• COF_666
  *****

  Tohle je jedna z těch nejlepších českých detektivek a Sovák je jako ve většině rolí bezkonkurenční.(7.6.2009)

 • Gilmour93
  ***

  „Souvislosti, Karlíčku!“ Na kolejích obvykle čekává sebevrah, ale pokud vlak převáží 5 melounů, je potřeba postoje přehodnotit.. Dnes již televizní klasika s majorem Kalašem, který směrem ke snaživému elévovi Hanzlíkovi pronáší bonmoty s kadencí zbraní svého ruského skoro jmenovce, mravenčí pílí skládá puzzle důkazů a občas vyzkouší Karlíčkův postřeh náznakem úderu do podbřišku. Neříkám, že jsem přímo začal trpět příznaky narkolepsie, ale nějaká gradace příběhu v poslední půlhodině by třeba zvedla z lůžka i Ráďu Brzobohatého..(1.3.2011)

 • Sarkastic
  ****

  Kvalitní detektivka (no, to označení thriller mi na československé filmy opravdu nesedí). Hlavní mužské trio filmu (Sovák, Hanzlík, Brzobohatý), zajímavá zápletka a napínavý příběh pomohly tomuto filmu se zařadit mezi opravdu dobré detektivky. Nejraději mám ty scény s jízdou vlakem a následné rozpomínání na tehdejší událost. 4*, nadprůměrný snímek.(19.2.2008)

 • Tosim
  *****

  Sovák Kalaš je podle mě lepší než Hrušínský Kalaš. Atmosféra je skoro stejně ponurá a napínavá, navíc odlehčená humorem a začátečníkem Hanzlíkem. -TAK JDE SPÁT JINAM A PYŽAMO SI NEVEZME. V TOM NĚCO BUDE. -SPRÁVNĚ. CHCE ASI SPÁT NAHÁ A TOMU MUSÍME ZABRÁNIT! :-)(5.8.2002)

 • kulyk
  ***

  Obávám se, že na kolejích většinou nečeká vrah, ale imbecil (či jeho ženský ekvivalent), který se nechá rozčlenit a následně roztahat po dvou kilomerech trati, zacáká okna prvního vagónu, střeva umně namotá na nápravu a způsobí zpoždění jako prase. Ve špajzáku to je vcelku putýnka, ale co když nebohý cestující sedí na sucho někde v nekuřácké dvojce? Takové sebevrahy bych zabil! A to je asi tak vše k tomuto filmu.... Snad jen: snesitelná detektýfka, Sovák ve formě a Hajzlík těsně před ní.(18.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace