• Gemini
  ***

  Od první minuty zaděláno na kriminální crazy komedii (jakkoliv to označení nesnáším, je jediné vhodné), a ono se to poměrně záhy zvrhne v přes pouhých devadesát minut trvání neskutečně nastavovanou vyprávěnku o jednom kouzelně zmateném dni na pražské VB. Tolik skvělých herců předvádí ve svých maličkých segmentech výborné výkony (zejména Josef Bek je perfektní), a hlavní persóna Jiří Sovák neskutečně válí především v poloze cholerického "užnemocdlouhomanžela", ale všechno zabíjí scénář, který ty dobré věci nedovede propojit, pořádně zamíchat, a něco pamětihodného z nich vytěžit. Veliká škoda, ryze průměrných 50%.(12.9.2011)

 • dobytek
  ***

  Jiří Sovák by si zasloužil 5 hvězdiček. Tohle je prostě jeho film. Bohužel je film opravdu poněkud banální a prostoduchej, jak se píše v oficiálnim textu distributora, takže Sovákův výkon vyšel tak trochu vniveč. 55%(27.3.2010)

 • argenson
  **

  Jiří Sovák se snažil, to se musí nechat. Ale i když se mu nepodařilo úplně odstínovat tři různé charaktery, překvapivě se to celé nezamotalo a dalo se to s klidem chápat až do konce. Nic světoborného, ale pár schopných hlášek se najde. Na závěr klasická socialistická moralita. Ovšem koho dneska ohromí trestný čin poškozování majetku podniku bytového hospodářství? Celkově ale rozhodně lepší než o rok mladší Muž z Londýna s hodně podobnou hudbou Zdeňka Lišky.(10.11.2012)

 • Oskar
  **

  "Že jsou stejní? Kde jste sehnali dva stejný, dali jste si inzerát?" Jiří Sovák si tento film nemohl vynachválit. Přidělenou trojroli bral jako důvěru ve své schopnosti a dostal za ni tři honoráře, což na Barrandově způsobilo menší skandál. Hraje tři muže podezřelé ze zločinu, který žádný z nich nespáchal, a na jejich odlišení si dal opravdu záležet. Málomluvný kapsář, srdečný novomanžel, agresivní cholerik. Hlavně ten poslední se povedl a je jen škoda, že se tak nestalo v lepším filmu. Tři nevinní jsou totiž mizerná komedie. Místo aby Josef Mach důkladně promíchal osudy nic netušících hrdinů, všechny poměrně záhy shromáždí v jedné cele. Každý z nich ji pak opouští už s vědomím, že má dva dvojníky, takže následné záměny nikoho z nich nemají čím překvapit. 40%(10.4.2007)

 • zette
  ***

  Nevidim moc smysl tohoto filmu, snad jen v plnem vyuziti vyborneho Jiriho Sovaka. Nemam moc rad podobne blaznive komedie plne dvojniku (a vice), zamen a nedorozumeni a tento film neni vyjimkou. Ma ale par dobrych postav a Sovaka, hodnoceni tak necham na prumeru.(6.1.2013)

 • Josef Bek

 • - Filmový debut Gábiny Osvaldové. (M.B)

 • - Natáčanie prebiehalo v Babiciach a Kamennom Újezde. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace