Vzkaz v láhvi

Správa vo fľaši

Drama / Romantický

USA, 1999, 126 min

• Marci

Strašně slzopudný film. Neoslovil mě. Kevin byl moc melancholický, Robin Wright Penn odvedla slušný standard a jediný, kdo se mi ve filmu líbil byl v roli hrdinova otce Paul Newman.(25.10.2007)

• petaspur

Vzkaz v láhvi je docela slušnou romanťárnou, která se v závěrečné snaze vyvolat slzopudné emoce, v případě mé maličkosti, zcela minula účinkem. Jedinou vyvolanou emocí byl vztek, že se mne někdo pokouší dojmout tak amatérsky lacinou (a zbytečnou) fintou - za to hvězdy dolů.(6.12.2008)

Povedený romantický film se vším, co k danému žánru patří.(14.9.2006)

• ConanVJ

Filmek který mě moc nechytnul, ani ve mě nevyvolal žádné emoce. Neříkám, že je to špatnej filmek, to ne. Celkově mě to ale moc nezaujalo a tak dávám 40% :)(7.8.2012)

Dojímavá romantika. Mandoki cit pro režii, kamera je neskutečně vymazlená, Yaredova hudba fantastická a vůbec celý film se v táhne v jedinečném romantickém feelingu. Coster tyhle role umí a Robin Wright Penn je na tom stejně. Ano závěr je možná až příliš sentimentální, ale vzhledem ke koncepci a celkovému feelingu se to dá v pořádku ustát.(4.11.2005)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Nicholase Sparkse (Dlee)