Vzkaz v láhvi

Message in a Bottle

Správa vo fľaši

Drama / Romantický

USA, 1999, 126 min

Průměrný romanický film ,který neurazí.....(30.11.2008)

Předělejte někdo ten konec. Pak to bude dokonalé.(25.12.2010)

Kevin Costner podle mého názoru zakotvil tam, kam už hodně dlouho patří a rozhodující mírou vytváří výsledný dojem tohoto filmu. Samo o sobě se tu nejedná o romantiku špatnou, věřím, že by asi každého v různým způsobem specifické situaci alespoň trochu "dostala". Úplně mimo však už pochopitelně směřuje ustřelený konec, o němž jsem si nejprve myslel, že je to nějaká noční můra některé z postav. Z filmu tak pro citově nezainteresovaného diváka zbyde pouze správně dědkovský svéhlavý Newman ve svém kdovíkolikátém dechu.(6.4.2005)

Krásný film, skvělí herci, bohužel dnes už nemá skoro žádnou hodnotu.(29.5.2008)

Romantika jako vystřižená z červené knihovny. Robin Wright platí za jednu z nejhezčích ženských pod sluncem, nicméně ani tento fakt neposune tuhle nešťastnou osudovou romanci někam dál. Tenhle film je určený spíše ženskému publiku.(25.11.2013)