Dobrá hudba od klasika a poměrně svižné tempo lehce "se přehrávající" komedie ze zlodějského prostředí... Sovák se svými grimasami skvělý. Trojrole jak vyšitá, hodný, zlý a neurotik-cholerik... :-))(8.11.2012)

Nevidim moc smysl tohoto filmu, snad jen v plnem vyuziti vyborneho Jiriho Sovaka. Nemam moc rad podobne blaznive komedie plne dvojniku (a vice), zamen a nedorozumeni a tento film neni vyjimkou. Ma ale par dobrych postav a Sovaka, hodnoceni tak necham na prumeru.(6.1.2013)

Plno dobrých herců, Jiří Sovák senzační hlavně jako žvýkající zloděj a jako nervák, ale scenáristicky jsou Tři nevinní tak moc odbytí... Škoda. I přesto mě ale (pravda, příliš dlouhý) film bavil, byla v něm spousta velice povedených scének a fajn hudba Zdeňka Lišky.(15.3.2013)

Od první minuty zaděláno na kriminální crazy komedii (jakkoliv to označení nesnáším, je jediné vhodné), a ono se to poměrně záhy zvrhne v přes pouhých devadesát minut trvání neskutečně nastavovanou vyprávěnku o jednom kouzelně zmateném dni na pražské VB. Tolik skvělých herců předvádí ve svých maličkých segmentech výborné výkony (zejména Josef Bek je perfektní), a hlavní persóna Jiří Sovák neskutečně válí především v poloze cholerického "užnemocdlouhomanžela", ale všechno zabíjí scénář, který ty dobré věci nedovede propojit, pořádně zamíchat, a něco pamětihodného z nich vytěžit. Veliká škoda, ryze průměrných 50%.(12.9.2011)

Jiří Sovák by si zasloužil 5 hvězdiček. Tohle je prostě jeho film. Bohužel je film opravdu poněkud banální a prostoduchej, jak se píše v oficiálnim textu distributora, takže Sovákův výkon vyšel tak trochu vniveč. 55%(27.3.2010)

• Josef Bek