Plno dobrých herců, Jiří Sovák senzační hlavně jako žvýkající zloděj a jako nervák, ale scenáristicky jsou Tři nevinní tak moc odbytí... Škoda. I přesto mě ale (pravda, příliš dlouhý) film bavil, byla v něm spousta velice povedených scének a fajn hudba Zdeňka Lišky.(15.3.2013)

Vcelku průměrná komedie postavená na záměnách a omylech v podobnosti třech hlavních podezřelých. V hlavní roli, vlastně trojroli, je J. Sovák(17.9.2005)

• blackrain

Jiří Sovák by si určitě zasloužil pět hvězdiček. Odlišit od sebe ty tři chlapíky, kteří se díky shodě okolností ocitli všichni na jednom místě, muselo dát velkou práci, ale tvůrci z toho mohli vytřískat mnohem více. Záměna osob v sobě skrývá ohromný potenciál. Jen ho chytit správně za pačesy a pevně držet. Občas se mi ze všeho točila hlava.(5.9.2011)

Další ze zapomenutelných komedií. Ještě že nám je některé tv nabízejí a nenachají je zbytečně ležet v archivu. Jirka Sovák v trojroli (vlastně dokonce i ve 4 roli), Je dobře , že to není až tak typická záměna, ale že se všichni "podobný" velmi brzo sejdou a jsou nucerni spolu trávit čas. Aspoň se to až tak nezamotává, ale i tak je to velmi pěkná komedie. Zazmínku určitě stojí německý turista v podání J.Bláhy.(6.9.2009)

5/10 Ja jsem se docela bavil, pravda i v mistech, kde to primarne moc ftipne nebylo - honicka s cironem, prepinani magnetaku, telefon na kazdem rohu, kazdopadne Sovak ve ctyrroli dokazuje, ze mu zadny stavajici kumstyr herecke profese stale nesaha ani pod kolena.(9.2.2007)

• Josef Bek