých výkonů.(26.3.2003)

 • petaspur
  ****

  Profesionální dobrák Martin Kabát spěchá do pekla za záchranou dvou dívčích duší. Tato pohádka představuje klasický souboj dobra se zlem, který povyšují scény typu mastění mariáše s čerty, kdy čert Karborund naivně flekuje hru i červenou sedmu, přestože ani netrhá trumfovou hlášku. Kabát kontruje svým RE a pak už to jde s čerty z kopce: "Čtyřicet, trumf, tady je ta sedma a kde máš toho flíčka, utřinose?"(2.2.2009)

 • B!shop
  ****

  Jo tak tohle je klasika, ktera me uz ale zacina pekne srat. Davaj to kazdou chvily a pritom je spousta jinejch ceskejch pohadek (a kvalitnejsich) na ktery kaslou. Samozrejme je to takovy, ze se na to da divat furt, jenze me uz to proste sere. Ale co se tyce hereckejch vykonu, tak ty jsou velmi dobry. Akorat ten Bek uz mi leze krapet na nervy, tudiz prvni pulhodinka bez nej je z celyho filmu nejlepsi. Taky filmu dost skodi prehnana stopaz. Slabsi 4*.(10.7.2005)

 • Stegr
  ***

  50%(24.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace