Vzkaz v láhvi

Message in a Bottle

Správa vo fľaši

Drama / Romantický

USA, 1999, 126 min

"Na to, že nemáme rande nám to jde docela dobře.." ;)(21.5.2014)

Romantický příběh s mužným Kevinem Costnerem a milou R. W. Penn v hlavních rolích. Potěšila mě i role P. Newmana. Velmi hezké a dojemné.(31.3.2003)

Zprvu to vypadá jako klasiká romantická komedie, jenomže tím samotným závěrem se to celé otočí do jasného dramatu. Právě proto se mi Vzkaz v láhvi velmi líbil, přijde totiž něco, co divák nečeká. Jasnou jedničkou byl pro mě Paul Newman, který je jako víno - ve stáří ještě lepší než v mládí.(8.1.2006)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

Čímpak to asi bude, že Vzkaz v láhvi se Costnerovi zase nepovedl...? :) U velkého dramatu jako Titanic je tragický závěr na svém místě, jiný ani neočekáváme. Ale pokud točil romantický film, který ze tří čtvrtin vypadá jako komedie, tak je (podle mého názoru) totální hloupost dělat z něj na poslední chvíli velké psychologické drama, co končí tragédií! Na Titanic se člověk znovu podívá, na skvělé romantické komedie jako Láska přes Internet taky. Ale na romantickou komedii, co špatně dopadne?(27.10.2003)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Nicholase Sparkse (Dlee)