• D.Moore
  ***

  Plno dobrých herců, Jiří Sovák senzační hlavně jako žvýkající zloděj a jako nervák, ale scenáristicky jsou Tři nevinní tak moc odbytí... Škoda. I přesto mě ale (pravda, příliš dlouhý) film bavil, byla v něm spousta velice povedených scének a fajn hudba Zdeňka Lišky.(15.3.2013)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Vcelku průměrná komedie postavená na záměnách a omylech v podobnosti třech hlavních podezřelých. V hlavní roli, vlastně trojroli, je J. Sovák(17.9.2005)

 • blackrain
  **

  Jiří Sovák by si určitě zasloužil pět hvězdiček. Odlišit od sebe ty tři chlapíky, kteří se díky shodě okolností ocitli všichni na jednom místě, muselo dát velkou práci, ale tvůrci z toho mohli vytřískat mnohem více. Záměna osob v sobě skrývá ohromný potenciál. Jen ho chytit správně za pačesy a pevně držet. Občas se mi ze všeho točila hlava.(5.9.2011)

 • cariada
  ****

  Další ze zapomenutelných komedií. Ještě že nám je některé tv nabízejí a nenachají je zbytečně ležet v archivu. Jirka Sovák v trojroli (vlastně dokonce i ve 4 roli), Je dobře , že to není až tak typická záměna, ale že se všichni "podobný" velmi brzo sejdou a jsou nucerni spolu trávit čas. Aspoň se to až tak nezamotává, ale i tak je to velmi pěkná komedie. Zazmínku určitě stojí německý turista v podání J.Bláhy.(6.9.2009)

 • YURAyura
  ***

  5/10 Ja jsem se docela bavil, pravda i v mistech, kde to primarne moc ftipne nebylo - honicka s cironem, prepinani magnetaku, telefon na kazdem rohu, kazdopadne Sovak ve ctyrroli dokazuje, ze mu zadny stavajici kumstyr herecke profese stale nesaha ani pod kolena.(9.2.2007)

 • Josef Bek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace