Adaptace Eduarda Fikera podle knihy "Série C-L". Slušná kriminálka s velmi dobrým hereckým obsazením.(24.4.2011)

Majora Kalaše nám hraje Jiří Sovák a tak jsem si říkal alespoň zůstal nadporučík Varga v podání Radoslava Brzobohatého. Bohužel tu hraje jinou roli. To, ale nic nemění, že je to další výborná kriminálka.(18.10.2010)

Jiří Sovák byl prostě a jednoduše geniální herec.(3.3.2009)

Co se děje týče tak se jedná o opravdu divokou kriminální fikci, ale jako detektivní žánrovka to funguje bezchybně. Dobře gradující atmosféra i hudba. Jenom Sovák pro mě není Kalaš, nemůžu si pomoct.80%(22.3.2016)

Stale vyborny kriminalni film. Osobne se mi ale v roli majora Kalase libil Hrusinsky vice. Sovak je sice plny trefnych a vtipnych hlasek, trosku tim ale rozmnelnuje atmosferu. Hanzlik se ujal sve role velice dobre, mam vsak pocit, ze takovych postav-mladych zelenacu je v detektivnich filmech prehrsel.(7.6.2009)