poster

Vzkaz v láhvi

 • USA

  Message in a Bottle

 • Slovensko

  Správa vo fľaši

Drama / Romantický

USA, 1999, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeanne
  ***

  Čímpak to asi bude, že Vzkaz v láhvi se Costnerovi zase nepovedl...? :) U velkého dramatu jako Titanic je tragický závěr na svém místě, jiný ani neočekáváme. Ale pokud točil romantický film, který ze tří čtvrtin vypadá jako komedie, tak je (podle mého názoru) totální hloupost dělat z něj na poslední chvíli velké psychologické drama, co končí tragédií! Na Titanic se člověk znovu podívá, na skvělé romantické komedie jako Láska přes Internet taky. Ale na romantickou komedii, co špatně dopadne?(27.10.2003)

 • RHK

  Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

 • halogenka
  **

  Něco tak odporně patetického už jsem dlouho neviděla.(18.8.2007)

 • Pohrobek
  ***

  Kevin Costner podle mého názoru zakotvil tam, kam už hodně dlouho patří a rozhodující mírou vytváří výsledný dojem tohoto filmu. Samo o sobě se tu nejedná o romantiku špatnou, věřím, že by asi každého v různým způsobem specifické situaci alespoň trochu "dostala". Úplně mimo však už pochopitelně směřuje ustřelený konec, o němž jsem si nejprve myslel, že je to nějaká noční můra některé z postav. Z filmu tak pro citově nezainteresovaného diváka zbyde pouze správně dědkovský svéhlavý Newman ve svém kdovíkolikátém dechu.(6.4.2005)

 • Ainy
  ****

  Doják to je, o tom žádná, jenomže ten typický, americký způsob točení romantických filmů, mi čím dál tím víc leze krkem. Všechno se v nich řeší strašně složitě, na dlouhé lokte a vždycky se něco musí pošramotit, aby se vyhecovalo určité napětí, protože "co kdyby" ... Předpokládám, že nikdo nečeká, že by si do konce života nemohli přijít na jméno a jen se čeká na tu závěrečnou usmiřovačku. Snímek jsem už viděla, a ne jednou. Kevin je skvělý herec a je stvořen pro takové role. I Robin zde byla dobrá. Jediným a zcela výjimečným plusem tohoto příběhu je špatný konec. 3,5*(3.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace